Koniec meczu! Podział punktów w Polkowicach.

92'

Coraz mocniej pada w Polkowicach.

91'

Groźnie pod bramką Warty. Krzysztof Janus był w dobrej sytuacji, ale poślizgnął się pod bramką Warty.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

86'

Zaczęło podać w Polkowicach i gra... zrobiła się mętna.

82'

Ostatnia zmiana także w Warcie. Wchodzi Filip Marciniak, a schodzi Marciniak Artur.

81'

Ostatnia zmiana w Polkowicach. Peroński wchodzi za Bartkowa.

77'

Zmiana także w drużynie KS. Damian Ałdaś w miejsce Piotrowskiego.

76'

Jedna z nielicznych akcji Górnika. Więzik na połowie rywali, ale został zablokowany.

76'

Kolejne zmiana w ekipie gości. Foszmańczyk zmienia Reissa.

73'

Robi nam się znacząca przewaga gości na boisku. Warta chce tu wygrać, ale na razie nie może sforsować obrony Górnika.

67'

Rzut rożny dla Warty wykonywał Reiss, ale obrońcy Warty spokojnie wybili piłkę.

65'

Groźna akcja Warty. Uderzał Gajtowski, ale pewnie broni Szymański.

64'

Paweł Iwanicki zmienia Magdziarza w drużynie Warty.

53'

Gra po przerwie jest wyrównana i wciąż niezbyt szybka. Można zaryzykować stwierdzenie, że lekką przewagę mają gospodarze.

53'

Dobre dośrodkowanie Micica z rzutu rożnego, ale Sobański piąstkuje piłkę.

50'

A na trybunach stadionu w Polkowicach jest trener Miedzi Legnica, Bogusław Baniak. W ubiegłym sezonie Baniak był trenerem Warty Poznań.

47'

Piłka szczęśliwie odbiła się od Więzika i doszła do Damiana Piotrowskiego. ten strzelił ale ponad bramką Sobańskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

18:51

Mamy też zaktualizowany skład ławki rezerwowych gospodarzy, która zmieniła się tuż przed samym meczem. Na ławce zasiedli: Osiński, Miłek, Więzik (wszedł w 24.), Ałdaś, Bancewicz, Patryk Bryła, Peroński.

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez goli w Polkowicach.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

45'

Przed szansą "Gajtek" ale jego główka wychodzi za bramkę Szymańskiego.

42'

Mało widoczny w pierwszej połowie Podstawek zdecydował się na strzał z dystansu, który został zablokowany.

39'

Wiemy już, że Bartków wyszedł w pierwszym składzie zamiast Mateusza Perońskiego.

39'

Magdziarz uderzał na bramkę Górnika, ale został skutecznie zablokowany przez Krzysztofa Kazimierczaka.

36'

Okazuje się także, że w pierwszym składzie drużyny z Polkowic gra od 1 minuty Mateusz Bartków. Za chwilę dowiemy się zamiast kogo.

35'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Bombardują bramkę Górnika Warciarze. Najpierw strzelał Gajtowski, później była jeszcze dobitka, ale Szymański wyszedł z tych opresji bez szwanku.

32'

Od kierownika ds. bezpieczeństwa na stadionie w Polkowicach, pana Marka Migo, wiemy, że na trybunach jest 600 kibiców, a nie 250 jak początkowo pisaliśmy. Standardowo jest miejscowy fan, który nieustannie bije w bęben

28'

Reiss zagrywa do Gajtkowskiego, który strzela na bramkę, ale niecelnie.

24'

To na pewno wymuszona zmiana. Piątkowski na początku meczu był opatrywany przez masażystów, którzy rozmasowywali mu bark. Możliwe, że to własnie ta kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie gry.

24'

Kolejny pech w drużynie z Polkowic. Mateusza Piątkowskiego zmienia Jakub Więzik.

22'

Gra się troszkę wyrównała. KS odpowiedział Warcie groźnymi akcjami, ale goli w Polkowicach wciąż nie oglądamy.

21'

Indywidualna akcja Gajtkowskiego, który zbiegł z piłką do środka, ale tuż przed polem karnym został zablokowany przez obrońców Górnika.

19'

Bardzo aktywny dziś Piotrowski zdecydował się tym razem na strzał. Minimalnie nad bramką Warty.

15'

Świetna okazja dla gospodarzy. Piotrowski świetnie obsłużył Mateusza Piątkowskiego, ale ten za słabo kopnął piłkę, zbyt anemicznie i Dominik Sobański mógł ją spokojnie złapać.

14'

Warta przyspiesza, ale na razie gospodarze dobrze się bronią.

13'

Strzał Reissa i po raz kolejny dobrze broni Sebastian Szymański.

10'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Magdziarza. Tam był Marciniak, ale dobrą interwencją popisał się Peter Micić.

9'

Mecz jest na razie dość wyrównany. Oglądamy akcje zarówno pod jedną, jak i drugą bramką.

7'

Kilka sekund po strzale Gajtka, odpowiedź Polkowic. Niecelnie strzelał jednak Damian Piotrowski.

7'

Znów w akcji Krzysztof Gajtkowski. Jego uderzenie broni jednak pewnie Szymański

4'

Małe zamieszanie pod bramką gospodarzy po dośrodkowaniu Gajtkowskiego. W końcu poradzili sobie obrońcy z Polkowic i wybili piłkę.

3'

Pierwsza groźniejsza akcja Warty, ale strzał Marciniaka przeszedł obok bramki Szymańskiego.

2'

Wacławczyk zasiadł na trybunie głównej. Wygląda więc na to, że piłkarz Górnika musiał złapać kontuzję tuż przed spotkaniem.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra. Zaczynamy!

18:02

Oba zespoły są już na murawie. Warta na różowo-czarno, a KS na zielono-czarno. Za chwilę początek meczu.

18:01

Jest zmiana w zespole Górnika.Zamiast Kamila Wacławczyka zagra Grzegorz Podstawek.

17:55

Pogoda idealna do gry, ciepło i nie zapowiada się na deszcz. Czekam na ciekawe spotkanie.

17:54

Na stadionie zjawiło się dziś około 250 fanów Górnika.

17:54

Na ławce Górnika: Osiński, Janus, Bancewicz, Więzik, Podstawek, Miłek, Bartków.

17:53

Ławka rezerwowych Warty: Beser, Foszmańczyk, Wichtowski, Iwanicki, Scherfchen, Goliński, Filip Marciniak

17:42

Nastroje w drużynie Warty są przed meczem bojowe. Zespół pojechał do Polkowic bez pauzujących za kartki Radlińskiego i Ujka, ale z zamiarem zwycięstwa.

17:12

Władze klubu przygotowały dla kibiców niespodziankę. Podczas spotkania będzie można wygrać pięć oficjalnych koszulek treningowych reprezentacji Polski.

17:11

W pierwszym meczu czwartej kolejki 1 ligi KS Polkowice zagra z Wartą Poznań. Zdecydowanym faworytem meczu są goście.