Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2 : 1
wartaWarta Poznań
95'

Koniec Meczu. Dużo brutalnej gry i niepotrzebnych fauli. Cenne 3 punkty zostają w Szczecinie.

94'

Strzałem z woleja popisał się Edi. Piłka minęła jednak w znacznej odległości bramkę Warty.

93'

Za wulgarne pyskowanie do sędziego czerwoną kartką ukarany Ujek.

93'

Żółtą kartką ukarany Gajtkowski.

90'

5 minut doliczył arbiter.

89'

Kibice Pogoni wyraźnie poirytowani niemocą Klatta. Kolejna idealna okazja zmarnowana.

88'

Marcin Klatt jednak nie potrafi udowodnić swojej przydatności dla drużyny. Kolejne zmarnowane 'sam na sam' Szczecińskiego napastnika.

86'

Piłkarze Warty jakby się przebudzili. Strzał z dystansu Ujka obok bramki.

85'

Na spalonym Ujek.

84'

Wyraźna przewaga Pogoni. Jedna z nielicznych kontr Warty skończyła się bardzo niecelnym dośrodkowaniem.

83'

Klatt zmarnował doskonałą okazję. Sam na sam z Sobańskim, górą jednak ten drugi.

82'

Wrzutka Kolendowicza. Wydawało się, że nikt nie dojdzie do piłki, lecz długim szczupakiem popisał się Wólkiewicz. Jego strzał minimalnie obok bramki.

81'

Sasin za Magdziarza.

80'

Strzał Ławy z dystansu trafia w spojenie bramki Sobańskiego.

79'

Oklaskami żegnany Mateusz Lewandowski. W jego miejsce inny młodzieżowiec - Daniel Wólkiewicz.

79'

Minimalnie za wysokie dośrodkowanie Ediego.

77'

Dośrodkowanie Kosznika próbował wykorzystać Ujek. Jego strzał głową z kilku metrów wysoko ponad bramką.

76'

Na boisku sporo fauli i brutalnej gry.

75'

W pole karne wbiegał Aka. Jego strzał końcami palców wybronił Sobański.

74'

Indywidualna akcja Lewandowskiego. Jego strzał zablokowany przez obrońcę Warty.

72'

Iwanicki za Scherfena

71'

Nieporozumienie w ataku Portowców. Ładną akcję niecelną wrzutką zepsuł Robert Kolendowicz.

70'

Portowcy wykorzystują osłabienie Warty. Napór Pogoni wzrasta. Po rzucie rożnym w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Sobański. Dobitka Kolendowicza zablokowana przez obrońcę gości.

68'

Klatt za Sotirovica.

66'

Ładna trójkowa akcja na jeden kontakt. Ława pociągnął skrzydłem, wyłożył piłkę Ediemu a ten z pierwszej piłki podał do wychodzącego na pozycję Sotirovica. W ostatniej chwili przed stratą bramki uratował Wartę Rafał Kosznik.

64'

Po paru emocjonujących minutach chwila nudy na stadionie imienia Floriana Krygiera.

62'

Żółta kartka dla Jasińskiego po faulu na Edim.

60'

Zemściła się na Gościach czerwona kartka Radlińskiego. Sam ukarany dobrych kilka minut opuszczał boisko rozrzucając po drodze bidony z napojami. Sędzia zapewne doliczy kilka minut do meczu.

58'

Gooool! Po dłuższej przerwie z rzutu wolnego uderzył Akahoshi. Rezerwowy bramkarz Warty nawet nie drgnął.

58'

Sobański za Reissa

55'

Vuk Sotirovic sam na sam z Radlińskim. Ten ratuje się brutalnym faulem. Sędzia nie miał wątpliwości i wyrzucił bramkarza gości z boiska.

53'

Próba wymuszenia faulu w polu karnym Warty przez Sotirovica, lecz sędzia nie dał się nabrać

52'

Żółtą Kartką ukarany Edi.

48'

Żółtą kartką ukarany Łukasz Matuszczyk za zagranie ręką.

48'

Rozpoczęli piłkarze Warty. Obie ekipy bez zmian.

20:05

19:54

W pierwszym kwadransie gry wyraźną przewagę miała Pogoń. Po zdobytej bramce gra się jednak wyrównała. Kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się na Portowcach bramką Gajtkowskiego. Ostatni kwadrans rozgrywany był w wolnym 'wakacyjnym' tempie. Obie ekipy czeka trudna rozmowa 'motywacyjna' w szatni.

48'

44'

Bardzo niecelny strzał Matuszczyka z rzutu wolnego.

44'

Rzut wolny tuż przed polem karnym po faulu na Akahoshim.

43'

Groźną kotrę Warty przerwał udanym wślizgiem Mateusz Lewandowski.

41'

Ręką w okolicach pola karnego zagrał Ngamayama. Rzut wolny dla Pogoni.

40'

Kąśliwy strzał z rzutu wolnego Reissa wybity przez Janukiewicza na rzut rożny.

40'

Kontrowersyjna decyzja sędziego o faulu na Krzysztofie Gajtkowskim. Rzut wolny w okolicach pola karnego Pogoni.

39'

Płaski strzał zza pola karnego Ediego trafia w boczną siatkę bramki Warty.

36'

Faul Aki na Marciniaku na prawym skrzydle. Dośrodkowanie Reissa po rzucie wolnym na bramkę zamienił Krzysztof Gajtkowski.

32'

Na boisku leży Piotr Reiss, który ucierpiał w starciu z Dawidem Kucharskim.

30'

Niecelny strzał z dystansu Sotirovica.

30'

Kombinacyjna akcja Portowców zakończona niecelnym dośrodkowaniem Kolendowicza.

28'

Dwa rzuty rożne dla Warty pod rząd. Oba wybite przez obrońców Pogoni.

27'

Przymusowa zmiana w Pogoni. Kolendowicz za kontuzjowanego Radlera.

25'

Mariusz Ujek minimalnie nad bramką Pogoni po dośrodkowaniu Piotra Reissa.

24'

Kontra lewym skrzydłem piłkarzy Warty. W okolicach pola karnego faulowany Piotr Reiss.

24'

Chwila wolniejszej gry obu zespołów w okolicach środka boiska.

21'

Dośrodkowanie Akahoshiego pewnie wybite przez obrońców Warty, lecz w starciu z nimi ucierpiał Błażej Radler.

19'

Na lewym skrzydle faulowany Łukasz Matuszczyk.

18'

Zamieszanie pod bramką Pogoni, lecz wszystko wyjaśnił Mateusz Lewandowski.

17'

Kibice głośno skandują nazwisko swojego ulubieńca.

16'

Uderzeniem zza pola karnego popisał się Edi. Jego mocno podkręcony strzał wpadł w okolicach prawego okienka bramki Łukasza Radlińskiego.

15'

Kontrataki Warty zatrzymują się w okolicy środka boiska.

13'

Wspaniałe podanie do Vuka Sotirovica 'na uwolnienie'. Zwodem minął bramkarza, lecz w oddaniu czystego strzału przeszkodzili mu obrońcy.

10'

Po ładnym dryblingu na skrzydle Mateusz Lewandowski wpadł w pole karne, lecz jego strzał niecelny

9'

Pogoń w natarciu. Podwójnym kryciem obłożony nowy nabytek Portowców Vuk Sotirovic.

6'

Faul w ataku Sotirovica na Jasińskim

5'

Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie Vuk Sotirovic.

5'

Groźna akcja Pogoni. Po szybkiej wymianie piłek sam na sam z bramkarzem Edi lecz górą Radliński.

2'

Pierwszy strzał na bramkę Pogoni. Rzut rożny dla Warty.

19:03

Rozpoczynają piłkarze Warty.

18:50

Witamy w relacji z najciekawszego chyba meczu 3. kolejki 1 ligi, pomiędzy Pogonią Szczecin a Wartą Poznań.