Krzywicki miał swoją szansę na gola, ale spudłował

Goncerz mocno z dystansu i trafił tylko w słupek!

Krzywicki strzelił z dystansu obok słupka

75'

Piotr Giel za Michała Maka

74'

No to zrobiło się ciekawie. Pitry wyszedł sam na sam z Suchańskim i spokojnie przerzucił bramkarza Ruchu

73'

Przemysław Pitry zdobył drugiego gola i jest 2:2!

72'

W pierwszej połowie mieliśmy festiwal żółtych kartek, a teraz trenerzy raczą nas seryjnymi zmianami. Na boisku i tak nic ciekawego się nie dzieje

71'

Bartosz Sobotka za Dawida Jarkę

69'

Mateusz Cieluch za Mateusza Maka

67'

Daniel Feruga za Bartłomieja Chwalibogowskiego

65'

Pitry z dystansu chciał doprowadzić do wyrównania. Nie trafił

65'

Tempo meczu siadło, tak jakby piłkarze łapali drugi oddech i przygotowywali się do ataku w końcówce. Grę utrudnia też mocno nasiąknięta murawa

59'

Paweł Giel opuścił boisko, a zastąpił go Michał Nalepa

57'

Pitry uderzył pewnie przy słupku i Suchański nie zdołał obronić

56'

Przemysław Pitry zdobywa gola kontaktowego!

55'

Rafał Otwinowski za faul na Jarce. I karny dla GKS!

51'

Michał Mak idzie za ciosem i znowu strzela, ale tym razem trafił w rywala

50'

Mak tym razem strzelił tak jak trzeba, a nawet lepiej, bo piłka trafiła w samo okienko bramki GKS!

49'

Michał Mak podwyższa na 2:0!

47'

Strzał Michała Maka zbyt anemiczny, by zaskoczyć Wierzbickiego

46'

W przerwie padało, więc boisko nasączone jest wodą. Zobaczymy jak wpłynie to na grę

46'

JSS - przed sezonem każdy klub pierwszej ligi musi wpłacić do PZPN pięć tysięcy złotych na poczet żółtych kartek, otrzymanych w rundzie jesiennej

46'

Do przerwy Ruch prowadzi z GKS (1:0)

45'

Krzywicki, mimo ostrego kąta zdecydował się na strzał. Wierzbicki na posterunku

45'

Pitry szybko zagrał do Goncerza, który pomylił się przy strzale

42'

Źle z dystansu strzelał Paweł Giel

41'

Beliancin bardzo niecelnie z wolnego

39'

Paweł Giel za faul na Pitrym. Tak więc festiwal kartek trwa w najlepsze

38'

Bartosz Kopacz za faul na Dawidzie Jarce

37'

Grzegorz Goncerz za faul na Łopuchu

36'

Dobra interwencja Suchańskiego po centrze Chwalibogowskiego

33'

Mateusz Mak zgubił krycie, jednak źle strzelił głową i nie zdołał podwyższyć prowadzenia

29'

GKS dąży do wyrównania. Chwalibogowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie zagroził Suchańskiemu

28'

Krzywicki z dystansu nie trafił w bramkę

28'

Mateusz Mak strzelił celnie, lecz Wierzbicki poradził sobie z jego uderzeniem

24'

Uderzenie Łopucha niecelne

22'

Beliančin zagrywał z rzutu wolnego i niewiele brakowało, by zaskoczył Suchańskiego, który jednak przytomnie odbił piłkę

20'

Tym razem Wierzbicki nie dał się zaskoczyć Rockiemu i złapał futbolówkę

19'

Michał Farkas za brutalny faul dostaje drugą żółtą kartkę w ciągu zaledwie dwóch minut! GKS musi grać w dziesiątkę

19'

Cholerzyński próbował doprowadzić do remisu, czujny w bramce był Suchański

17'

Rocki zagrał piłkę z rzutu wolnego w pole karne, gdzie minęli się z nią wszyscy piłkarze na czele z bramkarzem GKS - Maciejem Wierzbickim. I futbolówka zatrzepotała w siatce gości

16'

Piotr Rocki zdobywa pierwszego gola!

17'

Michal Farkas za faul na Michale Maku

12'

Strzał Pitrego z woleja po dograniu Goncerza prosto w Suchańskiego

10'

Kolejna próba ataku ze strony gości, ale dobrze w obronie gracze Ruchu

7'

GKS gra ofensywniej, próbuje stworzyć strzelecką okazję, ale póki co na boisku dominuje twarda walka

3'

Jarka stanął jako pierwszy przed szansą zdobycia gola, ale nie potrafił skierować piłki do bramki w podbramkowym zamieszaniu

16:53

Beliancin, Jarka, Kaciczak, Rzepka i Farkas - cała piątka jeszcze niedawno grała w Radzionkowie pod okiem trenera Rafała Górka. Dzisiaj wszyscy piłkarze wystąpią od pierwszej minuty w barwach katowickiego klubu. A na ławce GKS zasiądzie oczywiście Górak