Strzał Durica po złym wybyciu.....jak niewiele brakowało do szczęścia

Strzał Durica z 35 metrów, ale daleko od bramki

85'

Złe dośrodkowanie Durica z rzutu wolnego i od bramki Kiełpin

84'

Trener Kuras stawia wszystko na jedną kartę. W miejsce Woźniaka wchodzi Wiśniewski

82'

Polonia odrodziła się jak feniks z popiołów. Mamy już 2:3. Strzelcem bramki po długim rajdzie jest Wojsyk

80'

Rzut rożny dal Sandecji po rajdzie Jędrzejowskiego. Ale piłka w rękach bramkarza

79'

Bardzo złe dośrodkowanie Borovicanina

77'

I mamy remis. Gola zdobył Świerczok, który zdecydował się na strzał z 30 metrów. Kozioł był bezradny

76'

Złą piłka do popularnego Boro od Chmiesta i pewnie łapię ją bramkarz gości

73'

Ostatnia zmiana w drużynie gości

73'

Durić dostaje żółtą kartkę za faul taktyczny

21:28

W Nowym Sączu przestał padać deszcz

72'

Niedokładne dośrodkowanie Jędrzejowskiego po podaniu Makucha

71'

Dośrodkowanie Chomiuka, piękne uderzenie Mąki z woleja, ale wysoko nad bramką

69'

Żółta kartka dla kapitana gospodarzy

68'

Gol dla Polonii. Strzelcem bramki jest Mąka. Piłka nieznacznie przekroczyła linę bramkową po strzale napastnika

67'

Killar walczył z Chmiestem. Ten pierwszy był faulowany

65'

Na boisku pojawia się Borovicanin w miejsce Esimanna

64'

Kontra Sandecji, ale na spalonym był Chmiest

64'

Marek Kozioł ma swój dzień. Wspaniale sparował mocny strzał Mąki na rzut rożny

63'

Woźniak walczył z 3 obrońcami Polonii. Walkę te przegrał i do tego jeszcze faulował

62'

Zmiana w Sandecji. Berlińskiego zmienia Gawęcki

61'

Od razu trener Polonii decyduje się na drugą zmianę

61'

Pierwsza zmiana w drużynie gości, która wzmacnia siłę ofensywną

58'

Dobre podanie Aleksandra do Jędrzejowskiego przecina Kiełpin

21:12

Wykorzystał on idealne podanie od Jędrzejowskiego i mocnym strzałem pokonał Kiełpina (piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale gol zapisany został Serbowi)

55'

GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Strzelcem bramki jest MILAN DURIĆ!!!!!

53'

Niedokładna wrzutka Eismanna z tego wolnego

53'

Jędrzejowski faulowany przez Michalaka bardzo blisko pola karnego, delikatnie po prawej stronie

51'

Nieporozumienie obrońców Sandecji. Pietrowki dochodzi do piłki 5 metrów przed bramką. Strzela, ale nad poprzeczką

21:07

Zawodnicy obu drużyn walczą o każdy centymetr boiska

48'

Jędrzejowski w pole karne, ale piłka w rękach bramkarza

48'

Komornicki zobaczył że Kozioł jest trochę przed bramką....strzela, ale piłka po nodze Jano wychodzi na rzut rożny

46'

Dośrodkowanie Makucha wybijają obrońcy

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę meczu

20:58

Zawodnicy pojawiają się już na murawie

20:50

Wręczane są teraz nagrody dla zawodników Sandecji z rocznika 1998, którzy w zakończonym sezonie nie doznali żadnej porażki w Małopolskiej Lidze Trampkarzy Młodszych

20:47

Po pierwszej połowie Sandecja prowadzi z Polonią 1:0 po bramce Frohlicha w 9 minucie meczu. Jednak mecz jest bardzo wyrównany. Zarówno Polonia miała okazje na doprowadzenie do remisu jak i biało-czarni na podwyższenie rezultatu. Zapraszam ponownie za 15 minut.

46'

Sędzia zaprasza zawodników na przerwę do szatni

45'

Sędzia doliczył 1 minutę

43'

Za mocne i za wysokie dośrodkowanie Jędrzejowskiego, który wspólnie z Chmiestem rozmontował obronę gości

41'

Poprzeczka po strzale Świerczoka z tego wolnego

40'

Faul Berlińskiego 25 metrów na wprost bramki. I zawodnik Sandecji dostał kartkę

39'

Kozioł minął się z piłką. Przed pustą bramką stanął Gamla, ale piłkę wybił Midzierski

38'

Mokra murawa utrudniła teraz przyjęcie Jędrzejowskiemu

37'

Faul Frohlicha w środku pola

36'

Złe długie podanie Kiepłpina do Komackiego

35'

Polonia stosuje wysoki pressing, który zmusza Sandecję do gry z wykorzystaniem bramkarza

34'

Niedokładne dośrodkowanie Eismanna i piłka w rękach Kiełpina

20:32

Nad stadionem pojawiły się sztuczne ognie. Jest to część oprawy meczowej przygotowanej przez kibiców !!!!

32'

Fantastyczna interwencja Kozioła, który wygrał pojedynek sam na sam z Świerczokiem

31'

I po dośrodkowaniu z tego wolnego obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny

31'

Faul Woźniaka po prawej stronie 30 metrów od bramki

30'

Kontra Sandecji. Było 5 na 2, ale Durić strzela minimalnie obok bramki po podaniu Eismanna

28'

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji. Ale napastnik gości źle przyjmuję piłkę i wybija ją Makuch

27'

Błąd Frohlicha, ale na szczęście dla niego Dziewulski był na spalonym

25'

Strzał Pietrowskiego nad bramką Sandecji

24'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji, ale na spalonym jeden z zawodników gości

24'

Kolejny rzut rożny dla Polonii

23'

Rożny dla gości po interwencji Woźniaka

22'

Podanie Chmiesta do Aleksandra, ten odrywał jeszcze do Eismanna, który źle dośrodkowywał i piłkę wybili zawodnicy Polonii

20'

Gra toczy się teraz głownie w środku boiska. Jednak to sądeczanie są przy niej częściej

18'

Strzał Chomniuka po błędzie Makucha. Pewna interwencja Kozioła

17'

Ręka Michalaka

16'

Ale złe dośrodkowanie i od autu Sandecja

16'

Rzut rożny dla gości

14'

I nie było po nim żadnego zagrożenia bramki

14'

Ależ szczęście Polonii. Strzał Makucha z ostrego kąta, broni bramkarz. Rzut Rożny

13'

Błąd Kozioła, który nie złapał dośrodkowanej piłki, ale na szczęście dla biało-czarnych blisko był Woźniak i wybił piłkę

12'

Faul Aleksandra. Od rzutu wolnego Kiełpin

11'

Rzut rożny dla Sandecji, ale nie było żadnego zagrożenia

20:07

Idealne dośrodkowanie Eismanna z rzutu rożnego. Jano uprzedził bramkarza i skierował piłkę do bramki

9'

GOOOOOL!!!!!!!!!!! Strzelcem bramki Frohlich!!!

7'

Jędrzejowski w polu karnym, strzał, ale obok bramki

20:05

Padający deszcz bardzo utrudnia dokładną grę zawodnikom obu drużyn

5'

Strzał Komackiego obok bramki

4'

Faul Chmiesta w polu karnym gości

3'

Dobry wślizg Midzierskiego zatrzymuje akcje Polonii na prawej stronie

3'

Po dośrodkowaniu Jędrzejowskiego Kiełpin na raty łapie piłkę

2'

Niecelna piłką do Pietrowskiego

1'