... oraz Emil Drozdowicz w miejsce Trafarskiego.

Podwójna zmiana w zespole gości. Marcin Szałęga wchodzi za Biskupa...

Bardzo niecelna próba z dystansu Jaronia.

Piłkę między sobą rozgrywają Nadolski oraz Ricardinho, jednak pierwszy z nich zagrywa za mocno.

Damian Jaroń za Chwastka.

69'

Aktywny Ricardinho uderzył tuż na poprzeczką bramki Sebastiana Nowaka.

65'

GOOOOLLL!!! Wprowadzony kilka minut temu Biliński zdobywa bramkę dla gospodarzy!

63'

Fantastyczna parada Kamińskiego, który wybija uderzenie napastnika przyjezdnych!

62'

W Płocku pogoda naprawdę nie dopisuje, coraz bardziej pada do tego burza.. a zapowiadało się tak ładnie.

60'

Mamy pierwszą zmianę! Kamil Biliński za Matara.

56'

Obraz nieporadności w poczynaniach gospodarzy. Robert Chwastek strzela na bramkę, lecz trafią w ustawionego w polu karnym Zagurskasa, który był na spalonym.

53'

Najpierw piłkę na korner ekspediuje Zebrowski, a po chwili zawodnicy płocczan po raz kolejny wybijają futbolówkę. Naciska Termalika.

50'

Dośrodkowanie Rybskiego w pole karne, w ostatniej chwili zablokował Jakubowski.

48'

Potężna bomba w wykonaniu Zagurskasa jakimś cudem została wyjęta przez bramkarza Termaliki! Będzie tylko rzut rożny.

47'

Faulowany daleko przed polem karnym Ricardinho.

45'

Zawodnicy są już na boisku - sędzia gwizdkiem rozpoczął drugą połowę.

19:18

W Płocku bardzo się rozpadało, niektórzy kibice opuszczają stadion. Nie wygląda na to żeby miało przestać padać.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

44'

Wisła atakuje, jednak nic z tego nie wynika.

41'

Kontaktowy gol dla Wisły... jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

40'

GOOOOLLL!!! Jan Cios zamienił jedenastkę na bramkę!! Goście prowadzą już 2:0!

40'

Będzie rzut karny dla Termaliki!

37'

Strzał Jakuba Biskupa - minimalnie niecelny.

32'

Na stadionie w Płocku właśnie się rozpadało.

28'

Gra toczy się od bramki do bramki. Nie można wyróżnić żadnego zawodnika z obu ekip, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Aktywniejsi są nadal zawodnicy Termaliki, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

24'

Mamy problemy techniczne z Internetem w Płocku. Miejmy nadzieję, że sytuacja wróci do normy.

19'

Duże doświadczenie i spokój wykazują zawodnicy gości, którzy zasłużenie objęli prowadzenie i kontrolują przebieg spotkania

15'

GOOOOOOOOOOL! Ładna akcja gości i strzał Rybskiego. Termalica prowadzi w Płocku po 15 minutach gry.

13'

Jak na razie tak zwana typowa "kopanina". Zbytnio nic się nie dzieje.

10'

Składy ławek rezerwowych dla Brukarza:

Wisła: Jacek Skrzyński Damian Adamczyk Kamil Bilński Damian Drężewski Damian Jaroń Patryk Kamiński Radosław Kursa

Termalica:

Maciej Budka Emil Drozdowicz Dariusz Jarecki Krzysztof Lipecki Szymon Martuś Marcin Szałęga Damian Skołorzyński

9'

W pierwszych minutach przeważa Termalica.

7'

Aut dla Termalici blisko pola karnego Wisły, rajd z piłką Plevy jednak piłkę odebrał mu Matar i wybił daleko od bramki.

6'

W między czasie były dwa rzuty wolne, jeden dla Wisły jeden dla Termaliki - jednak dwa zostały wybite. Nieudany strzał Biskupa. Aktualnie mamy rzut rożny dla Wisły, jednak wybity.