Zółta Kartka dla Trzeickawiecza, Chwile pozniej sedzia konczy spotkanie.

92'

Majkowski poraz kolejny się urywa, fauluje Michał Trzeciakiewicz.

90'

3 minty dolicza sędzia.

90'

Błąd do Majkowskiego ten odgrywa do Zawistowskiego i piłka minimalnie nad bramką.

89'

Nad bramką Szymon Maziarz.

88'

Zmiany dokonuje Janusz Kubot.

86'

za pola karnego uderze przy prawym słupku Aleksander i zdobywa wyrownujaca bramkę.

86'

Gol!

84'

seria rzutów rożnych bydgoskich zawodników.

83'

Rajd Leśniewskiego lewa stroną obroncy wybijają na aut.

82'

3 zmiana gosci

80'

Majkowski faulowany z prawej strony, urywał się. Zółta kartka dla Derbich.

79'

złe przyjęcie Makucha wykorzystuje bardzo aktywny dzisiejszego dnia Adrian Błąd i po krótkim rogu pokonuje Kozioła.

77'

Gol!

75'

na boisku leży po raz kolejny Michał Trzeciakiewicz.

74'

trwa dominacja na boisku miejscowych piłkarzy.

73'

w miejsce Piętki , Kamil Majkowski

72'

z lewej strony rajd Oleksego lecz niedokladnie dogrywa kolega w polu karnym.

71'

Mecz nabrał szybkiego tempa.

71'

z daleka Zawistowski wysoko nad bramką.

71'

Sandencja w kontraataku. Pewnie Witan.

67'

Kolejna groźna akcja Geworgiana dogrywa do Piętki lecz tego uprzedza obrońca i wybija piłkę na rzut roźny.

65'

wciąż w natarciu Zawiszanie.

61'

zmiany dokonuje rowniez Mariusz Kuras. Zmienia młodzieżowców.

61'

Na boisku pojawia się w miejsce Imeha, Rafał Leśniewski.

60'

Piętka zagrywa wsteczną piłkę do Zawistowskiego i uderza minimalnie obok bramki.

59'

Rzut wolny dla bydgoszczan z 18 metrow.Uderza Geworgian piłka odbija sie od muru wychodzi na rzut rożny

58'

Groźna akcja Sandecji, jednak na spalonym Lukas Janic.

52'

Sandecja dośrodkowuje z rzutu wolnego, defensorzy Zawiszy wybijają piłkę na rzut rożny. Kolejne dośrodkowanie i groźny strzał głową nad bramką Andrzeja Witana.

51'

za faul na Geworgianie.

50'

z 25 metrów Ekwueme trafia w słupek bramki strzeżonej przez Kozioła.

46'

Zawiszanie zaczeli drugą połowę od groźnego ataku. Kolejny rzut rożny wywalczony przez Adriana Błąda.

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, miejmy nadzieję że w drugich 45 minutach ujrzymy bramki. Obie drużyny bez zmian. Na mecz przybyło ok.6-7 tysięcy widzów.

19:55

w przerwie trwa wielkie show Tadeusza Pietrzaka, który wyprawia z piłką na głowie niesamowite rzeczy.

48'

Gwizdek sędziego.

48'

groźna akcja w końcówce Zawisza, dośrodkowuje Ilków-Gołąb zamyka Geworgian minimalnie nad bramka

46'

sędzia dolicza 1 minutę.

46'

bydgoszczanie w ataku, lecz pewnie interweniują defensorzy gości.

42'

prostopadłe podanie Piętki do Ekweume, uprzedza jednak go Kozioł.

41'

strzał z wolnego piłkarzy gości nad bramką.

40'

Hrymowicz otrzymuje zółtą kartkę za faul na Trzeciakiewiczu.

38'

rzut rożny gości, zamieszanie w polu karnym piłkę wybija jeden z obrońców. Kontra Zawiszan 3 na 2 przysłowiowe lecz nie dokładnie piłkę do Geworgiana podaje Piętka.

36'

zabawa w polu karnym Andrzeja Witana piłka, lecz bez konsekwencji dla bydgoszczan.

33'

31'

z daleka Skrzyński bramkarz gości spokojnie interweniuje.

28'

piąstkuje Witan i w kontrze bydgoszczanie, dośrodkowania nie zdarzył zamknąć Geworgian.

27'

uderza Gawęcki niepewnie interweniuję Witan - rzut rożny.

25'

Sandecja zakmnieta na własnej połowie, dosrodkowanie Zawistowskiego uderza Skrzyński z pierwszej piłki lecz obok bramki.

23'

rzut wolny Sandecji z 25 metrow zatrzymuję się na murze.

21'

groźna akcja z lewej strony, uderza Gawęcki broni Witan.

20'

gra głównie toczy się w środku pola.

17'

bardzo aktywny w pierwszych minutach Adrian Błąd wywalczył rzut rożny.

17'

Na trybunach oprawa bydgoskich kibiców.

15'

Zawistowski wysoko nad bramką.

14'

dośrodkowanie zatrzymuję się na obrońcy. Interweniujący obrońca ucierpiał w starciu z jednym z zawodników bydgoskich i leży na murawie.

13'

piłkarze Zawiszy mają rzut rożny.

11'

zablokowany strzał Ekweume.

11'

Groźny atak Zawiszan zatrzymuje Tomasz Midzierski.

10'

Rafał Piętka z 18 metrów niestety nad bramką.

8'

miejscowi kibice dziękują oklaskami byłemu trenerowi Zawiszy Mariuszowi Kurasowi.

6'

w kontrze bydgoszczanie, Błąd łamie do środka uderza lecz piłka mija bramkę.

5'

Groźna akcja piłkarzy Sandecji.

4'

Jak narazie gra toczy się w środku pola.

3'

Głosny doping miejscowych kibiców.

2'

Agresywnie zaczeli bydgoszczanie.

2'

Po 13 latach Zawisza wraca na boiska 1 ligowe.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego.

18:58

Piłkarze Zawiszy w tradycyjnych czarno-niebieskich strojach, zaś goście są dziś ubrani na biało.

18:57

Na meczu pojawili się, także kibice z Nowego Sącza w skromnej liczbie.

18:55

Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę.

18:52

Na płycie boiska dochodzi do małej uroczystości, zarząd klubu dziękuje za wieloletnia współpracę trenerowi Leszkowi Rzepce oraz byłem kapitanowi Marcinowi Łukaszewskiemu.

18:50

Zawodnicy schodzą z boiska. Za kilka minut rozpocznie się inauguracyjne spotkanie w Bydgoszczy.