Śpiączka wychodził jeszcze na dobrą pozycję, ale był na spalonym.

90'

Cztery minuty doliczone.

85'

Maciej Tataj po dośrodkowaniu Sierpiny strzałem głową wyprowadza Dolcan na prowadzenie!

83'

Za Świerblewskiego wszedł Grzelak.

82'

Żółta kartka dla Bazera.

80'

Damian Falisiewicz za Kalinowskiego.

76'

Ostalczyk z dystansu, jednak piłka minęła bramkę.

75'

Flota mogła szybko odpowiedzieć! Po strzale Bodzionego piłka trafiła jednak w poprzeczkę.

72'

Kosiorowski pewnie egzekwuje "jedenastkę". Remis!

71'

Kalinowski fauluje w polu karnym! Rzut karny!

68'

Stachyra zmienił Jasińskiego.

66'

Pulkowski uderzył obok bramki po dośrodkowaniu Kosiorowskiego.

63'

Bodziony zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki.

61'

Rzut rożny dla Dolcanu, ale Kosiorowski dośrodkowywał zbyt mocno i nie było zagrożenia.

59'

Zmiana także w zespole Floty. Nnamaniego zastępuje Śpiączka.

58'

Druga zmiana w Dolcanie. Osolińskiego zmienił Sierpina.

55'

Nnamani wychodził na dobrą pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego.

54'

Dolcan w natarciu. Próbował Świerblewski, ale strzelił obok bramki.

54'

Strzał Bazlera minął bramkę Floty.

51'

Żółta kartka dla Udarevicia za uderzenie rywala łokciem.

49'

Nnamani strzelił wślizgiem z siedmiu metrów, jednak nie trafił w światło bramki.

47'

Dobra okazja Floty. Przed szansą stanęli najpierw Broź, a później Nnamani, jednak doskonale zachował się Humerski, broniąc oba strzały.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zmiana w Dolcanie. Pulkowski zmienia Piesia.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Żółta kartka dla Nnamaniego za faul na własnej połowie.

39'

Na strzał zdecydował się Chylaszek, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

36'

Dośrodkowanie Bodzionego z rzutu rożnego nie znalazło nikogo w polu karny.

34'

Wesołowski bez trudu broni strzał Bazlera. Nie najlepsze zachowanie obrońców Floty, którzy źle wybijali piłkę.

31'

W odpowiedzi Bodziony uderzał sprzed pola karnego, jednak ponad bramką.

29'

Dolcan przycisnął. Gra wysokim pressingiem przynosi efekty. W dogodnej sytuacji znalazł się Świerblewski i tylko ofiarny powrót Kieruzela uchronił Flotę od straty bramki.

26'

Żółta kartka dla Niewiady za faul na Kosiorowskim.

22'

Wesołowski broni strzał Kosiorowskiego z 19 metrów.

19'

Piesio ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.

19'

Kieruzel ukarany żółtą kartką za faul.

17'

Goście mogli szybko odpowiedzieć. Strzał Bazlera minął jednak bramkę. Było groźnie.

15'

Ciągle więcej fauli niż ładnych akcji. Kończy się to kolejnymi urazami. Kolejnym poszkodowanym był Bazler, jednak chyba będzie w stanie grać dalej.

12'

Dobrze rozpoczął się ten mecz dla gospodarzy. Z gry niewiele wynikało, jednak Flota potrafiła i tak wypracować sobie bramkę. Czy Dolcan zdoła odpowiedzieć? Pogoda bardziej sprzyja obronie rezultatu, niż składnym atakom.

11'

Rzut karny dla Floty! Pewnym wykonawcą Bodziony!

10'

Po wrzutce w pole karne Wełna faulował Nnamaniego i sędzia nie wahał się, dyktując rzut karny.

8'

Na razie na boisku więcej walki niż gry w piłkę. W ciężkich warunkach mnożą się faule. Ucierpiał Broź, który wymagał pomocy masażysty.

5'

Na boisku trwa zacięta walka, bez klarownych okazji. A tymczasem pada coraz bardziej.

3'

Groźna akcja Floty. Wrzutka Ostalczyka do Brozia wybita jednak przez obrońcę Dolcanu.

1'

Początek spotkania.

16:59

Deszcz ciągle pada. Oba zespoły wychodzą na murawę. Oby na tym podmokłym boisku widowisko nie straciło na atrakcyjności.

16:42

Na ławce Dolcanu natomiast Rafał Leszczyński, Marcin Hirsz, Michał Pulkowski, Piotr Głowacki, Łukasz Sierpina, Marcin Grzelak i Piotr Charzewski.

16:41

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie w zespole Floty Pawel Waśków, Damian Hanisiewicz , Damian Misan, Ferdinand Chi-Fon, Łukasz Mickiewicz, Bartosz Śpiączka i Kamil Stachyra.

16:38

Pogoda do gry jest nie najlepsza. Wczoraj padało, dziś także siąpi deszcz. Boisko jest jednak w dobrym stanie i gotowe na inaugurację sezonu w Świnoujściu. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Flota nie grała, ponieważ z powodu przedłużenia procesu licencyjnego KS Polkowice został przełożony mecz z tą drużyną.

16:36

Witamy w relacji ze spotkania Floty Świnoujście z Dolcanem Ząbki. W poprzednim sezonie murowanym faworytem byłaby Flota. Teraz jednak wynik meczu ciężko jest przewidzieć.