Zmiana także w Zawiszy. Schodzi Gevorgyan, wchodzi Jackiewicz.

85'

Zmiana w Olimpii. Białek schodzi, a na boisku pojawia się Tumicz.

85'

Zawisza na prowadzeniu! Wróbel obronił karnego wykonywanego przez Błąda, jednak wobec dobitki był już bezradny.

85'

Karny dla Zawiszy!

82'

Zaatakowali teraz goście, do końca mecz pozostało niewiele czasu.

81'

Groźnie teraz pod bramką Olimpii! Przytomnie jednak Wróbel.

77'

Napastnik Olimpii ukarany jeszcze żółtą kartką.

77'

Ruszkul opuszcza boiska - zmienia go Sulej.

76'

Ruszkul z pierwszej piłki! Broni Witan.

75'

Zmiana w Zawiszy - Wójcicki za Leśniewskiego.

71'

10 na 10! Również za symulowanie z boiska wyrzucony Dziedzic!

67'

Ależ okazję miał Ruszkul! Świetnie główkował, ale jakoś zdołał wybronić jego strzał bramkarz gości.

60'

Dominuje walka na boisku, przewaga po stronie Olimpii.

57'

Rzut wolny wykonywał Kryszak, uderzał jednak bardzo niecelnie.

56'

Żółta kartka także dla Hrymowicza. Nerwowo w Grudziądzu.

55'

Spięcie na boisku między Gevorgyanem a Ratajczakiem - ten drugi ukarany żółtą kartką.

51'

W międzyczasie zmiana również u gości - Jankowski zmienia Majkowskiego.

51'

Domżalski za Cieciurę.

51'

Znów nieuznany gol! Po rzucie rożnym piłkę do siatki wpakował Kościukiewicz, ale sędzia dopatrzył się faulu.

50'

Iście derbowa atmosfera, na trybunach bardzo gorąco.

48'

Zawistowski poza grą! Symulował faul.

47'

Kryszak pod bramką Zawiszy! Zdobywa gola, kolejny raz nieuznanego.

45'

Początek drugiej części meczu, grę wznawia Zawisza.

17:59

Gwizdy rozległy się w Grudziądzu po ostatniej akcji pierwszej połowy - kibice sądzą, że Olimpia powinna prowadzić 1:0.

47'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Za dyskusje żółtą kartką ukarany jeszcze Dziedzic.

47'

Ogromne zamieszanie w ostatnich sekundach! Wydawało się, że Olimpia zdobyła gola, jednak sędzia bramki znów nie uznał.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Groźnie w samej końcówce pierwszej połowy! Najpierw szansę miał Gevorgyan, chwilę później Cieciura. Zawodnika Zawiszy powstrzymał jednak bramkarz gospodarzy, a Cieciura przestrzelił.

41'

Znów faulują goście. Będzie rzut wolny dla Olimpii.

40'

Oleksy przez chwilę poza boiskiem. Uraz chyba jednak niegroźny i za chwilę zawodnik powinien znów włączyć się do gry.

37'

Strzelał z daleka Ratajczak, piłka poszybowała jednak ponad bramką.

37'

Za faul taktyczny ukarany Zawistowski.

36'

Szansa Zawiszy - uderzał Bład.

35'

Rozkręcają się goście - rozgrywane piłki przychodzi im teraz dużo swobodniej. Olimpia nieco cofnięta.

33'

Kolejna kartka w zespole Zawiszy - ukarany Oleksy.

32'

Jak na razie dobry, otwarty mecz, choć trochę lepsze wrażenie sprawia Olimpia.

29'

W odpowiedzi Zawistowski, jego uderzenie jednak niegroźne.

27'

Próba Cieciury, a po chwili Frańczaka z dystansu. Wciąż jednak bez goli.

22'

I kolejna okazja Zawiszy - zaczynają dochodzić do głosu goście.

21'

Wydawało się, że faulowany był Dziedzic, jednak sędzia nie przerwał gry.

20'

Żółtą kartką ukarany Gevorgyan.

19'

Okazję miał teraz Zawisza! Uderzał Leśniewski.

17'

Na spalonym był Frańczak, który dobijał uderzenie Kryszaka.

17'

Piłka w siatce Zawiszy! Ale sędzia po raz kolejny odgwizduje spalonego.

17'

W ataku wciąż gospodarze - próbował dośrodkowywać Ratajczak.

12'

I od razu odpowiadają gospodarze - korner z drugiej strony.

11'

Szansę po rzucie rożnym miał Gevorgyan, jednak przestrzelił i to znacznie.

11'

Do dopingu włączają się kibice Zawiszy, świetna atmosfera na stadionie.

7'

Uderzał głową Ruszkul! Niecelnie jednak, a sędzie i tak odgwizdał pozycję spaloną.

7'

Olimpia prezentuje się lepiej w pierwszych minutach, szczególnie aktywny Kościukiewicz.

6'

Rzut wolny wykonywali goście, ale bez większego zagrożenia.

3'

Korner dla Olimpii. Od początku głośno dopingowani przez kibiców gospodarze.

2'

Szybko żółtą kartką ukarany Ilków-Gołąb.

1'

Start meczu, rozpoczęła Olimpia!

17:00

Piłkarze już z powrotem na boisku w strojach meczowych - do rozpoczęcia spotkania zostało kilkadziesiąt sekund.

16:55

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Tymczasem trybuny stadionu w Grudziądzu wciąż się zapełniają.

16:50

Do rozpoczęcia derbów województwa kujawsko-pomorskiego zostało już tylko 10 minut.