3 : 1
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
1. połowa2 : 1
19:25

Arka zasłużyła na zwycięstwo i ma co świętować, od teraz będzie się Arkowcom grało o wiele łatwiej. Za uwagę dziękuje Adam Kamiński.

94'

Koniec meczu, zawodnicy gospodarzy idą świętować swoje pierwsze zwycięstwo wraz z kibicami, a piłkarze gości podziękować za doping swoich kibiców.

94'

Sędzia kończy mecz! Arka wygrywa 3:1 i po raz pierwszy w tym sezonie zdobywa komplet punktów!

93'

Piękne techniczne uderzenie Surdykowskiego, minimalnie obok słupka!

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy meczu.

89'

Białe chusteczki dla zarządu od kibiców Arki.

87'

Ukarany również żółtą kartką został Bartłomiej Bartosiak

87'

Damian Krajanowski ukarany żółtą kartką.

86'

Ładna kombinacyjna akcja Olimpii jednak piłkę przejęli obrońcy Arki.

85'

Boisko opuścił również strzelec bramki dla Olimpii Łukasz Zaniewski, w jego miejsce Bartłomiej Bartosiak.

84'

Zablokowany strzał Radzewicza zza pola karnego.

84'

Boisko opuszcza strzelec pierwszej bramki Mirko Ivanovski, w jego miejsce Janusz Surdykowski.

83'

Paweł Czoska po błędzie obrońców znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak zwlekał z oddaniem strzału w efekcie uderzył wprost w bramkarza.

82'

Żółta kartka dla Banasiaka za faul na prawej stronie boiska.

79'

Sędzia nakazał opuścić Siebertowi boisko z powodu krwawiącego kolana.

78'

Kibice Olimpii przygotowali na ten mecz oprawę.

77'

Rzut rożny dla Olimpii, rzut rożny wykonywał Banasiak, jednak nie przyniósł on żadnych korzyści.

75'

Boisko opuszcza Budziński, w jego miejsce Czoska. Trzeba przyznać, że Budziński zagrał dobre spotkanie.

74'

Zasłyszane z trybun: "Kto nie skacze ten z zarządu hej!" :)

73'

Piękne uderzenie Banasika z 20 metrów, minimalnie ponad poprzeczką!

71'

Na boisku leży Kuklis, ale chyba będzie mógł kontynuować grę.

70'

Oficjalna liczba kibiców gości na meczu to 480. Szkoda, że po utracie trzeciej bramki kibice gości skupiają się na wyzwiskach w kierunku gospodarzy, a nie na wspomaganiu własnych piłkarzy.

67'

Omar Jarun ukarany został żółtą kartką za faul na Zaniewskim.

67'

Strzał Wilczyńskiego pewnie wyłapuje Stodoła.

63'

Zmiana następuje również w drużynie gości, Bartosza Iwana zastępuje wychowanek Arki oraz dzisiejszy solenizant Mateusz Kołodziejski.

63'

Zmiana w drużynie Arki, boisko opuszcza Niedziela, zastępuje go Krzysztof Bułka.

62'

GOOOOOOOOOOL! 3:1 dla Arki! Płaskie dośrodkowanie Radzewicza wykorzystuje Kuklis!

61'

Rzut rożny dla Olimpii, po raz kolejny dośrodkowanie blokował Krajanowski. Dośrodkowanie Banasiaka wybija Radzewicz.

59'

Na trybunach transparent " Czy wygramy czy przegramy zarząd dzisiaj już żegnamy".

57'

Znakomicie na lewej stronie do piłki dopadł Ivanovski, jednak jego dogranie w pole karne do Niedzieli zostało zatrzymane przez Pacana.

56'

Kibice Arki są dzisiaj w znakomitej formie, bardzo głośno dopingują swoich zawodników!

54'

Niecelne dogranie Wojciechowskiego w pole karne, piłkę wyłapuje Szromnik.

52'

Znakomity kontratak Arki! Kuklis przebiegł z piłką około 40 metrów aż pod pole karne Olimpii jednak zachwiał się i niecelnie podał do Ivanovskiego, do piłki dopadł Niedziela jednak sędzia orzekł spalonego.

50'

Pacan jednak wraca do gry.

50'

Kontuzję odniósł Pacan po wejściu Niedzieli, kapitan gości nie wygląda jakby mógł wrócić do gry.

49'

Wilczyński mógł mieć dobrą sytuację ale źle przyjął piłkę i obrońcy wyjaśnili sytuację.

48'

Krajanowski blokuje dośrodkowanie Banasika.

46'

W przerwie w drużynie gości nastąpiła zmiana, Sieranta zastępuje Andrzej Matwijów.

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

18:31

Piłkarze wyszli już na murawę, za chwilę rozpocznie się druga połowa!

18:27

W przerwie kibiców czeka tradycyjny konkurs, aby wygrać nagrody, muszą trafić piłką z połowy boiska do tej oto małej bramki.

47'

Arka Gdynia prowadzi 2:1 z Olimpią Elbląg i jest stroną przeważającą, goście przeprowadzają nieliczne ataki i upatrują swoich szans w stałych fragmentach gry. Zawodnicy obydwu drużyn schodzą do szatni a kibice udają się do barów, do zobaczenia za 15 minut!

47'

Nie działo się zbyt wiele w doliczonym czasie gry, sędzia kończy pierwszą połowę, prowadzi Arka 2:1!

45'

Sędzia główny doliczył 2 minuty do czasu gry pierwszej połowy.

43'

Kolejna dobra indywidualna akcja Niedzieli, jednak zabrakło mi pomysłu na dogranie do któregoś z partnerów. Niedziela mija dzisiaj zawodników Olimpii jak tyczki,

41'

GOOOOOOOOOL! 2:1 dla Arki! Kombinacyjnie rozegrany rzut wolny, piłka w zamieszaniu trafiła do Wilczyńskiego, który uderzył piłkę obok interweniującego Stodoły!

40'

Wilczyński faulowany przez Sieranta blisko pola karnego! To będzie znakomita okazja!

38'

Dobre podanie prostopadłe do Ivanovskiego od Wilczyńskiego, przejęte jednak przez obrońców, piłkę szybko odebrał Budziński, który walczy dzisiaj za pięciu.

37'

Rzut rożny dla Olimpii jednak w polu karnym faulowany był Wilczyński.

35'

Znakomicie piłkę przejął Budziński i zagrał prostopadłą piłkę do Ivanovskiego, który był na spalonym, sędzia jednak puścił grę i Ivanovski znalazł się w polu karnym jednak zamiast dogrywać zdecydował się na strzał, ale był to bardzo niecelny strzał.

33'

Szromnik nie zaliczy debiutu do udanych.

32'

GOOOOOOOL! 1:1! Fatalny błąd Szromnika, Banasiak dośrodkowywał z około 30 metrów w pole karne, Szromnik wyszedł do piłki żeby ją piąstkować, jednak wysoko wyskoczył Zaniewski i z 14 metrów skierował piłkę do bramki.

30'

Po faulu na prawej stronie na Ivanovskim, z rzutu wolnego dośrodkowywał Radzewicz, jednak wprost w ręce Stodoły.

30'

Ivanovski leży przy linii bocznej boiska.

28'

Wszelkie ataki piłkarzy Olimpii kończą się albo na Mazurkiewiczu albo na Krajanowskim, solidny występ tej dwójki.

26'

Kibice pokazują, że ich protest wymierzony jest tylko i wyłącznie w zarząd. "Trenerzy, piłkarze- 100% poparcia!"

25'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki! Niedziela znakomicie przedarł się w pole karne Olimpii mijając 3 piłkarzy, podał wzdłuż bramki, a piłkę do pustej bramki wpakował Ivanovski z 5 metrów!

23'

Olimpia ma problemy z przedarciem się pod pole karne Arki.

21'

Na boisku leży Iwan, jednak chyba będzie w stanie grać dalej.

20'

Prawie kopia sytuacji z 18 minuty, znowu Siebert bez pardonu odebrał piłkę, tylko tym razem piłkę wstrzeliwał Budziński.

18'

Siebert ostrym wślizgiem od tyłu odebrał piłkę, jednak bez faulu. Piłka trafiła do Krajanowskiego, który wstrzelił ją w pole karne, obrońcy bez trudu wybili piłkę.

16'

Dobrze na lewej stronie podłączył się Radzewicz, dośrodkowanie w pole karne skontrował głową Jarun, piłka jednak przeleciała obok bramki.

14'

Iwan ukarany za domaganie się kartki dla Niedzieli.

14'

Niedziela ukarany żółtą kartką za zderzenie z Stańkiem.

12'

Nieprzyjemne zderzenie Niedzieli i Stańka, jednak obaj wstają.

10'

Zasłyszane z trybun: "-Zarząd!- Co?- Dymisja!"

10'

Zza pola karnego uderzał Kuklis, jednak za słabo, pewnie broni Stodoła.

9'

Ładne uderzenie Zaniewskiego, ale pewnie broni Szromnik- debiutant.

8'

Ewidentnie w polu karnym faulowany Ivanovski! Sędzia każe mu wstawać i pokazuje żółtą kartkę!

7'

Błąd Krajanowskiego, jednak Lyubenow nie dochodzi do piłki

6'

Lyubenow zablokowany na lewym skrzydle, rzut rożny. Dośrodkowanie Banasiaka wybite.

4'

Piłkarze Arki grają wysokim pressingiem na połowie gości.

3'

Groźnie z dystansu uderzał Radzewicz, minimalnie niecelnie.

3'

Pierwszy faul w meczu, faulowany Mazurkiewicz.

1'

Od środka rozpoczynają zawodnicy Olimpii.

17:29

Zawodnicy wychodzą na murawę, oficjalny hymn kibiców Arki Gdynia rozbrzmiewa z głośników! Za chwilę zacznie się mecz!

17:18

Rezerwa Olimpii: Milos Budaković, Mykola Dremliuk, Andrzej Matwijów, Mateusz Kołodziejski, Bartłomiej Bartosiak, Paweł Buśkiewicz, Damian Pawlak

17:16

Rezerwa Arki: Marcin Juszczyk, Paweł Czoska, Krzysztof Bułka, Janusz Surdykowski, Piotr Kasperkiewicz, Radosław Strzelecki, Bartosz Flis

17:06

Około 600 osobowa grupa kibiców Olimpii Elbląg.

17:01

Arka zagra nietypowo, bo tylko z jednym napastnikiem systemem 4-5-1, poprzednie 4 mecze Arkowcy rozgrywali systemem 4-4-2

16:57

Na rozgrzewkę wyszli już piłkarze Arki, przywitani gromkim "Arka Gdynia!" ze strony kibiców Arki i gwizdami ze strony kibiców Olimpii. Chwilę po Arkowcach na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Olimpii którzy przez swoich kibiców zostali przywitani gromkimi brawami, a kibice Arki w rewanżu dosadnie wykrzyczeli co myślą o zawodnikach drużyny przyjezdnej.

16:45

W Arce sporo zmian personalnych, przede wszystkim dziwić może brak Jakuba Kowalskiego. Wszyscy są za to ciekawi jak zagra młody Flis.

16:43

Ze stadionu miejskiego w Gdyni, wita Państwa Adam Kamiński, zachęcam do przeczytania artykułów dotyczących tego meczu na naszym portalu. Mam nadzieję, że poziom tego widowiska nas nie rozczaruje.