Koniec spotkania. Flota przegrała u siebie z Zawiszą 1:2.

A także dla wprowadzonego przed kwadransem Jackiewicza.

88'

Kartka dla Misana za dyskusje z sędzią.

86'

Na boisku leży kontuzjowany Błażej Jankowski. Gospodarze sugerują, że bydgoszczanie grają na czas i celowo symulują faul.

84'

Ależ to była okazja dla Floty! Uderzenie Misana zahaczyło o słupek! Zawisza może mówić o sporym szczęściu.

83'

Ofensywnie usposobiona Flota naciska przyjezdnych jak tylko może. Bardzo aktywny jest Tomasik, który pracuje na całej długości boiska.

79'

Ostatnia zmiana w meczu: Martins Ekwueme wchodzi za Klofika.

78'

Zawisza zepchnięty do defensywy. Gospodarze po bramce złapali wiatr w żagle. Czy wystarczy im czasu na zdobycie bramki na wagę remisu?

76'

Tym razem upomniany Tomasik.

75'

Reaguje trener Zawiszy: Kamil Jackiewicz za Gevorgyana.

74'

Jankowski ogląda kartonik za faul w środku pola.

72'

GOOOOLLL!!! Kontaktowa bramka dla Floty! Precyzyjny strzał Ostalczyka zaskoczył Witana, który niepotrzebnie wyszedł z bramki!

71'

Indywidualna akcja na przebój wprowadzonego chwilę wcześniej pomocnika Floty, próba uderzenia zablokowana przez jednego z obrońców.

68'

Ostatnia zmiana we Flocie. Chyła schodzi, w jego miejsce Kamil Stachyra.

65'

Kibice Zawiszy cały czas głośno dopingują. Gra toczy się głównie w środku pola, mecz wyrównał się.

64'

Tomasik minął na lewym skrzydle obrońcę Zawiszy, dośrodkował w pole karne lecz nikt nie zamykał akcji.

62'

Niepotrzebna zabawa z piłką Hrymowicza i Witana omal nie zakończyła się utratą gola. Golkiper Zawiszy nastrzelił Misana, który ponownie nie był w stanie wykorzystać swojej szansy.

59'

Powinna być kontaktowa bramka dla Floty! Po fantastycznym rajdzie Misan znalazł się tylko przed bramkarzem jednak "podpalił się" i przestrzelił w wybornej sytuacji.

57'

Uderzenie z rzutu wolnego Pawła Zawistowskiego wyłapuje bramkarz Floty.

55'

W odpowiedzi korner dla miejscowych po którym bliski uderzenia głową był Ivan Udarević. W ostatniej chwili jeden z obrońców wybił mu piłkę sprzed nosa.

53'

Kolejny rzut rożny dla gości. Zawodnicy Floty wybijają piłkę przed własne pole karne.

51'

Zawisza nie zamierza ograniczać się tylko do obrony korzystnego rezultatu. Potwierdzeniem tego jest kolejna akcją, która wybiciem na rzut rożny musiał przerwać Tomasik.

49'

Defensorom Wyspiarzy urwał się Vahan Gevorgyan, lecz strzał był bardzo nieprecyzyjny.

47'

Od razu było niebezpiecznie i jęk zawodu na trybunach zajmowanych przez gospodarzy. Christian Nnamani uderzył centymetry obok słupka!

46'

...a także Rafał Leśniewski zastąpił Wójcickiego w ekipie gości.

46'

...Mateusz Broź wchodzi za Opałacza...

46'

Trzy zmiany po przerwie: Bodzionego zastępuje Damian Misan...

46'

Drugą połowę rozpoczęła Flota.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zawisza prowadzi z Flotą 2:0. Gospodarzy czeka trudna druga odsłona, powiem będą grać w dziesiątkę.

45'

Za dyskusje z arbitrem drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną ogląda Piotr Kieruzel! Flota będzie całą drugą połowę grać w osłabieniu!

45'

Minuta doliczona.

45'

Za faul ukazany Krzysztof Hrymowicz.

44'

Fantastyczna parada Witana, który ratuje teraz Zawiszę! Kąśliwie uderzał Piotr Tomasik.

43'

Środkiem przedarł się Nnamani, a Łukasz Skrzyński musiał ratować się faulem. Żółty kartonik dla byłego stopera Cracovii.

42'

Tym razem Oleksy naprawia błąd środkowych obrońców, którzy nie byli w stanie przejąć płaskiego dośrodkowania z lewego skrzydła.

40'

Nnamani szybko dobiegł na ustawionego na lewej stronie Oleksego, obrońca bydgoszczan musiał ratować się wybiciem piłki na aut.

38'

Żółta kartka dla Wójcickiego, który ostro potraktował Kalinowskiego.

36'

Flota stara się atakować, jednak cały czas brakuje tego ostatniego podania.

33'

Prosty techniczny błąd Rafała Kalinowskiego, który nie zdołał opanować podania od Opałacza.

31'

Faulowany przed polem karnym był Nnamani. Z rzutu wolnego uderzył Kieruzel, jednak uderzenie bardzo niecelne.

29'

Jak na razie niemal bezbłędnie sprawuje się obrona bydgoszczan. Teraz złapany na spalonym Christian Nnamani, który przejawia sporą ochotę do gry.

27'

Akcję Zawiszy przerywa zagranie ręką Marka Niewiady.

25'

Na trybunach słuchać doping TYLKO w wykonaniu kibiców Zawiszy, którzy już w komplecie 400 osób żywo dopingują swój zespół. Fani Floty w ogóle nie dopingują. Goście więc mogą się czuć jak u siebie.

23'

Uderzenie Jakuba Wójcickiego z 20 metrów przeszło nad poprzeczką bramki gospodarzy.

21'

Ponownie zbyt mocna centra autorstwa Ostalczyka.

18'

Nie popisał się teraz Łukasz Skrzyński, piłkę wyłuskał Bodziony, uderzył potężnie lecz futbolówka przeszła tuż obok bramki.

17'

Dośrodkowanie Patryka Klofika wyłapuje tym razem Alan Wesołowski. Groźne są szybkie kontrataki Zawiszy.

15'

Kontaktowego gola dla Floty zdobywa Krzysztof Bodziony, jednak sędzia słusznie odgwizdał pozycję spaloną.

14'

Piotr Kieruzel ukarany pierwszą żółtą kartką w tym meczu.

12'

Zbyt ostre dośrodkowanie Piotra Tomasika z rzutu rożnego wylądowało na siatce bramki Witana.

11'

W sektorze gości zasiada obecnie około 350 kibiców z Bydgoszczy, którzy niemal całkowicie wypełnili swoją trybunę.

9'

Niespodziewany i zabójczo skuteczny początek w wykonaniu gości. W pierwszych minutach to Flota miała lekką przewagę, ale skutecznością błysnęli podopieczni Janusza Kubota.

8'

GOOOOLLL!!!! Już 2:0!! Prostopadła piłka do Adriana Błąda, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i leciutko przerzucił nad nim piłkę!!

6'

GOOOOLL!!! Skuteczną kontrę wyprowadził Zawisza!! Paweł Zawistowski dostawił nogę po płaskim dośrodkowaniu z lewej stron!

5'

Wydawało się, że będzie to stracona piłka, dopadł do niej niemal przy linii końcowej Daniel Chyła, uderzył natychmiastowo lecz na posterunku był Andrzej Witan.

3'

Akcja Tomasza Ostalczyka, który popędził lewym skrzydłem, posłał dośrodkowanie w pole karne, lecz padło łupem obrońców.

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę.

16:49

Na murawie kończy się właśnie rozgrzewka. Na stadionie około 800-900 widzów, tylko miejscowych.

16:23

Z kolei rezerwowi wśród gości to: Łukasz Zapała, Patryk Cuper, Szymon Maziarz, Rafał Piętka, Rafał Leśniewski, Martins Ekwueme, Kamil Jackiewicz.

16:22

Na ławce Floty zasiadają: Paweł Waśków, Radosław Jasiński, Damian Misan, Mateusz Broź, Łukasz Mickiewicz, Jacek Paczkowski, Kamil Stachyra.

16:21

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

16:20

W Świnoujście idealne warunki do gry w piłkę, jest ciepło ale nie upalnie. Jak na razie na trybunach pustki. Nie widać jeszcze gości z Zawiszy, którzy dostali na to spotkanie pulę 400 biletów.

16:19

Witamy w relacji na żywo ze szlagierowo zapowiadającego się meczu na zapleczu Ekstraklasy, w którym Flota Świnoujście podejmuje Zawiszę Bydgoszcz.