Za uwagę dziękuje Adam Kamiński, to było fenomenalne widowisko.

93'

Załamani piłkarze Arki, dla nich remis z Piastem to jak porażka.

93'

Sędzia zakończył mecz, w Gdyni po emocjonującym meczu mamy remis 2:2. Piłkarze Piasta mogą żałować straconej dwubramkowej przewagi.

90'

Z kontratakiem wychodził Kowalski, nieprzepisowo powstrzymał go Bzdęga i otrzymał słuszną drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę.

88'

Rzut rożny dla Piasta, goście się nie spieszą.

86'

Ostatnia zmiana w drużynie Piasta, Kędziorę zastępuje, Matuszek.

85'

Świątek znakomicie przedryblował 2 obrońców Arki jednak zachwiał się na nogach i nie zdołał wykończyć akcji.

82'

Arkowcy co raz częściej nacierają na bramkę Piasta.

81'

Znakomita okazja Świątka, napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak nie zdołał pokonać Juszczyka, który znakomicie obronił ten strzał.

79'

Nakładka Kędziory, sędzia pokazuje zawodnikowi żółtą kartkę.

78'

Kibice nieprzerwanie dopingują swoją drużynę, "Hej Arka gol!".

76'

Przepiękne uderzenie Bzdęgi z woleja, piłka minimalnie ominęła bramkę strzeżoną przez Juszczyka.

75'

Dobra okazja dla Piasta, na lewej stronie piłkę odzyskał jeden z pomocników jednak jego dogranie do Świątka przejął Łągiewka.

73'

Ostatnia zmiana w drużynie Arki, z boiska schodzi Radzewicz, a swoją szansę otrzymuje Niedziela.

72'

Znakomite 50 metrowe podanie otrzymał Mirko Ivanovski, z prawej nogi uderzył jednak minimalnie niecelnie!

70'

Kolejna zmiana w drużynie Piasta, z boiska schodzi Cicman, w jego miejsce Buryan.

68'

Znakomite uderzenie Kowalskiego z rzutu wolnego z najwyższym trudem broni Szmatuła!

67'

Zmiana w drużynie Piasta, boisko opuszcza Urban, w jego miejsce Świątek.

67'

Uderzenie Podgórskiego wysoko ponad bramkę,

65'

Rzut wolny dla Piasta około 25 metrów od bramki Arki.

62'

Pewnie rzut karny wykonał Arifović! 2:2!

62'

Za faul w polu karnym ukarany żółtą kartką został Bzdęga.

62'

Za dyskusję kartką ukarany Szmatuła.

62'

Mirko Ivanovski faulowany w polu karnym rzut karny dla Arki!

60'

Boisko opuszcza strzelec bramki dla Arki Janusz Surdykowski, w jego miejsce Mirko Ivanovski, którego imię skandują kibice.

58'

Znakomity rajd Czoski prawą stroną boiska, piłkę wybija jednak obrońca Piasta, który o mało co nie powtórzył wyczynu Mazurkiewicza z początku spotkania.

55'

Fatalne nieporozumienie Łągiewki ze Strzeleckim, w efekcie z piłką w polu karnym znalazł się Podgórski, Strzelecki naprawił swój błąd i zablokował uderzenie kapitana Piasta.

54'

Kolejne dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego wybite przez obrońców.

52'

Rzut wolny dla Arki, Matras faulował Kowalskiego, dośrodkowanie zostało wybite przez Szmatułę, jednak do piłki ponownie dopadł Radzewicz, a Surdykowski po jego dośrodkowaniu oddał kolejne dobre uderzenie głową, w ostatniej chwili piłkę złapał Szmatuła.

49'

Minimalnie z 20 metrów spudłował Surdykowski.

48'

Żółtą kartką ukarany kapitan Piasta Tomasz Podgórski.

47'

Żółta kartka dla Kasperkiewicza.

46'

W przerwie doszło do zmiany w drużynie Arki, boisko opuścił Kuklis, w jego miejsce Czoska.

46'

Piłkarze wyszli już na murawę, drugą połowę tego spotkania rozpoczną gospodarze.

47'

Arka gra dzisiaj słabo, Piast również niewiele pokazał, przy obu bramkach gliwiczanom dopisało szczęście, oby druga połowa była tak samo emocjonująca jak pierwsza. Do usłyszenia za 15 minut!

47'

Piłkarze obydwu drużyn schodzą na przerwę, do szatni, w Gdyni nie oglądamy porywającego futbolu ale przynajmniej są bramki i spore emocje, po pierwszej połowie 2:1 dla Piasta.

45'

Rzut rożny dla drużyny Arki dośrodkowanie Radzewicza wybite przez obrońców, kontra Piasta i rzut rożny dla gości.Za mocne dośrodkowanie Podgórskiego z narożnika boiska.

41'

Piłkarze Arki powoli odzyskują inicjatywę w tym meczu.

40'

Gol kontaktowy dla Arki! Po dośrodkowaniu Kowalskiego z prawej strony piłkę głową do bramki wpakował Surdykowski!

36'

Sytuację sam na sam z Kędziorą znakomicie broni Juszczyk! Chwilę wcześniej o mało co Arka nie strzeliła bramki, do dośrodkowania Kowalskiego nogę dołożył Arifović i z trudem piłkę sparował Szmatuła.

35'

Dośrodkowanie Urbana z rzutu wolnego z około 30 metrów o mało co nie zamieniło się w strzał, piłka powoli leciała w okienko bramki Juszczyka, który jednak zdołał ją wyłapać.

33'

A kibice skandują: "Mirko Ivanovski" co jest chyba wyraźną aluzją do potrzeby wprowadzenia na boisko w drużynie Arki kolejnego napastnika.

31'

Dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego okazało się zbyt wysokie dla Matrasa.

29'

Była znakomita okazja do kontry dla Arki 3 na 1, jednak prostopadłe podanie Kowalskiego przejął Zganiacz.

28'

Co dziwne to piłkarze Piasta wciąż mają inicjatywę, wydawałoby się, że to Arka powinna atakować bo przegrywa dwoma bramkami.

26'

Zagranie ręką Kędziory blisko pola karnego, dośrodkowanie Kowalskiego wybite jednak przez obrońców.

25'

Kibice Arki nie przestają wierzyć w swoją drużynę pomimo fatalnego wyniku.

23'

2:0 dla Piasta! Fantastyczne uderzenie Kędziory!

19'

Dobre uderzenie Bzdęgi z około 20 metrów, niepewna interwencja Juszczyka, który nie łapie piłki a wybija ją przed siebie.

17'

Fatalny błąd Mazurkiewicza który pakuje piłkę do własnej bramki! 1:0 dla Piasta.

15'

Miękkie dośrodkowanie Bzdęgi w pole karne ale strzał Zganiacza bardzo niecelny.

14'

Kolejna niepewna interwencja Strzeleckiego, którego przelobowała piłka, Cicman jednak nie potrafił tego wykorzystać i celnie dośrodkować

11'

Fatalny błąd Łągiewki, który stracił piłkę na 30 metrze naprawia Krajanowski.

10'

Piłkarze Piasta praktycznie zamknięci na swojej połowie, nie są w stanie wyprowadzić składnej akcji i w dziecinny sposób tracą piłki.

8'

Cały stadion głośno dopinguje drużynę Arki: "Hej Arka gol!" niesie się na stadionie!

7'

Dobre dośrodkowanie Kowalskiego, zamykał Radzewicz, piłka odbiła się od obrońcy i mamy pierwszy rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców.

3'

Dobry rajd Bzdęgi lewą stroną boiska, jednak dzięki znakomitej interwencji Mazurkiewicza, od bramki zaczynie Juszczyk

2'

Pierwszy faul na Kowalskim w tym meczu, rzut wolny dla Arki na prawej stronie boiska, dośrodkowanie wybite jednak przez obrońców.

1'

Mecz rozpoczynają piłkarze Piasta

19:28

Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę rozpocznie się mecz! Miejmy nadzieję, że piłkarze nie zawiodą oczekiwań kibiców i będzie to emocjonujące widowisko!