Polonia BytomPolonia Bytom
0 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
94'

Koniec spotkania. Polonia przegrywa kolejny mecz, a gliwiczanie mają w końcu powody do radości.

93'

Podgórski z wolnego ponad bramką.

92'

Hałgas za Urbana.

91'

3 minuty doliczone.

91'

Wszystko wskazuje, ze Piast odniesie pierwsze zwycięstwo od 9 miesięcy.

89'

Ależ kuriozalna sytuacja. Alancewicz i Wojsyk musieli zdobyć bramkę, ale nie dali rady...

89'

Szarża Wojsyka skomentowana ironicznymi okrzykami z trybun.

88'

Lisowski znowu leży na boisku. Już biegną do niego lekarze.

86'

Dobre podanie Wojsyka do Kornackiego, ale zawodnik Polonii wybiegł z piłką za linię.

82'

Matuszek za Kędziorę.

78'

Wojsyk za Świerczoka.

77'

Świerczok z rzutu wolnego... fatalnie ponad bramką.

73'

73'

Gol Cicmana! Piast prowadzi 2:0. Asysta Adriana Świątka.

71'

Ładnie Sinclair walczył o piłkę, ale dośrodkował do nikogo. Później Chomiuk próbował z dystansu, ale niecelnie.

71'

Świetna piłka do Świątka od Cicmana, ale nie doszedł do piłki. Kiełpin był minimalnie szybszy.

69'

Mieliśmy jakieś zamieszanie na trybunach. Część kibiców opuściła sektory.

69'

Dobra piłka Urbana do Cicmana, ale napastnik nie przyjął jej dobrze.

68'

Kędziora powstrzymany przez Killara w walce o piłkę.

67'

Podgórski z rożnego, ale udanie piąstkuje Kiełpin.

66'

Matras główkował po rzucie rożnym, ale piłka wybita na rzut rożny.

66'

Urban z dystansu tuż nad poprzeczką.

65'

Świerczok z rożnego, piąstkuje piłkę Szmatuła.

64'

Ależ waleczny jest Sinclair. Nie dał sobie odebrać piłki, aż sfaulować musieli go zawodnicy Piasta.

61'

Główka Krzyckiego po rzucie rożnym ląduje ponad bramką!

61'

Świątek w pojedynku biegowym z Tanżyną. Wygrywa obrońca Polonii i wybija piłkę na aut.

59'

Zmiana również w Piaście. Bzdęga zmieniony przez Świątka.

57'

Alancewicz za Górala.

56'

Rzut wolny Świerczoka z lewej strony boiska. Piłkę wybija jednak Kędziora. Ta trafia później do Górala, który oddał niecelny strzał z dystansu.

55'

Tomasz Bzdęga! GOOL po strzale z dystansu z ok. 20 metrów.

52'

Matras faulował Górala.

51'

Kędziora pędzi z piłką, ale dobrze zatrzymał go Killar.

50'

Świerczok wszedł w pole karne, ale jego strzał z ostrego kąta nie był specjalnie groźny.

48'

Groźnie Podgórski z wolnego, ale ostatecznie za głęboko i piłkę łapie Kiełpin.

48'

Faulowany Podgórski.

47'

Gamla do Górala, ale ten nie miał szans w rywalizacji z Matrasem.

46'

Piłkarze Piasta rozpoczęli drugą połowę.

46'

Koniec I połowy spotkania. Na razie remis bezbramkowy.

46'

Minuta doliczona.

45'

Lisowski korzystał z pomocy lekarzy. Podobnie Kornacki z Polonii.

43'

Lisowski z dystansu... podaje piłkę do Kiełpina.

42'

Rzut wolny, piłka od Górala do Killara na głowę, ale ten fauluje w ofensywie.

42'

Góral! Nie można mu odmówić woli walki, ale centra niecelna. Sędzia odgwizdał jednak na nim faul.

40'

Pietrowski na prawym skrzydle, ale kolejna centra zupełnie do nikogo.

39'

Góral prawym skrzydłem, ale zagrywa do Pietrowskiego, który nie dochodzi do piłki. Góral miał już kilka dobrych sytuacji, ale zawsze czegoś brakuje, by zakończyć do golem.

37'

Pietrowski na spalonym

37'

Kornacki dośrodkowuje, ale do nikogo... Świerczok w ogóle nie pokazuje się do gry.

36'

Cicman do Podórskiego, ale ten traci piłkę.

34'

Chomiuk do Świerczoka, ale ten nie zdołał oddać strzału.

33'

Dobra piłka do Cicmana, ale jego strzał z 20 metrów niegroźny dla Kiełpina.

32'

Dobrzy przerzut Sinclaira do Kornackiego. Piłka głową skierowana do... bramkarza Szmatuły.

31'

Krzycki ściągał w dół za koszulkę Pietrowskiego. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Polonii, ale akcja na własnej połowie...

29'

Kędziora do Cicmana, ale szybciej do piłki doszedł Kiełpin, choć było gorąco.

28'

Rzut wolny z 40 metra piłka trafia do Sinclaira, ale jego centra do nikogo.

27'

Adrian Pietrowski na prawym skrzydle, ale nie miał z kim grać!

24'

Jakub Świerczok z dystansu po akcji z Gamlą i Pietrowskim. Uderzona z ok. 30 metrów piłka ląduje ponad bramką.

23'

Bzdęga w polu karnym, ale pojedynek z nim wygrał Killar.

21'

Efektowna akcja na lewym skrzydle Polonii. Chomiuk po rozegraniu piłki z klepki wpadł w polu karnym i przewrócił się w samym jego narożniku. Faulu raczej nie było.

19'

Bardzo aktywny jest Rudolf Urban. Wszystkie ofensywne akcje gości przechodzą przez tego piłkarza.

17'

Na lewym skrzydle szarżował Pietrowski, ale przegrał pojedynek jeden na jeden.

16'

Paweł Gamla świetnie zastopował kontratak Piasta prawą stroną boiska.

15'

Kontrakat Polonii. Zakręcił obrońcami w polu karnym Góral, ale zbyt długo trzymał piłkę przy nodze i ją w końcu stracił.

14'

Ostre starcie na połowie Polonii. Rzut wolny dla Piasta, ale dośrodkowanie Podgórskiego niecelne.

12'

Dobra akcja Piastunek. Na bramkę Polonii uderzał Cicman, ale niecelnie.

8'

Fatalny błąd defensywy Piasta, w pozycji sam na sam znalazł się Góral, ale bramkarz glwiczan uratował sytuację.