Niedziela, 14 sierpnia 2011, godz. 17:00
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Sędzia kończy spotkanie. Zwycięstwo Termaliki. Licząca 700 mieszkańców Nieciecza, wskoczyła dziś na fotel lidera I ligi. Arka poniosła druga porażkę z rzędu. Co za start beniaminka poprzedniego sezonu.

93'

Gra toczy się na połowie Arki.

92'

Rzut wolny dla Niecieczan.

92'

Cała drużna z wyjątkiem bramkarza na połowie Termaliki.

91'

Rzut rożny dla Arki.

90'

Martuś zmienia bohatera Rybskiego. Owacja od kibiców.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Po zagraniu Rybskiego blisko przejęcia piłki Drozdowicz, czujny Juszczyk wyszedł jednak z bramki.

85'

Surdykowski zmienia Kuklisa.

83'

Żółta również dla Kowalskiego.

83'

Gorąco na boisku. Po ostrym faulu Kowalskiego, agresywnie zareagował Jarun. Obaj piłkarze ukarani żółtymi kartkami.

81'

Zmiana w Termalice schodzi strzelec bramki i asystent Trafarski, wchodzi Emil Drozdowicz.

81'

Rzut wolny dla Termaliki z blisko 35 metrów.

79'

Nieciecza na połowie rywala rozgrywa piłkę.

77'

Kolejna zmiana w Arce, schodzi Radzewicz, w jego miejsce Kowalski.

76'

Piękna parada Nowaka, po bardzo ładnym uderzeniu Czoski. Rzut rożny dla Arki.

75'

Żółta kartka dla Plevy za zagranie ręką, zaraz przed polem karnym.

73'

Przerwa w grze, Piątek wymagał pomocy medycznej.

70'

Zmiana w drużynie gości. Wchodzi Paweł Czoska, zastępuje Arifovica.

68'

Sytuacja Kowalskiego, broni jednak Juszczyk.

65'

Rzut rożny dla Termaliki.

63'

Zmiana za Barana na placu gry pojawia się Dawid Kubowicz.

57'

GOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!! Nieciecza zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Pawlusińskiego, akcję zamykał Rybski, piłka przelobowała Juszczyka, z najbliższej odległości dobił ją Trafarski. Kibice szaleją. 2:1!!!!!!! Dla Termaliki.

58'

Rzut rożny dla Arki. W walce w powietrzu, ucierpiał jeden z graczy Niecieczy.

57'

Rzut wolny dla Arki, przy piłce Radzewicz.

56'

Po bardzo ładnym dośrodkowaniu Arifovica, bardzo dobrze w górę wyszedł Kuklis. Nie trafił jednak w bramkę.

52'

Arce zależy na zwycięstwie. Bardzo szybko wznawiają grę.

50'

Bardzo groźnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Pawlusiński. Zabrakło przecięcia, któregoś z graczy gospodarzy.

46'

Rozpoczynają gracze Arki Gdynia.

45'

Sędzia kończy I połowę. Remis 1:1 do przerwy.

45'

Na koniec bardzo groźna sytuacja. Strzał Kuklisa ostatecznie obroniony przez Nowaka.

44'

GOOOOOOOLLLLLLLL!!!!! Po strzale z dystansu Radzewicza, mamy remis. Nowak był bliski obrony strzału, jednak Radzewicz uderzył mocno i precyzyjnie. 1:1. Emocje rozpoczynają się od początku.

43'

Oba zespoły spuściły z tonu. Wyczekują zakończenia pierwszej połowy.

39'

Zablokowany strzał Krajanowskiego.

34'

Po raz kolejny w polu karnym groźny był Rybski. Nieczysto jednak trafił w piłkę.

30'

Dobre wyjście Trafarskiego, był jednak na spalonym.

27'

Niecieczanie potwierdzają, że dobry początek rundy nie jest przypadkiem.

25'

GOOOOOLLLLLLLLLLLLL! Strzelcem bramki Andrzej Rybski. Po okresie słabszej gry i spadku tempa, najsprytniej w polu karnym zachował się właśnie Rybski, który po dobrym zastawieniu się w polu karnym oddał strzał z półwoleja, pokonując Juszczyka.

20'

Kolejna próba Wilczyńskiego z dystansu. Tym razem strzał mija bramkę .

17'

Rzut wolny dla Arki z około 30 metrów od bramki Nowaka.

14'

Po rzucie wolnym wykonywanym z około 28 metrów, sprytny strzał Pawlusińskiego został obroniony przez Juszczyka.

13'

Żółta kartka dla Budzińskiego.

12'

Poprzeczka po strzale Arifovica. Dobra sytuacja dla Arki. Nadal bez bramek. Obie drużyny graja bardzo żywiołowo.

8'

6'

Żółta kartka dla Ceglarza.

5'

W odpowiedzi groźny strzał z dystansu Wilczyńskiego.

2'

Niecieczanie od początku agresywnie, inicjatywa na początku spotkania należy do nich. Groźny strzał z dystansu Rybksiego.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

16:38

Rezerwowi, Termalica: Budka, Drozdowicz, Martuś, Skołorzyński, Szałęga, Jarecki, Kubowicz. Arka: Szromnik, Czoska, Kasperkiewicz, Łągiewka, Rysiewski, Surdykowski, Kowalski.

16:33

Zawodnicy właśnie wybiegli na rozgrzewkę. Za około 25 minut rozpocznie się spotkanie, rozgrywane pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a spadkowiczem Ekstraklasy Arką Gdynia.