Ruch RadzionkówRuch Radzionków
1 : 0
Wisła PłockWisła Płock
90'

Nic się już nie zmieni, Ruch wygrywa pierwszy raz w tym sezonie na własnym obiekcie.

90'

Kolejne dośrodkowanie w pole bramkowe Miki, ten ponownie na posterunku. Atakują Nafciarze, którym w końcówce brakuje szczęścia.

90'

Rocki do Krzywickiego, ten jednak w kolejnej sytuacji nie potrafi oddać strzału. Wybitą przed pole karne futbolówkę uderzał jeszcze Mróz, ponownie za słabo.

90'

Cztery minuty dolicza do regulaminowego czasu gry sędzia, czy Nafciarze zdołają wyrównać ?

89'

Z rzutu wolnego tuż obok słupka uderzył groźnie Zagurskas. Wciąż na prowadzeniu Ruch.

86'

Za próbę wymuszenia karnego żółty kartonik obejrzał Nalepa.

85'

Ostatnia zmiana także w Ruchu. Za Michała Maka wszedł Cieluch.

84'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Za Gueye wchodzi Drężewski.

82'

Zaznaczył swoją obecność na boisku Mróz, jednak zabrakło siły przy uderzeniu z dystansu.

78'

Kolejnych dośrodkowań próbują goście, jednak przytomnie w powietrzu bramkarz Ruchu.

76'

Nie forsują już tempa gospodarze, więcej czasu na rozegranie piłki mają Nafciarze. Jednak zawodnikom z Płocka wyraźnie brakuje pomysłu na grę. Do końca spotkania pozostał kwadrans.

71'

Drugą zmianę przeprowadza również trener Skowronek. W miejsce Giesy wchodzi Mróz.

71'

Tak jak w pierwszej połowie, tak i tym razem arbiter pozwala zawodnikom opuścić na chwilę plac gry.

70'

Mogły paść kolejne bramki, najpierw nie wykorzystali błędu Miki goście, później uderzenie Michała Maka obronił Kamiński.

68'

A za Kamińskiego wchodzi Adamczyk.

68'

Zmiany w drużynie gości. Schodzi Daniel, za niego Biliński.

65'

Do spółki z Kopaczem kartkę obejrzał Zagurskas.

65'

Żółtą kartkę obejrzał Kopacz.

64'

Pewnym egzekutorem karnego kapitan Ruchu. Rocki daje prowadzenie Cidrom.

63'

Rzut karny ! W obrębie jedenastki faulowany Mateusz Mak.

61'

Atakują gospodarze. Najpierw do prostopadłej piłki od Giela nie doszedł Krzywicki, chwilę później chybił z dystansu Mateusz Mak.

59'

Kolejny piłkarz gospodarzy ma problemy zdrowotne, za linią boczną opatrywany Adam Giesa.

57'

Nie jest w stanie kontynuować gry Skrzypczak, zmienia go Marcin Krzywicki.

53'

Z pomocy masażysty korzysta Skrzypczak.

52'

Z trzydziestu metrów spróbował szczęścia Zagurskas, jego uderzenie jednak nie mogło zaskoczyć golkipera Cidrów.

50'

Krótko rozegrany korner przez gospodarzy, ze skraju pola karnego groźnie uderzył Giesa. Piłka mija jednak długi słupek bramki gości.

48'

Z kontrą ruszyli goście, a dokładnie Michał Mak, którego uderzenie z dystansu przechodzi nad bramką Wisły.

47'

Nie tylko piłkarzom doskwiera upał, również na trybunach jak na razie leniwiej.

46'

Drugą część gry rozpoczęli goście.

18:00

Wracają po przerwie na plac gry obie drużyny, nie zanosi się na zmiany.

47'

Koniec pierwszej części spotkania, piłkarze schodzą na zasłużoną przerwę.

47'

Dobre dośrodkowanie Chwastka, jednak w ekwilibrystyczny sposób chciał zamknąć akcję Zagurskas. W Efekcie zawodnik z Płocka nie trafia w piłkę.

46'

Spróbowali z szybką akcją wyjść goście, wyraźnie jednak obie jedenastki czekają już na piętnastominutową przerwę. Tymczasem pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

43'

Niepotrzebny atak na nogi rywala w wykonaniu Nadolskiego. Pierwsza żółta kartka w meczu.

42'

Prawą stroną ruszył Mateusz Mak, próba dośrodkowania skrzydłowego Cidrów wyłapana przez Kamińskiego.

39'

Trafiła piłka pod nogi Ricardinho, ten z dwunastu metrów wprost w rękawice Miki Ponownie w odpowiedzi kontra Maka, dla odmiany Michała. Ostatecznie wciąż bez bramek.

35'

Strzał głową Jaronia wyłapuje Mika, w odpowiedzi Ruch przeprowadza szybką kontrę, w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę gości rozpędzający się Mateusz Mak.

31'

W idealnym momencie dostał piłkę Skrzypczak, uderzył technicznie z piętnastu metrów jednak piłkę zmierzającą w samo okienko bramki gości fenomenalnie przeniósł nad poprzeczką Kamiński. To była jak dotąd najgroźniejsza akcja meczu.

30'

W niezłej sytuacji znalazł się Paweł Giel, jednak jego mocne uderzenie z ostrego kąta przechodzi nad poprzeczką bramki Wiślaków.

28'

Świetne podanie z głębi pola, którego adresatem był Ricardinho przecina w ostatniej chwili Trzcionka.

25'

Po wznowieniu gry faulowany Skrzypczak, wciąż to Ruch prowadzi grę.

23'

Po ponad dwudziestu minutach spotkania arbiter lituje się nad zawodnikami i zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów.

22'

Po rzucie rożnym dla Wisły groźnie, jednak niecelnie główkuje Joao Paulo.

20'

Świetne długie podanie do Michała Maka, jednak ten z ostrego kąta tylko w boczną siatkę. Mogło być 1:0.

18'

Próbują teraz dośrodkowań obie drużyny, jednak przytomnie w swoim polu karnym radzą sobie Mika i Kamiński.

14'

Spotkanie toczy się przy dopingu kibiców obu drużyn, z Płocka za Wisłą przyjechała do Radzionkowa ponad stuosobowa grupa najwierniejszych fanów Nafciarzy.

12'

Za rozgrywanie piłki w Ruchu odpowiedzialny jest dziś doświadczony Piotr Rocki. Kapitan Cidrów raz po razie stara się szukać długimi piłkami głównie braci Mak.

10'

Z groźną kontrą, po przechwycie w środku pola wyszli Nafciarze, przy próbie strzału przewrotką faulował Zagurskas.

9'

Od początku spotkania to Cidry prezentują się lepiej, pokazał swoje umiejętności techniczne Michał Mak, jednak jego dośrodkowanie wybite przez obrońców. Chwile później z trzynastu metrów w bramkarza trafił Skrzypczak.

6'

Kolejna akcja gospodarzy, tym razem w dwójkę rozklepali defensywę Wisły Rocki z Giesą, jednak tego pierwszego ponownie ubiegł golkiper przyjezdnych.

5'

Pierwsza, warta odnotowana akcja gospodarzy. Z lewej strony dośrodkował Mateusz Mak, bliski dojścia do piłki Paweł Giel, którego w ostatniej chwili ubiegł Kamiński.

1'

Rozpoczyna Ruch. Gospodarze na biało, drużyna z Płocka w niebieskich strojach.

16:57

Obie jedenastki już na murawie, kapitanowie losują strony i zaczynamy.

16:55

Zawodnicy obu drużyn kończą rozgrzewkę, za pięć minut powinno rozpocząć się to dość ciekawie zapowiadające się spotkanie. Miejmy nadzieję, że lejący się z nieba żar nie wpłynie negatywnie na postawę obu ekip.

16:45

Zapraszam do zapoznania się z wyjściowymi jedenastkami obu drużyn a oto lista zawodników rezerwowych. RUCH: Suchański, Piotr Giel, Otwinowski, Cieluch, Łopuch, Mróz, Krzywicki. WISŁA: Kwiatkowski, Adamczyk, Biliński, Drężewski, Pielak, Hiszpański, Sielewski.

16:40

Za niespełna dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie Ruchu Radzionków z Wisłą Płock. Ze stadionu Ruchu wita i zaprasza do śledzenia relacji Patryk Przydacz.