Za uwagę i czas poświecony dziękują Radosław Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

21:00

Trwa świetowanie i podziekowania dla kibiców od Bydgoskich Zawodników.

95'

Koniec meczu. Bydgoszczanie po dramtycznym spotkaniu wygrywają 2-1. Pierwsze 3 punkty na Gdańskiej. Brawo Zawisza.

95'

Rzut rożny dla Zawiszy. Ostatnia Szansa i GOOOOOOOOOOOOOOOOL. Strzelcem ZAWISTOWSKI.

93'

Kartke otrzymał Klofik, nie Jankowski. Przepraszam za błąd.

92'

Zbyt samolubnie Geworgian. I zostaje czysto zatrzymany przez obrońców gości.

90'

Sędzia dolicza dodatkowe 3 minuty.

90'

Na boisku leży Jankowski, wzywana pomoc medyczna.

88'

Trzecia zmiana w Ruchu, na boisku pojawia się Mateusz Cieluch zmienia aktywnego w pierwszej połowie Michała Maka.

86'

Głową Leśniewski wzdłuż bramki, Ilków-Gołąb z metra nie trafia do bramki...

84'

Z lewej strony bez krycia piłke dostaje Skrzypczak, Witan zmuszony do interwencji przed polem karnym zostaje przelebowany. Skrzyński nie zdołał wybić piłki zmierzającej do bramki Bydgoszczan.

83'

I bramka wyrównująca. 1-1

81'

Klofik do Błąda, łamie bieg do środka uderza po krótkim rogu i po raz kolejny znakomicie Mika w bramce.

80'

Z daleka uderza Klofik , bardzo niecelnie.

79'

W miejsce Giesy pojawia się Piotr Giel.

77'

Kontra Ruchu zatrzymana przez środkowych obrońców Zawiszy.

75'

Pierwsza akcja Leśniewskiego i mogła być bramka, po raz kolejny na posterunku Mika.

75'

Ostatnia zmiana w Bydgoskim Zawiszy. Za Wójcickiego pojawia się Rafał Leśniewski. Czy się wkońcu przełamie na 1-ligowych boiskach.

73'

Rocki obok lewego słupka Zawiszy.

72'

Tym razem faul przed polem karnym Hrymowicza, może być groźnie.

71'

Faul w środku pola Klofika.

70'

A na trybunach trwa nadal zabawa bydgoskich kibiców.

70'

Z lewej stronu uderza Michał Mak piłka mija prawy słupek bramki Zawiszan.

69'

Hrymowicz zatrzymuje atak Ruchu wybija piłkę na rzut rożny.

67'

Uderza Zawistowski wysoko nad bramką.

67'

Kartka dla zawodnika Ruchu, za wymuszenie rzutu karnego - Marcin Kowalski.

66'

Zawiszanie w natarciu po raz kolejny.

65'

Goooool, ale niestety sędzia dopatrzył się spalonego, po podaniu Geworgiana, Błąd uderza piłka w siatce.

64'

Zmiana w zespole gosci.

63'

I Kolejna fotka z oprawy.

63'

Sytuacja Zawiszy w polu karnym gości, Klofik wychodzi sam na sam, sędzia dopatrzył się faulu.

61'

Groźnie pod bramką Witana, Hrymowicz wyjaśnia sytuacje i wybija piłkę.

60'

Rocki z dystansu nad bramką Zawiszy.

60'

Tym razem bydgoscy zawodnicy przeważają na boisku. Kolejny rożny.

59'

Indywidualna akcja Geworgiana mija dwóch obrońców i po raz kolejny Mika w fantastyczny sposób broni sytuacje sam na sam.

57'

Kolejny rzut rożny Zawiszy i po raz kolejny bez konsekwencji dla Ruchu.

55'

Kontra Zawiszan powstrzymana przed polem karnym Ruchu.

54'

Rzut rożny dla bydgoszczan, Zawistowski na głowę Jankowskiego jednak ten wysoko nad bramką.

52'

A oto obrazek ze stadionu jak prosiliście.

52'

Ruch w natarciu.

49'

Kolejna zmiana w Zawiszy z boiska schodzi Majkowski. a pojawia się na nim Patryk Klofik

47'

Z lewej strony Wójcicki wzdłuż bramki uderza Zawistowski.. tylko w bramkarza.

46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania Zawisza - Ruch.

46'

Zmiana w Zawiszy: Jankowski za Ekwueme.

20:06

Zawodnicy pojawiają sie na murawie - transparent zdjęty.

19:59

Zawodnicy nie wychodzą jak na razie na drugą połowę, delegat każe ściagnąć jeden z transparentów bydgoskich kibiców.

47'

Koniec pierwszej połowy spotkanie. 1-0 dla gospodarzy.

47'

Z prawej strony ostro piłkę wstrzela Ilków-Gołąb, zamieszanie lecz Wójcickiego powstrzymuje bramkarz Ruchu.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty.

45'

Rzut rożny dla Ruchu, groźnie pod bramką Zawiszy, piłke wybija Zawistowski.

42'

Z prawej strony urywa się Geworgian, uderza prosto w bramkarza i mamy rzut rożny dla Zawiszy.

41'

Na boisku z powrotem pojawia się Zawistowski, piłkarze Zawiszy oddają piłkę gościom w geście fair-play.

39'

Na boisku leży Zawistowski.

38'

Krzywicki urywa się lewą stroną, wślizgiem zatrzymuje go Hrymowicz.

37'

Dwójkowa akcja Wójcickiego z Błądem, dośrodkowanie tego drugiego, główkuje Zawistowski minimalnie obok bramki.

36'

Trzecie zółtka kartka dla piłkarzy Zawiszy tym razem otrzymał ją Majkowski.

34'

Kolejna żółta kartka tym razem napomniany został Paweł Oleksy.

33'

Żółta kartka dla Krzywickiego za powstrzymanie kontry Zawiszan.

32'

Z powrotem pojawia się na boisku pomocnik bydgoskiego Zawiszy.

31'

Na boisku leży Majkowski.

30'

Uderza Majkowski broni spokojnie Mika.

28'

Bardzo aktywni są dzisiejszego dnia w drużynie Ruchu bracia Mak. Po akcji Michała Maka rzut rożny - bez konsekwencji.

27'

Na stadionie przy ulicy Gdańskiej pojawiło się około 5000 widzów. (ok.40 z Radzionkowa)

26'

Kolejny groźny strzał Ruchu, uderza Mak Mateusz, po raz kolejny zwycięsko wychodzi z tego pojedynku Witan.

24'

Fantastyczną niebiesko-czarną oprawę prezentują kibice Zawiszy.

23'

Lewą stroną próbował Ruch. Jednak akcję zatrzymali obrońcy Zawiszy.

19'

Groźna akcja Cidrów zatrzymana przez Łukasza Skrzyńskiego.

18'

Z dośrodkowania Rockiego wyszedł strzał, lecz nie zaskoczył on bramkarza Zawiszy.

16'

Ruch nie składa broni i atakuję bramkę strzeżona przez Andrzeja Witana.

14'

Dośrodkowanie z prawej strony Majkowskiego, piłkę piąstkuje bramkarz, a ta odbija się od Błąda i w ten sposób strzela swoją 3 bramkę w tym sezonie pomocnik Zawiszy.

14'

Gol. Zawisza prowadzi 1-0

13'

Gra toczy się w środku pola. Trwa badanie obu zespołów.

10'

Od początku spotkania bardzo groźni są piłkarze popularnych "Cidrów".

9'

Ruch w kontrze, uderza Giel w sytuacji sam na sam bramkarz Zawiszy broni.

7'

Trwa głośny doping kibiców Zawiszy.

5'

Groźna akcja Zawiszy z prawej strony.. nikt nie zamyka dośrodkowania Majkowskiego.

4'

Zółtka kartka Ekwueme.

3'

Pierwsza groźna akcja Zawiszan zatrzymana przez bramkarza, w odpowiedzi Ruch - na posterunku Andrzej Witan.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęcie spotkania.

18:57

Zawodnicy zostają przez arbitrów wyprowadzeni na murawę boiska.

18:56

Na relacje live z Bydgoskiego stadionu zapraszaja Radosław Kliszewski oraz Krzysztof Wiosna.

18:44

Na stadion powoli docierają kibice. W Bydgoszczy jest także obecna skromna grupa kibiców gości.

18:43

Znamy już wyjściowe jedenastki obu ekip. Na ławce rezerwowych w Zawiszy są: Zapała, Jankowski, Maziarz, Cuper, Jackiewicz, Leśniewski oraz Klofik. Rezerowymi Ruchu są: Suchański, Cieluch, Giel, Opuch, Mróz, Skrzypczak, Trzcionka.

18:41

Spotkanie sędziować będzie Artur Radziszewski z Warszawy, a pomagać mu będą: Roguski Rafał, Latuszek Jacek oraz Gryckiewicz Jarosław. Obserwatorem z PZPN będzie Płowiński Tomasz, a delegatem Miedziński Jerzy.

18:39

Witamy z Bydgoszczy! Już za około 20 minut rozpocznie się spotkanie piątej kolejki pierwszej ligi między Zawiszą Bydgoszcz, a Ruchem Radzionków.