Ostatnia zmiana w meczu. Piotr Trafarski w miejsce Rybskiego.

Gra toczy się głównie w środkowej strefie, nikt nie odstawia nogi. Zarówno Termalika jak i Zawisza myślą o zgarnięciu pełnej puli.

A za moment Piotr Ceglarz zastępuje Martusia.

78'

Rafał Piętka w miejsce Zawistowskiego.

78'

20-letni Martuś wyszedł sam na sam z bramkarzem, który ratuje Zawiszę! Błąd chwilę wcześniej popełnił Skrzyński.

75'

Majkowski ostro potraktował Barana i obejrzał za to przewinienie żółty kartonik.

73'

Tuż przed polem karnym faulowany był Jarecki. Do futbolówki podszedł Pawlusiński, lecz piłka zahaczyła o mur i wyszła na rzut rożny.

71'

Powinno być 1:0 dla Zawiszy! Martins Ekwueme jakimś cudem nie trafił do pustej bramki!

68'

Kilku centymetrów zabrakło Ciosowi by doszedł do piłki wstrzelonej przez Pawlusińskiego.

67'

Benjamin Imeh wchodzi w miejsce Leśniewskiego.

65'

Dośrodkowanie Jareckiego po raz kolejny trafiło wprost pod nogi obrońcy z Bydgoszczy.

63'

Dariusz Jarecki ukarany żółtą kartką.

62'

Martuś składał się do oddania strzału, powstrzymany w ostatniej chwili przez defensora przyjezdnych.

61'

Pierwsza akcja w ofensywie Majowskiego, którego skutecznie zatrzymał Cios.

60'

Pierwsza zmiana w ekipie Zawiszy. Kamil Majkowski zastępuje Adriana Błąda.

56'

Po indywidualnej akcji wprowadzonego po przerwie Biskupa, nikt nie zamykał dobrej centry z lewej strony.

53'

Piłka po uderzeniu głową Kowalskiego wylądowała tylko na bocznej siatce!

52'

Które to już dośrodkowanie Pawlusińskiego ze stałego fragmentu. Tym razem wysoko zawieszona piłka pada łupem obrońców, którzy z łatwością wyjaśnili sytuację.

50'

Jak na razie oglądamy sporo fauli z obu stron, gra bardzo rwana. Sytuacji podbramkowych po przerwie jeszcze nie oglądaliśmy.

47'

Niedokładne zagranie Gevorgyana na drugą stronę boiska. Gospodarze wznowią grę wrzutem z autu.

46'

W zespole gospodarzy doszło do jednej zmiany. Jakub Biskup wszedł w miejsce Karola Piątka.

46'

Rozpoczynamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Niecieczy, chociaż sytuacji nie brakowało.

42'

Jarecki po zagraniu Barana złapany na spalonym.

39'

GOL dla gospodarzy... jednak nieuznany. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej u Rybskiego, który wślizgiem przedłużył uderzenie Pawlusińskiego.

36'

W odpowiedzi strzał Łukasza Skrzyńskiego, który zapędził się w pole karne przeciwnika, przeleciał tuż nad bramką!

35'

Pawlusiński zwiódł dryblingiem kilku obrońców, uderzył mocno po ziemi... piłka przeszła tuż obok słupka!

31'

Po raz kolejny Nowak ratuje Termalikę przed utratą bramki!

30'

Leśniewski przewracany w polu karnym. Goście domagają się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

27'

Świetna interwencja Nowaka po ostrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Zawistowskiego!

24'

Ofensywna szarża Łukasza Kowalskiego w polu karnym Zawiszy, jednak słychać gwizdek sędziego, który dopatrzył się przewinienia.

21'

Kolejna pewna interwencja bramkarza Zawiszy, który okazał się być szybszy od Pawlusińskiego.

20'

Witan faulowany przez skaczącego do piłki Jareckiego.

18'

Karol Piątek mocno wrzucał piłkę zza linii autowej, a Rybski zdołał wywalczyć rzut rożny.

16'

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście. Aktywny Leśniewski powstrzymany w szesnastce przez Ciosa.

13'

Doskonała okazja dla Zawiszy! Fantastycznie uderzył Paweł Zawistowski, nie dał się zaskoczyć Nowak, lecz odbił piłkę wprost pod nogi Rafała Leśniewskiego, który nie wykorzystał idealnej szansy.

12'

Dośrodkowanie z kornera pewnie wypiąstkował przed pole karne Sebastian Nowak.

11'

Po indywidualnej akcji Vahana Gevorgyana, bydgoszczanie wywalczyli pierwszy rzut rożny.

9'

Martuś zdecydowanie powstrzymany przez obrońcę przyjezdnych.

8'

Ależ był groźnie! Z rzutu wolnego mocno dośrodkował Pawlusiński, piłkę z najwyższym trudem odbił Witan, a zamykający akcję Martuś uderzył tuż obok słupka!

7'

Szymon Martuś faulowany przy linii bocznej na wysokości pola karnego.

6'

Dogranie z lewego skrzydła od Dariusza Jareckiego trafiło do ustawionego w polu karnym Andrzeja Rybskiego, jednak napastnik niecieczan nie trafił w światło bramki.

4'

Pierwsza żółta karta w tym meczu. Ogląda ją pomocnik gospodarzy Dariusz Pawlusiński za faul na Pawle Oleksym.

3'

Długa piłka zagrana przez Jana Ciosa w kierunku napastników, na posterunku Andrzej Witan, który pewnie interweniował na przedpolu.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy.

16:57

W Niecieczy jak na razie nie pada, ale czarne chmury mogą zwiastować opady w trakcie spotkania.

16:40

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

16:25

Punkty zamierzają jednak wywalczyć także piłkarze Zawiszy, którzy sezon rozpoczęli od remisu z Sandecją Nowy Sącz. W Niecieczy chcieliby wywalczyć komplet punktów. Trener Janusz Kubot, który jeszcze niedawno trenował rywala zza miedzy niecieczan, Kolejarza Stróże lokalnego rywala zna dobrze. Czy ta wiedza wystarczy do odniesienia zwycięstwa?

16:22

Dzisiejszy pojedynek będzie dla drużyny Termaliki pierwszym spotkaniem w tym sezonie przed własną publicznością. Nie trzeba nikogo przekonywać, że piłkarze chcą go jak najlepiej zagrać i oczywiście wygrać. Zresztą po bardzo udanej premierze pierwszoligowej w Katowicach nie może być inaczej.

16:20

Witamy w relacji na żywo z Niecieczy, gdzie miejscowa Termalika podejmuje zespół pierwszoligowego beniaminka, Zawiszę Bydgoszcz. Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną Termaliki.