Wisła PłockWisła Płock
1 : 0
Piast GliwicePiast Gliwice
94'

Koniec meczu! Nafciarze wygrali 1-0. Dużo szczęścia w tym meczu miał Piast Gliwice. Za uwagę dziękują Przemysław Kacprzak oraz Mateusz Kwasiborski.

94'

92'

W między czasie nastąpiły dwie zmiany. Za chwile zostanie to odświeżone. Powodem takiego opóźnienia jest internet który na stadionie Wisły działa niezbyt szybko.

92'

Kamil Groborz zastępuje Cicmana.

92'

Kolejny strzał Nafciarzy, jednak znów trochę niecelnie!

92'

Kolejna zmiana w Wiśle Płock i doliczone trzy minuty.

91'

Krzysztof Hałgas za Świątka.

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dwie piękne akcje Wisły, pierwszy strzał obroniony przez Szmatułe, po ledwo co minucie drugi strzał dobił pięknie Kamil Biliński!

85'

Gra ponownie z bramki do bramki jednak bez skuteczności, Nafciarzy jak i Gliwiczan.

81'

Nieudany rzut rożny Nafciarzy, gliwiczanie wybijają piłkę. Gra ponownie toczy się w środku pola.

82'

I mamy pierwszą zmianę w zespole Piasta Gliwice. Za Tomasza Bzdęga wchodzi Marcin Pietroń.

80'

Z kontrataku na wolne pole wybiegł Świątek, jednak w polu karnym pewną interwencją popisał Krzysztof Kamiński.

78'

I mamy drugą zmianę w zespole Wisły Płock. Za Joao Paulo wchodzi Kamil Biliński.

78'

Faulowany był Lisowski, jednak sędzia nie odgwizdał faulu po czym wybijają gliwiczanie na aut. Płocczanie oddali piłkę.

72'

Kolejny strzał Nafciarzy, blisko z 35 metrów, chciał zaskoczyć bramkarza, Łukasz Nadolski - jednak znowu minimalnie niecelnie.

70'

Pierwsza zmiana w zespole Wisły Płock, za Matara wchodzi Patryk Kamiński.

70'

Piękne dośrodkowanie Matara w pole karne, główkuje Sielewski jednak niecelnie.

68'

Znów okazja dla strzelenia bramki Nafciarzy, po pięknej składnej akcji, prawie że idealny strzał Ricardo. Piłka minimalnie obok słupka.

65'

Gra toczy się z bramki do bramki. Jednak nieskutecznie Płocczanie jak i Gliwiczanie.

59'

Groźny strzał za pola karnego Cicmana. Od bramki Kamiński.

57'

Gra ponownie jak w pierwszej połowie toczy się w środku polu.

53'

Z główki próbował Matar, niecelnie. Po czym szybki kontratak Piasta i minimalnie niecelny strzał Pavola Cicmana.

49'

Nieudany rzut rożny Piasta. Gra ponownie jak w pierwszej połowie toczy się w środku pola, albo z bramki do bramki.

47'

Rzut rożny dla Gliwiczan.

45'

Sędzia rozpoczął gwizdkiem drugą połowę spotkania. Wiślacy od razu zaatakowali, celny strzał na bramkę Piasta jednak Szmatuła pewnie wybronił

19:30

Na boisku został rozegrany właśnie konkurs rzutów karnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Atmosfera na trybunach przez pierwsze 45 minut bardzo pozytywna. W między czasie doszło kilku kibiców Piasta - na sektorze gości jest aktualnie 13 osób.

19:27

46'

Koniec pierwszej połowy. Gra dosyć wyrównana, chociaż ostatnie 15 minut na korzyść Nafciarzy. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie - zostańcie z nami :)

45'

Jedna minuta doliczona.

41'

Aktualnie na boisku dominują Nafciarze.

40'

Matar z rzutu wolnego, po faulu jednego z zawodników Piasta. Jednak za mocno dośrodkował piłkę.

39'

Strzał Piasta z rzutu wolnego, niecelnie koło bramki. Dosłownie po chwili doskonała akcja Wisły, jednak wybijają obrońcy Piasta - rzut różny. Niecelny strzał z rzutu rożnego Daniel, ponowny rzut rożny i niecelnie do graczy Piasta, którzy wybijają piłkę prosto pod nogi Ricardo, który oddał bardzo dobry strzał - jednak minimalnie niecelnie.

36'

Zółta karta dla Artura Wyczałkowskiego po faulu na Urbanie.

35'

Niecelny strzał Pavola Cicmana z 30 metrów.

34'

Kolejny rzut rożny dla Piasta.

32'

Tomasz Podgórski niecelnie ponad bramką.

32'

Rzut wolny dla Piasta, przy polu karnym Wisły.

30'

Rzut rożny dla Nafciarzy. Gra toczy się praktycznie z bramki do bramki.

26'

23'

Gra aktualnie toczy się w środku pola.

20'

Niecelny strzał za pola karnego Piasta.

18'

Wielkie szczęście Gliwiczan, po rzucie wolnym powinno być 1-0 dla Wisły, jednak obrońca Piasta zdołał wybić piłkę, która leciała do pustej bramki. Po tym rzut rożny dla Wisły. Jednak został źle wykonany piłka dla Gliwiczan.

17'

Rzut wolny blisko pola karnego dla Wisły Płock, faulowany był Daniel.

16'

Strzał Wisły na bramkę Gliwiczan, niestety Zagurskas niecelnie.

15'

Zagurskas długa piłka do Jakubowskiego, jednak ten nie dochodzi do piłki.

13'

Rajd Chwastka zakończony strzałem w światło bramki, jednak skutecznie broni Jakub Szmatuła.

12'

Pięciu kibiców Piasta Gliwice na sektorze Gości.

10'

Rzut rożny dla Piasta, jednak Gliwiczanie oddali niecelny strzał.

7'

Gliwiczanie groźnie w polu karnym Wisły, jednak nikt nie mógł oddać strzału - Wisła w kontrataku.

6'

Rzut rożny dla Wisły Płock, po wybiciu kolejnego dośrodkowania przez Gliwiczan. Jednak strzał oddany przez zawodnika Wisły Płock obronił bezproblemowo Szmatuła.

5'

Robert Chwastek próbował dośrodkować w pole karne, jednak piłka wychodzi na aut.

2'

Rzut rożny dla gliwiczan, jednak nafciarze wybijają. Pierwsze minuty na korzyść Piasta.