19:52

93'

Koniec spotkania. Górnik Polkowice remisuje 1:1 z Pogonią Szczecin.

91'

Wygląda na to, że mecz zakończy się podziałem punktów, od dłuższej chwili gra toczy się w środku pola, bez zagrożenia dla obu bramkarzy.

90'

W końcówce tempo spotkania ewidentnie opadało.

89'

Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty.

85'

Doskonałą okazję do objęcia prowadzenia miała Pogoń Szczecin, strzał Edi Andradiny z ogromnym trudem broni Szymański.

83'

Na boisku pojawia się kolejny zawodnik ze świeżymi siłami w zespole gospodarzy. To ewidentny znak do obrony jednego punktu.

81'

Obie drużyny wyglądają na potwornie zmęczone, starają się dograć to spotkanie do końca, poziom akcji przeprowadzanych przez obie drużyny bardzo słaby.

78'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, a obraz gry nadal się nie zmienia. Pogoń Szczecin co raz bliżej objęcia prowadzenia.

71'

Szanse na poprawę gry trener gospodarzy upatruje wprowadzając Grzegorza Podstawka.

69'

Kolejny gol dla Pogoni wydaje się być kwestią czasu. Prosty błąd Matuszczyka w przyjęciu piłki zaprzepaścił dobra okazję do kontrataku gości.

64'

Zdobycie gola przez Lewandowskiego zdecydowanie ożywiło grę Pogoni, to goście przejęli teraz inicjatywę. Akcję Portowców w skuteczny sposób powstrzymują jednak gospodarze.

61'

Chwilę po stracie gola szanse na kolejnego mieli tym razem gospodarze. Strzał Janusa, minimalnie niecelny.

59'

GOL !!! !!! !!! 1:1 Wyrównującego gola zdobywa wprowadzony chwilę wcześniej Lewandowski

54'

Piłkarze z Polkowic szybko przerywają groźne akcje Pogoni. Tym razem faulowany Peter Hricko, rzut wolny wykonuje Edi Andradina.

53'

Na boisku w drużynie gości pojawia się Mateusz Lewandowski.

53'

Strata piłki przez gości, Kocot próbował zaskoczyć Janukiewicza strzałem z dalszej odległości, bardzo niecelnie.

49'

Pogoń Szczecin nie rzuciła się do szaleńczych ataków, odrabianie start w takim tempie może nie udać się Portowcom, którzy spokojnie rozgrywają kolejne akcje.

46'

Początek drugiej połowy spotkania.

45'

Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Zapraszamy za 15 minut.

45'

Doskonałą okazję do wyrównania w samej końcówce miał Adam Frączczak, jednak jego strzał głową trafił w jednego z obrońców Górnika.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części gry. Wcześniej dobrej okazji nie wykorzystał Przemysław Kocot, piłka po jego strzale wędruje wysoko ponad bramką Janukiewicza.

42'

Pogoń jeszcze przed końcem pierwszej połowy stara się doprowadzić do wyrównania, na bramkę Szymańskiego strzela Mandrysz, jego strzał wysoko ponad bramką. Wynik meczu bez zmian.

38'

Za to przewinienie żółtka kartka dla gracza Górnika Polkowice.

38'

Faulem przerwany kontratak Pogoni Szczecin, na murawie leży Robert Kolendowicz. Od rzutu wolnego w środku pola rozpoczynają Portowcy.

35'

Na stadionie w Polkowicach słychać głośny doping kibiców ze Szczecina, nie pomaga on jak narazie w doprowadzeniu do wyrównania.

33'

Żółta kartka dla Kazimierczaka za faul na Mandryszu.

32'

Kontuzjowany Donald Djousse nie był w stanie kontynuować dalej gry, w jego miejsce Robert Kolendowicz.

29'

Dużo nieskutecznych strzałów z dystansu w wykonaniu piłkarzy z Polkowic, którzy przeważają od momentu zdobycia gola.

25'

Szybko do wyrównania próbują doprowadzić goście. Akcję Ławy z Djousse nieskutecznie wykańczał Mandrysz.

20'

GOL !!! !!! !!! Krzysztof Janus wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. Jego strzał z dystansu znalazł się w siatce bezradnie interweniującego Radosława Janukiewicza

17'

Na kolejne strzały z dystansu zdecydował się Edi Andradina, po jednym ze strzałów piłka zatrzymuje się na poprzeczce bramki i wraca w pole.

14'

Nad Polkowicami ciemne chmury, spodziewane są opady deszczu, które z pewnością gry zawodnikom nie ułatwią. Niesprzyjająca pogoda nie odstraszyła mimo wszystko najwierniejszych kibiców, niewielka grupa czeka wciąż w kasach biletowych.

11'

Obie drużyny mają problemy z konstruowaniem klarownych sytuacji, brakuje wykończenia akcji. Mecz toczy się głównie w środku pola.

7'

W odpowiedzi zawodnicy Pogoni Szczecin. Groźnie na bramkę Szymańskiego uderzał Edi Andradina ale jego strzał powstrzymany przez bramkarza z Polkowic.

4'

Pierwsi zaatakowali gospodarze. Strzał z dystansu Damiana Piotrowskiego nie sprawił jednak najmniejszych problemów bramkarzowi Pogoni Szczecin.

3'

Nerwowy początek spotkania w wykonaniu obu drużyn, żadnej nie udaje się zagrozić bramce rywali.

1'

Początek spotkania

18:00

Witam. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu 2. kolejki 1 ligi. Dziś Górnik Polkowice na własnym stadionie podejmować będzie Pogoń Szczecin. Po zwycięstwie na inaugurację rozgrywek 3:0, goście tego spotkania uplasowali się na pozycji lidera. Drużyna z Polkowic rozgrywa dziś swój pierwszy mecz, a wszystko za sprawą przyznawania licencji, którą Górnik otrzymał kilka dni temu.