GKS KatowiceGKS Katowice
1 : 1
Olimpia ElblągOlimpia Elbląg
94'

Koniec meczu. GKS ratuje remis z Olimpią. Oba zespoły zdobywają swój pierwszy punkt w sezonie.

93'

Jeszcze Beliancin próbował zaskoczyć Stodołę bezpośrednio z rzutu rożnego, jednak dobrze bramkarz Olimpii.

93'

Jeszcze jeden rzut rożny dla GKS. Ostre ataki katowiczan w końcówce.

92'

Pawlak za Zaniewskiego.

90'

Cztery minuty doliczone

90'

Rzut rożny dla GKS, ale źle piłkę w polu karnym przyjmował Pitry.

88'

A Pacan, który zobaczył drugą żółtą kartkę gra dalej... Sędzia chyba się zagapił...

87'

Jest wyrównanie! Beliancin z rzutu wolnego!

86'

Pacan ukarany żółtą kartką za faul na Goncerzu. Rzut wolny sprzed pola karnego.

85'

GKS próbuje atakować, jednak mądra obrona Olimpii uniemożliwia skonstruowanie skutecznej akcji. Nie tego oczekują katowiccy kibice.

82'

Faul Buśkiewicza kończy się żółtą kartką.

80'

Niecelne uderzenie Pawłowskiego sprzed pola karnego.

78'

Pietroń zmienia Kołodziejskiego. Po jednej zmianie w zapasie obu trenerów.

77'

Goncerz fauluje Szarego. Żółta kartka.

76'

Strzał głową Pitrego wybronił Stodoła. Dobry mecz bramkarza pozyskanego z MKS Kluczbork.

74'

Zmiana w GKS. Pawłowski za Zacharę.

71'

Po strzale Banasiaka dobrą interwencją popisał się Gorczyca.

70'

Znów faulowany przed polem karnym Zaniewski. Będzie znowu groźnie.

67'

Zaniewski strzałem głową z sześciu metrów zmylił Gorczycę, który rzucił się w drugi róg bramki.

67'

Łukasz Zaniewski zdobywa bramkę dla Olimpii!

65'

Wolny dla Olimpii sprzed pola karnego. Uderzał groźnie Pacan, ale Gorczyca zdołał wybić piłkę.

63'

Rzut rożny dla Olimpii po wybiciu Kowalczyka.

62'

Kartka dla Farkasa, który faulował Kołodziejskiego

58'

Kowalczyk do Ferugi, a ten do Zachary. Piłkę zgarnia mu sprzed nosa obrońca.

56'

Pitry dobrze w pole karne do Zachary. Ten jednak wybiegł zza pleców obrońcy zbyt wcześnie. Spalony.

55'

Hołota na 19 metrze. Zagrał samolubnie i akcja zakończona niepowodzeniem. Strata

53'

Rzut wolny z 24 metrów. Beliancin tuż ponad ziemią. Piłka skozłowała przed Stodołą, ale golkiper złapał ją.

52'

Pitry długo opatrywany na boisku. Na szczęście wstał.

50'

Pacan przerwał indywidualny rajd Pitrego i otrzymał za to żółtą kartkę.

48'

Ambitna walka Goncerza z dwoma rywalami, włączył się w to Farkas. Wspólnie wywalczyli piłkę, ale liniowy niesłusznie podyktował aut dla Olimpii...

46'

Zachara z pierwszej piłki - nad poprzeczką!

46'

W GieKSie też zmiana - W miejsce Jarki pojawił się Goncerz.

46'

Zmiana w Olimpii - za Muszalika wszedł Banasiak

46'

Piłkarze GKS-u rozpoczęli 2. połowę

47'

Koniec pierwszej połowy. W Katowicach bez bramek.

47'

Pitry szczupakiem obok słupka, po rożnym Beliancina. Brzydkie zachowanie Buśkiewicza - przeszkadzał w wykonaniu rożnego Beliancinowi. Sędzia jednak tego nie widział.

45'

2 minuty doliczone

45'

Zółtą kartką ukarany Zaniewski za faul na Kaciczaku.

35'

Zacharze brakowało metra by sięgnąć piłkę po podaniu Ferugi. Szybką akcję zapoczątkował Pitry.

33'

Feruga próbował strzału przewrotką, ale nie udało mu się trafić w piłkę... Trafił w głowę Dremliuka. Sędzia odgwizdał niebezpieczne zagranie.

30'

Żółta kartka dla Kaczmarczyka, za faul na Jarce

27'

Najlepsza sytuacja gości. Niekryty w polu karnym Paweł Buśkiewicz oddał zbyt lekki strzał z którym problemów nie miał Jacek Gorczyca.

25'

Marcin Staniek ucierpiał w kole środkowym. Konieczne będzie zniesienie zawodnika na noszach.

23'

Spokojniejszy fragment spotkana bez sytuacji do oddania strzału. Dużo opanowania w szeregach Olimpii wprowadza kapitan Krzysztof Kaczmarczyk

20'

Ładnie powalczył Hołota z dwójką zawodników Olimpii.

19'

Kibice GieKSy wywiesili przygotowany specjalnie transparent "Czas wyłożyć realne pieniądze!" A tuż przy nim "UM dziękujemy!"

18'

Niebezpieczne wybicie Farkasa głową na rzut rożny. Blisko było bramki samobójczej.

17'

Lekki i niecelny strzał Jarki, bez zagrożenia dla bramki gości.

15'

Dośrodkowanie Jana Beliancina z rzutu wolnego o mało nie zaskoczyło ustawionego na linii bramkowej Stodoły! Ostatecznie przytomna interwencja golkipera Olimpii rozwiała nadzieje GKS-u na premierowe trafienie w tym sezonie.

13'

Odważne wyjście przed pole karne Krzysztofa Stodoły, który w ostatniej chwili powstrzymał pędzącego do piłki Zacharę.

12'

Z kornera dośrodkował Mariusz Muszalik lecz niebezpieczeństwo zażegnał dobrze ustawiony Hołota.

11'

Kibice GieKSy wywiesili na siatce otaczającej płytę boiska 15 okazałych flag. Od pierwszego gwizdka nieustannie dopingują swój zespół.

10'

Pierwszy rzut rożny dla GieKSy. Do piłki skakało dwóch zawodników katowiczan, jednak piłka była zawieszona zbyt wysoko i wyszła za linię boczną.

9'

W ostatniej chwili jeden z obrońców Olimpii powstrzymał wychodzącego do piłki Zacharę. Akcja nagrodzona oklaskami.

8'

Jak na razie więcej z gry mają zawodnicy Olimpii, którzy dokładniej rozgrywają futbolówkę między sobą.

7'

Złe przyjęcie Dawida Jarki i gospodarze stracili piłkę. Jednak błyskawicznie podchodzą pod rywala wysokim pressingiem.

5'

Dużo walki w środku pola. Górną piłkę wygrywa Przemysław Pitry, jednak elblążanie rozpoczną od autu.

4'

Dośrodkowanie prawie z narożnika w wykonaniu Tomasza Hołoty dotarło do ustawionego na 11 metrze Mateusza Zachary, lecz strzał zablokował blisko stojący obrońca przyjezdnych.

2'

Faulowany przy linii bocznej Krzysztof Kaczmarczyk. Szybkie rozegranie stałego fragmentu zaowocowało anemicznym i bardzo niedokładnym strzałem Olimpii.

1'

Rozpoczęli goście z Elbląga.

19:02

Na trybunach nie za wiele kibiców, ciągle dochodzą nowi fani GieKSy ubrani w żółte koszulki.

18:58

Piłkarze witani gorącymi oklaskami wychodzą z tunelu. Następuje przywitanie drużyn.

18:50

Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za 10 minut początek spotkania. W Katowicach idealne warunki do gry. Miejmy nadzieję, że emocji i pięknych bramek dzisiaj nie zabraknie.

18:38

Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.

18:37

Zarówno jedni, jak i drudzy nie najlepiej rozpoczęli nowy sezon. Katowiczanie na inaugurację ulegli u siebie Termalicy Bruk-Bet 0:1, Olimpia musiała zaś uznać na wyjeździe wyższość GKS-u Bogdanka (0:2). Walki o pierwsze punkty nie powinno zabraknąć.

18:35

Witamy w relacji na żywo ze stadionu przy ulicy Bukowej w Katowicach, gdzie miejscowy GKS podejmuje Olimpię Elbląg w ramach 2. kolejki 1. ligi.