Koniec spotkania. Po nerwowej końcówce udaje się Portowcom dowieźć do końca cenne 3 punkty.

Piłka w bramce Pogoni, lecz sędzia odgwizduje spalonego.

93'

Strzał wolejem piłkarza Sandecji z linii bramkowej wybija Ława.

91'

Groźna akcja Sandecji, lecz w ostatniej chwili interweniował Noll wybijając piłkę na rzut rożny.

90'

Cztery minuty doliczone przez arbitra.

89'

Idealnie w tempo wyszedł Szałek w wyniku czego został sam na sam z Koziołem. Próbował przelobować bramkarza, lecz jego strzał minimalnie minął słupek bramki.

88'

Żółta kartka dla Szałka za wślizg wyprostowaną nogą.

87'

Wiśniewski za Aleksandra

87'

Techniczna akcja Djousse. Po przedarciu się w pole karne piętką odegrał do Łuszkiewicza, lecz jego strzał/dośrodkowanie broni bramkarz Sandecji.

87'

W ostatnich minutach przycisnęła Sandecja, lecz nie mogą się przedostać w pole karne Pogoni.

86'

Zmiana młodzieżowców. Za Mateusza Lewandowskiego Mateusz Szałek.

83'

Zółta kartka dla Kolendowicza.

81'

Janic za Woźniaka.

80'

Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza strzelec bramki Sotirovic, a w jego miejsce Donald Djousse.

78'

Bardzo nerwowe ostatnie kilka minut. Kolejny brutalny faul na Bartoszu Ławie, lecz sędzia go nie zauważył.

73'

Bardzo groźne zamieszanie pod bramką Janukiewicza. W kopaninie udało mu się jednak chwycić piłkę.

76'

Kiepski mecz arbitrów. Wyraźnie nie panują nad sytuacjią. Czterokrotnie zmieniana decyzja o rzucie z autu.

72'

Dziwna decyzja sędziego. Za uderzenie pięścią Łuszkiewicza jedynie żółtko dla Berlińskiego!

72'

Żółtą kartką ukarany Łuszkiewicz.

72'

Bójka na boisku.Jeden z zawodników Sandecji pięścią uderzył Łuszkiewicza.

70'

Zmiana w zespole Pogoni. Boisko opuszcza żegnany oklaskami Takafumi Akahoshi, a w jego miejsce Łuszkiewicz.

70'

Bardzo groźny strzał Woźniaka z linii pola karnego. Końcami palców na rzut rożny wybił piłkę Janukiewicz.

68'

Żółta kartka dla Chmiesta po faulu na Ławie.

67'

Kombinacyjna Akcja Ediego z Sotirovicem. Strzał tego ostatniego trafia jednak w poprzeczkę.

65'

Walecznością w spotkaniu wyróżnia się Lewandowski. Za nami godzina gry a on biega jakby dopiero rozpoczął mecz.

62'

Solowa akcja Lewandowskiego, który przebiegł prawą stroną pół boiska. Zwodem minął obrońcę, lecz jego strzał zbyt słaby by zaskoczyć Marka Kozioła.

59'

Piłka w bramce Sandecji po strzale Kolendowicza, lecz po raz kolejny odgwizdany został spalony.

56'

Pierwsza groźna akcja Sandecji. Dośrodkowanie w pole karne Jędrzejowskiego wybiłna rzut rożny Emil Noll. Po stałym fragmencie gry na bramkę głową uderzał Aleksander, lecz Piłka trafiła w stojącego na słupku Rogalskiego.

54'

Zmiana w zespole z Nowego Sącza. Boisko opuszcza Duric a w jego miejsce Marcin Chmiest.

52'

W natarciu Pogoń. Dobrą okazję miał Sotirovic lecz pewnie interweniowali obrońcy.

51'

Tym razem sam na sam z bramkarzem Aka, lecz sędzia znów odgwizdał spalonego.

49'

Sam na sam Lewandowski lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

47'

W polu karnym z dośrodkowaniem minął się Vuk, lecz obrońcy dosyć niefortunnie wybili piłkę pod nogi niepilnowanego Kolendowicza. Jego strzał trafił jednak w bramkarza.

46'

Rozpoczęli goście.

20:04

Kibiców Gości w Szczecinie pojawiło się około czterdziestu.

19:56

Po raz kolejny formą nie imponuje Vuk Sotirovic, lecz trzeba mu oddać honor, gdyż strzelił bramkę.

19:54

Słaby mecz w wykonaniu obu zespołów. W miarę upływu czasu przeważać zaczęła Pogoń, która stworzyła sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji. Sandecja jak dotąd nie stworzyła żadnej goźniejszej sytuacji pod bramką Radosława Janukiewicza.

49'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

48'

Rzut wolny tuż przed polem karnym Pogoni, lecz strzał Aleksandra minimalnie nad bramką Portowców

45'

Cztery minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy.

45'

Zdobyta bramka motywująco podziałała a Portowców. Kilka groźnich akcji przeprowadzili Edi na spółkę z Lewandowskim.

43'

Sotirovic dostał ładne podanie w pole karne lecz się poślizgnął. Mimo to zdołał wywalczyć tę piłkę, przepchnąć się przez obrońców gosci i delikatnym strzałem pokonać Kozioła.

42'

Mimo nienajlepszej postawy w całym meczu Vuk Sotirovic strzela bramkę!

40'

Na trybunach pojawiło się kilkudziesięciu kibiców Sandecji.

36'

W środku pola faulowany Aleksander. Między zawodnikami wywiązała się dyskusja, a żółtą kartką ukarany został Przemysław Pietruszka.

33'

Potężnie z 35 metrów huknął Edi lecz jego strzał odbił się od poprzeczki tuż przed linią bramkową Sandecji.

32'

Sandecja nadal nie potrafi zagrozić bramce Janukiewicza mimo, że Portowcy grają tylko dwoma obrońcami!

30'

Rzut karny ożywił nam trochę mecz. Oglądamy kilka szybkich ataków Portowców.

27'

W polu karnym przewracany Sotirovic. Jedenastka dla Pogoni! Edi strzela jednak w słupek.

25'

Groźna akcja Pogoni. Lewą stroną biegł niepilnowany Sotirovic, lecz jego dośrodkowanie wybił na rzut rożny dobrze znany w Szczecinie Dymkowski.

23'

Lewym skrzydłęm atakował Emil Noll lecz z jego dośrodkowaniem minimalnie minął się Sotirovic.

22'

W narożniku boiska przewracany Edi. Dośrodkowanie wybite przez obrońców Sandecji.

20'

Oglądaliśmy całą serię dośrodkowań w pole karne Kozioła, lecz wszystkie wyłapane przez bramkarza gości.

19'

Ładne krosowe przerzucenie piłki de Ediego lecz skutecznie interweniował obrońca.

17'

Na boisku leży Milan Duric

15'

Od początku postawą nie zachwyca Vuk Sotirovic. Więcej czasu zajmuje mu dyskusja z sędziami niż bieganie. Za jedną z takich 'rozmów' ukarany został żółtą kartką.

13'

Kombinacyjna akcja Lewandowskiego i Ławy zakończona wybiciem piłki przez obrońców na rzut rożny.

10'

Akahoshi wrzucił piłkę za kołnierz obrońcom lecz do podania nie doszedł Sotirovic.

7'

Groźna akcja Pogoni. Kilku obrońców zwodem minął Edi lecz jego strzał wyłapał Kozioł.

7'

Kolejny raz skrzydłęm Aleksander. Jednak z jego dośrodkowaniem nie miał problemu Janukiewicz.

6'

Prawym skrzydłem atakował Aleksander, lecz nie zdołał dobrze dośrodkować. Od bramki Janukiewicz.

5'

Walką w środku pola wyróżnia się młody Lewandowski. Pełno go przy każdej akcji. Jak narazie jednak bez większych zagrożeń pod jedną czy drugą bramką.

4'

Kibice skandują nazwisko Mariusza Kurasa. Szkoleniowiec miło przywitany przez kibiców Pogoni.

3'

Na trybunach około 3500 sympatyków gospodarzy. Jak narazie nie pojawili się jeszcze kibice Sandecji.

2'

Mecz rozpoczął się szybkim atakiem gospodarzyi. Dobre sytuacje zmarnowali jednak Sotirovic i Lewandowski.

1'

18:46

Dziś Pogoń wystąpi w dosyć eksperymentalnym składzie ze względu na kontuzję dwóch podstawowych stoperów. Na boisku zobaczymy bowiem tylko dwóch nominalnych obrońców.

18:40

Dzisiaj w składzie Sandecji zagra Arkadiusz Aleksander, który nie znalazł się w kadrze meczowej na pucharowy mecz z Gryfem Wejherowo, przegrany przez zespół trenera Kurasa 0:1. Dzisiaj ma być receptą na zwycięstwo gości. Portowcy jednak nie zamierzają ułatwiać Sandecji zadania i również chcą się zrehabilitować za ostatnią porażkę.

18:39

Obie drużyny przegrały ostatnie mecze. Po 4 kolejkach Pogoń ma na koncie 7 oczek, Sandecja zaś uzbierała dopiero 4 punkty.

18:32

Witamy ze stadionu w Szczecinie, gdzie Pogoń podejmie zespół z Nowego Sącza. Szkoleniowcem gości jest Mariusz Kuras, który mocno związany jest ze Szczecinem.