Zawisza Bydgoszczzawisza
0 : 0
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
92'

Arbiter zakończył spotkanie. Zawisza 0:0 Olimpia. Za uwagę dziękuję - Krzysztof Wiosna.

89'

Sędzia dolicza 3 minuty

87'

Zamieszanie pod bramką przyjezdnych. W starciu z którymś z Bydgoszczan ucierpiał Stodoła.

80'

85'

Gra toczy się głównie w środku pola.

82'

Maziarz w miejsce Ekwueme.

81'

Rzut wolny dla Olimpii.

80'

W akcjach obu drużyn widoczny jest brak zgrania.

77'

Sprzed pola karnego strzelał Adrian Błąd. Strzał ten sparował Stodoła a dobitka Jackiewicza była niecelna.

74'

Żółtą kartkę zobaczył także kapitan Olimpii - Krzysztof Kaczmarczyk

73'

Kontratak Olimpii faulem przerwał Ekwueme, otrzymując za to zółtą kartkę.

70'

Klofik dośrodkowywał w pole karne, ale jego podanie zostało wybite przez jednego z obrońców gości.

67'

Iwan za Muszalika

66'

W Bydgoszczy zaczyna padać deszcz.

65'

Ależ akcja! Sam na sam z bramkarzem wychodził Ekwueme. Stodoła jednak wybił piłkę przed siebie zostawiając pustą bramkę. Stzelać próbował ponownie Ekwueme, ale przestrzelił.

63'

Akcję Olimpii przeciął Ilków-Gołąb.

61'

Kolejny rzut wolny dla Olimpii. I po raz kolejny pewnie interweniuje Witan.

59'

Zmiany dokonuje Janusz Kubot. Leśniewskiego zastąpił Jackiewicz.

58'

Po rzucie wolnym pewnie interweniował bramkarz Zawiszy - Andrzej Witan.

57'

Hrymowicz ukarany zółtą kartką.

54'

Bokiem próbował Ilków-Gołąb. Dośrodkowywał jednak zbyt mocno.

53'

Bydgoszczanie cały czas próbują dostać się w pole karne Olimpii, jednak czujni są obrońcy.

52'

Ładnie środkiem przedzierał się Błąd, jednak zbyt długo zwlekał z podaniem do kolegi i stracił piłkę.

46'

Rozpoczęli gospodarze

47'

Zółta kartka dla Pacana za faul na Gevorgyanie.

46'

Banasiak za Kołodziejskiego.

46'

Klofik w miejsce Piętki

20:06

Piłkarze powrócili na plac gry. Za moment rozpoczną gospodarze.

46'

Sędzia Marek Szrek zakończył pierwszą połowę spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Olimpią Elbląg. Jak na razie w Bydgoszczy bez bramek.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

Techniczny strzał oddał Ekwueme, jednak Stodoła popisał się znakomitą paradą.

43'

Na boisku nie dzieje się obecnie nic godnego uwagi.

41'

Obok bramki strzelał Piętka.

39'

Dośrodkowywał Ekwueme, strzelał Ilków-Gołąb. Strzelił jednak minimalnie nad bramką.

36'

Prostopadle do Leśniewskiego podawał Ekwueme, jednak bramkarz dobrze interweniował.

34'

Na spalonym Rafał Leśniewski.

34'

Zawisza częściej atakuje, jednak piłkarze Janusza Kubota nie stwarzają większego zagrożenia pod bramką Olimpii.

31'

Sławomir Szary zablokował dośrodkowanie Adriana Błąda.

29'

Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką za faul.

27'

Ależ teraz okazji nie wykorzystali gospodarze! W polu karnym najlepiej odnalazł się Stodoła wyciągając piłkę spod nóg jednego z Zawiszaków.

25'

Rzut rożny dla Zawiszy.

25'

Kołodziejski strzelił wprost w Witana który pewnie interweniuje.

23'

Dośrodkowanie Olimpii wyłapał Witan.

23'

Paweł Oleksy został ukarany żółtą kartką.

21'

Gra przeniosła się do środka pola.

21'

Na spalonym Buśkiewicz.

20'

Akcję gości przerwał Skrzyński. Kontra Zawiszy nie zakończyła się jednak strzałem.

19'

Ładną akcję Gevorgyana i Ekwueme przeciął Stodoła.

18'

Z rzutu wolnego niecelny strzał oddał Pacan.

16'

Piłkę piąstkował Witan.

15'

Rzut rożny dla Olimpii.

14'

Jak na razie optyczną przewagę na boisku ma Zawisza. Goście atakują głównie z kontr.

13'

W pole karne Olimpii dośrodkowywał Gevorgyan. Piłkę wybili jednak obrońcy.

12'

Kibice Zawiszy przygotowali oprawę tworząc flagę swojego klubu.

10'

Ładnie środkiem przedzierał się Hrymowicz. Strzał jego jednak został zablokowany.

9'

Rzut wolny mieli goście, jednak żaden z zawodników nie skierował piłki do bramki.

8'

Z kontrą ruszali goście, jednak Buśkiewicz przewrócił się.

7'

Gevorgyan wywalczył aut na wysokości pola karnego dla Zawiszy.

5'

Pierwsza ładna akcja Zawiszy zakończona strzałem Będzie rzut rożny.

4'

Od pierwszych minut na stadionie słyszany jest bardzo głośny doping zarówno gospodarzy jak i gości.

3'

Olimpia miała rzut wolny jednak piłkarze nie zagrozili bramce Witana.

3'

Pierwsza strata gości i ze spokojnym atakiem z własnego pola wychodzili gospodarze, jednak akcję rozbili obrońcy Olimpii.

1'

Rozpoczęli goście.

18:58

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na boisku. Zawisza zagra w tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach, natomiast Olimpia Elbląg zagra na biało.

18:55

Kibice Olimpii Elbląg zaznaczają swoją obecność na meczu.

18:53

Kibice zakończyli już rozgrzewkę i za moment w Bydgoszczy rozpocznie się mecz dwóch beniaminków pierwszej ligi.

18:52

Sędzią głównym dzisiaj będzie Marek Szarek, a pomagać mu będą: Tomasz Kondrak, Dawid Golis, Damian Gawęcki. Obserwatorem PZPN jest Maciej Hasselbusch, a delegatem z PZPN: Andrzej Niezielski..

18:50

Na trybuny wciąż docierają kibice. Na trybunach obecna jest także spora liczba kibiców gości.