Zapraszamy na kolejne pierwszoligowe spotkania, w nowym sezonie, którego początek zaplanowano na 23 lipca !

18:55

Zakończył się tym samym sezon 2010/11. Awans do Ekstraklasy wywalczył ŁKS i Podbeskidzie. z Pierwszą ligą żegna się Odra, GKP, Kluczbork oraz KSZO Ostrowiec.

18:54

Ruch Radzionków zasłużenie zwyciężył świeżo upieczonego beniaminka Ekstraklasy utrzymując tym samym dziewiątą lokatę w ligowej tabeli. Podbeskidzie nie wykorzystało szansy na zwycięstwo w rozgrywkach jednak dla Górali to awans był celem numer jeden, którego osiągnięcie piłkarze z Bielska - Białej mogą świętować na rozpoczętych właśnie urlopach.

95'

Jeszcze szansa dla gości z rzutu wolnego. Łatka trafia w mur, a arbiter kończy to spotkanie. Ruch Radzionków pokonuje Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:0.

92'

Mógł zdobyć bramkę Patejuk, ostatecznie piłka po jego strzale mija długi słupek bramki Adamka.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Miłosz Przybecki położył bramkarza gości, odegrał do Rockiego, jednak zdołał pozbierać się Zajac i obronić uderzenie doświadczonego pomocnika Ruchu.

88'

Próbuje zdobyć honorową bramkę Podbeskidzie, tym razem myli się Górkiewicz.

86'

To mogła być bramka kolejki ! Z powietrza huknął Balat, świetnie interweniuje jednak Zajac.

83'

I jeszcze jedna próba z dystansu, niecelnie uderza z powietrza Konieczny.

82'

Ponownie w świetnej sytuacji znalazł się Przybecki, zamiast podania do niepilnowanego Świątka wybrał strzał. W bramce Górali pewnie Zajac.

80'

Jeszcze raz wymieniają podania Rocki z Przybeckim, jednak tym razem bez strzału. W odpowiedzi z dystansu w ręce Adamka uderzał Metelka.

78'

Niesie ten doping piłkarzy Ruchu ! Dostał świetne podanie od Rockiego Przybecki, uderzył jednak nad poprzeczką.

75'

Przez ostatnie piętnaście minut uraczymy dopingu na stadionie Ruchu.

72'

Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Za Michała Maka wchodzi Świątek.

72'

Groźnie uderzał Patejuk, jednak nie potrafią znaleźć goście sposobu na pokonanie młodego bramkarza Cidrów.

70'

Gościnni okazali się fani Ruchu. Wobec zakazu zorganizowanych wyjazdów kibiców fani Podbeskidzia widoczni dziś na jednej z trybun gospodarzy.

68'

W dogodnej sytuacji znalazł się Malinowski. Broni Adamek.

65'

Zmiana również przeprowadzona przez trenera Kasperczyka. Za Mikode wejdzie Konieczny.

65'

Druga zmiana w ekipie żółto - czarnych. Za Mateusza Maka wchodzi Rocki.

61'

Pewnym egzekutorem jedenastki Dawid Jarka. 3:0 prowadzi Ruch.

61'

Za faul w polu karnym, żółtą kartką ukarany Gołąb. Rzut karny dla Cidrów !

58'

Ponownie próbują z dystansu goście. Niecelnie, po ziemi Piotr Koman.

57'

Prostopadła piłka doszła do Michała Maka, ten zakręcił w polu karnym kapitanem gości jednak nie zdołał oddać strzału.

56'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Boisko opuszcza kontuzjowany zawodnik gospodarzy- Andrzej Niewulis, za niego wejdzie Tomasz Rzepka.

55'

Nerwowo robi się na ławce rezerwowych Podbeskidzia. Sędzia uspokoił sztab szkoleniowy Górali.

54'

Dąży do wyrównania świeżo upieczony beniaminek Ekstraklasy, po rzucie rożnym główkował Górkiewicz, jednak zrobił to w sposób, który nie mógł zaskoczyć Adamka.

52'

Uderzenie z dystansu Chmiela z problemami broni Adamek.

47'

Po przerwie obie drużyny wznowiły grę w niezmienionych składach. Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, jednak nie zdołał oddać strzału Mateusz Mak.

46'

Wznawia grę Podbeskidzie.

17:58

Obie jedenastki wracają na płytę gry, czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy.

45'

Dobiegła końca pierwsza, przedłużona o minutę połowa spotkania. Ruch prowadzi u siebie z Podbeskidziem po bramkach Balata i Jarki. Zapraszamy za 15 minut.

43'

Sandecja, Piast, Pogoń, ŁKS, Warta - wielcy ligi gubili punkty w Radzionkowie, wszystko wskazuje na to, że i Podbeskidzie padnie ofiarą Ruchu, który grając z mocniejszymi rywalami na własnym boisku czuje się naprawdę dobrze.

40'

Nie poddają się goście. Z bliskiej odległości uderzył głową w słupek Patejuk, dobitkę Łatki wybronił Adamek.

37'

Dobrą sytuację miał teraz Koman, jednak kapitan Podbeskidzia zamiast uderzać z piętnastego metra zdecydował się na podanie. Niecelne.

35'

Rzut wolny z dziewiętnastego metra od bramki Adamka. Próbował strzałem po ziemi zaskoczyć golkipera Ruchu Patejuk, jednak ten jest dziś pewnym punktem swojej drużyny.

29'

Jarka na 2:0 ! Bracia Mak wypracowali tą sytuację Dawidowi Jarce, który trafia piąty raz w tym sezonie.

25'

Mógł wyrównać Malinowski, jednak dobrze w bramce spisuje się debiutujący na poziomie pierwsze ligi Piotr Adamek.

24'

Piękna akcja Cidrów ! Mak do Przybeckiego, ten do Jarki, który obsłużył świetnym podaniem Balata. Tym razem się udało. 1:0

21'

Ładna, groźna kontra Ruchu, jednak ponownie z Balatem radzą sobie obrońcy z Bielska - Białej.

18'

Strzały z dystansu to jak dotąd jedyny pomysł Górali na zagrożenie bramce Adamka. Tym razem zbyt lekko próbował Koman.

15'

Prostopadłego podania do Łatki próbował Malinowski, jednak ten pierwszy uprzedzony przez obrońcę Ruchu.

14'

Na trybunach cisza. trwa protest kibiców, słychać tylko pojedyncze komentarze i pokrzykiwania dobiegające z murawy.

13'

z dystansu próbuje Chmiel. Optymistyczna próba wprost w ręce Adamka.

12'

Zrzutu wolnego groźnie uderzył Szymura, jednak skutecznie broni Zajac.

11'

Ręką przed polem karnym interweniował Zajac, żółta kartka za to zagranie.

8'

Groźnie z przed pola karnego uderzył Patejuk, jednak piłka po jego strzale trafia tylko w boczna siatkę.

7'

Zakręcił rywalami na wysokości pola karnego Michał Mak, zagrał do brata, ten wyłożył piłkę Balatowi, który jednak nie zdołał wykończyć tej akcji.

6'

Na spalonym złapany Malinowski.

6'

Jak na razie szanują piłkę gospodarze, chcą zmusić rywala do biegania. W międzyczasie dośrodkowanie Podbeskidzia z rzutu wolnego wyłapał Adamek.

2'

Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, jednak Miłosz Przybecki nie opanował piłki dogranej przez Pawła Giela.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

16:56

Kapitan bielszczan, odbiera puchar za awans do Ekstraklasy.

16:56

Obie jedenastki w akompaniamencie hymnu "Ciderland", prowadzeni przez trójkę sędziowską wychodzą na murawę. Jeszcze losowanie stron i zaczynamy.

16:51

Obie drużyny kończą rozgrzewkę, przypomnijmy o co walczą obie drużyny. Goście zapewnili już sobie historyczny awans do Ekstraklasy, jednak ewentualne dzisiejszy zwycięstwo może dać Góralom tytuł najlepszej drużyny ligi. Beniaminek z Radzionkowa walczy o to, by po ostatnich słabszych meczach rozegranych przed własną publicznością dziś wypaść lepiej i utrzymać miejsce w górnej połowie tabeli.

16:32

Znamy już podstawowe jedenastki obu drużyn, a tak prezentują się ławki rezerwowych. Ruch: Suchański, Kaciczak, Rzepka, Rocki, Giel Piotr,Cieluch, Świątek. Podbeskidzie: Mrok, Dancik, Kołodziej, Byrtek, Cienciała, Konieczny.

15:34

Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią spotkania (zakładka "więcej o meczu"). Składy, w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejsze spotkanie podamy Państwu pół godziny, przed pierwszym gwizdkiem Jacka Walczyńskiego.

15:30

Witam ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie za 90 minut rozpocznie się spotkanie dziewiątego w ligowej tabeli Ruchu z wiceliderem rozgrywek- Podbeskidziem Bielsko - Biała.