Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
94'

Koniec.

93'

Zamieszanie w polu karnym Floty! Piłka wybita z linii bramkowej przez Uderewica.

92'

Atakuje GKS.

90'

4 minuty doliczone.

90'

Kruczek sprzed pola karnego! Strzał bardzo mocny, ale zablokowany przez obrońcę Floty.

88'

Żółta kartka dla Misana za zagrania ręką.

87'

Rzut wolny wykonywali goście, ale po raz kolejny pewnie w bramce GKS-u Sabela.

87'

Żółta kartka dla Tomasika.

86'

Ależ zamieszanie w polu karnym Floty! Dośrodkowana piłka minęła większość zawodników i spadła pod nogi Rzepki. Ten zamiast uderzać próbuje wycofać piłkę...

85'

Korner dla GieKSy.

85'

Zagranie ręką jednego z zawodników Floty. GKS ma rzut wolny z około 45-metrów.

83'

Rzut rożny dla GKS-u. Wszyscy gracze gości znów na własnej połowie.

82'

Kruczek za Rakelsa.

81'

Z dystansu uderzał Feruga, ale zbyt lekko, by zagrozić bramce Floty.

81'

Piąstkuje piłkę Wesołowski, wszyscy gracze Floty na własnej połowie.

80'

Korner dla GKS-u.

78'

Rzut wolny dla Floty i znów było groźnie! Kieruzel trafia w słupek!

77'

Żółtą kartką ukarany Bodziony.

76'

Teraz w ataku Flota! Z najwyższym trudem strzał Ostalczyka broni Sabela.

75'

W natarciu GKS! Uderzał z bliska głową Kowalczyk, niecelnie.

74'

Trenerzy obu drużyn na stojąco, aktywnie kierują swoimi zawodnikami.

72'

W polu karnym Floty Pitry - przyjmuje piłkę, ale sędzia odgwizduje zagranie ręką. Niezadowoleni kibice.

71'

Zmiana w GieKSie. Feruga za Chwaligobowskiego.

71'

Dośrodkowanie Beliancina i główkował Rakels, ale wysoko ponad bramką.

69'

Faulowany Farkas. GKS przed kolejna szansą - rzut wolny.

68'

Pewnie łapie piłkę Sabela i od razu wyprowadza kontrę. Do piłki nie zdążył dobiec Chwaligobowski.

67'

Kolejny korner dla Floty

66'

Kontratak Floty, zakończony uderzeniem Ostalczyka. Jest korner.

66'

W narożniku boiska faulowany Goncerz.

65'

W ataku pozycyjnym GKS, niecierpliwią się kibice.

64'

A na boisku coraz ostrzej. Faule z jednej, jak i drugiej strony.

64'

Kolejna zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Nnamani, a zastępuje go Misan.

62'

Beliancin dośrodkowywał z rzutu wolnego - w polu karnym Floty ogromne zamieszanie, piłka ostatecznie wybita przez obronę gości.

57'

Przestało padać w Katowicach.

55'

W ataku znów katowiczanie.

55'

Goncerz szarżował na skraju pola karnego gości. Uderzył jednak bardzo słabo.

53'

Przedzierał się lewą strona Hołota, zdołał skierować piłkę w pole karne Floty, ale ta minęła wszystkich zawodników i bramkę.

51'

Okres spokojniejszej gry.

49'

Faulowany w środku boiska Goncerz. GKS chciał szybko wznowić grę, ale sędzia nie pozwolił.

48'

Znów prawą strona próbuje GKS - bez zagrożenia.

47'

Dośrodkowanie z prawej strony Farkasa, wybijają piłkę z własnego pola karnego gracze Floty.

45'

Początek drugiej części spotkania. Od środka GKS.

45'

Zmiana w zespole Floty. Tomasik za Jasińskiego.

20:01

Nad stadionem w Katowicach wciąż pada deszcz - obecnie jednak mniej obficie.

19:51

Do przerwy 0:0 w Katowicach. GKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale poza strzałem z bliska Kaciczaka i sytuacji 1 na 1 Rakelsa nie stworzył większego zagrożenia pod bramką gości. Flota próbuje głównie uderzeń z dystansu, aktywnie z przodu grają Nnamani i Bodziony.

45'

Koniec pierwszej części gry.

45'

2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Leży na boisku jeden z zawodników Floty - przerwa w grze.

44'

Strzał z dystansu Bodzionego, ale bardzo niecelny.

43'

Zaczyna grzmieć nad stadionem.

42'

Rakels! Miał przed sobą tylko bramkarza Floty, ale uderzył właśnie w niego! Świetna sytuacja katowiczan.

39'

Kontra GKS-u i próba oddania strzału przez katowiczan powstrzymana przez defensywę Floty. Wzmaga się doping kibiców.

37'

Pierwsze efekty deszczu już widać, zaczynają się ślizgać zawodnicy. Również piłka porusza się bo boisku znacznie szybciej.

34'

Rozpadało się w Katowicach. I to dość gwałtownie.

33'

Blisko zdobycia bramki GKS! Z najbliższej odległości strzelał Kaciczak, wprost w Wesołowskiego.

33'

Uderzał z dystansu Bodziony - po raz kolejny pewnie interweniuje golkiper GieKSy.

31'

Tym razem Nnamani na spalonym. Aktywna gra napastnika Floty.

30'

Faulował w ataku Nnamani.

30'

Coraz ciemniejsze chmury zbierają się nad stadionem GKS-u.

27'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u. Będzie kolejny korner.

26'

Rzut rożny dla Floty.

24'

Beliancin próbuje dośrodkować, ale za mocno uderza piłkę i ta ląduje za linią końcową.

23'

Rzut wolny dla GKS-u z około 30-metrów. Faulowany był Goncerz.

20'

Kolejny raz Nnamani, tym razem uderzał płasko z dystansu po indywidualnej akcji. Na posterunku Sabela.

19'

Nnamani! Uderzał głową, ale piłkę na rzut różny wybija Sabela.

19'

Blisko było teraz bramki samobójczej! W stronę swojej bramki piłke kopnął Udarewić - na szczęście dla Floty zdążył złapać ją Wesołowski.

16'

Żółtą kartką ukarany Opałacz.

16'

Kontra GKS przerwana brzydkim faulem.

13'

Wrzutka w pole karne GKS-u, bez kłopotu jednak Sabela łapie piłkę.

13'

Kontratak próbowali wyprowadzić goście - faulowany Nnamani.

11'

Gra wciąż toczy się głównie w środku pola, niewiele jest sytuacji podbramkowych.

8'

Wciąż skutecznie w destrukcji Flota - gra toczy się w środku boiska.

6'

Przy piłce znów GKS - konstruowanie ataku nie przychodzi łatwo.

4'

Rzut wolny dla GKS-u z około 35-metrów. Uderzał Beliancin - na posterunku jednak Wesołowski.

3'

W ataku pozycyjnym katowiczanie.

2'

Pierwszy strzał na bramkę GKS-u, uderzał Bodziony.

1'

Pan Radkiewicz zagwizdał po raz pierwszy - rozpoczęła Flota.

18:57

GKS w swoich tradycyjnych strojach: żółto-czarne koszulki i czarne spodenki. Flota: białe trykoty i niebieskie spodenki.

18:57

Sędziowie wprowadzają zawodników na murawę. A kibice wciąż zajmują miejsca na trybunach. Spora grupa sympatyków GKS-u znajduje się też jeszcze przy kasach.

18:49

Piłkarze zeszli już do szatni i obecnie trwa zraszanie murawy.

18:48

W zespole GKS-u od pierwszych minut zagra dziś najnowszy nabytek - Deniss Rakels. Napastnik został wypożyczony do katowickiego zespołu z Zagłębia Lubin. Na swoim koncie ma tytuł króla strzelców ekstraklasy łotewskiej. Co ciekawe, jutro obchodzi swoje 19. urodziny... czy dzisiejszym występem sprawi prezent sobie i kibicom?

18:44

Jak na razie w Katowicach, pogoda do gry idealna. Niebo jest lekko zachmurzone, wieje lekki wiatr. Meteorolodzy nie wykluczają jednak burz lub opadów deszczu.

18:41

Znamy już wyjściowe składy.

GKS: Sabela, Rzepka, Kowalczyk, Goncerz, Kaciczak, Hołota, Chwaligobowski, Beliancin, Farkas, Rakels, Pitry. Flota: Wesołowski, Bodziony, Chyła, Jasiński, Kalinowski, Kieruzel, Niewiada, Nnamani, Opałacz, Ostalczyk, Udarewic.

18:38

Obecnie trwa rozgrzewka obydwu zespołów.

18:38

Witamy ze stadionu przy ul. Bukowej w Katowicach, gdzie miejscowy GKS w ramach 5. kolejki I ligi zmierzy się z Flotą Świnoujście.