Ruch RadzionkówRuch Radzionków
0 : 1
wartaWarta Poznań
94'

Koniec spotkania. Ruch miał swoje szansę, jednak to Warta popisała się lepszą skutecznością. Rycerze wiosny znów zwycięzcy !

93'

Jeszcze jedna, prostopadła piłka do Jarki, jednak snajper Cidrów nie dojdzie do futbolówki.

91'

Za faul na Mateuszu Maku drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartką ukarany Ngamayama.

91'

Rzepka w roli napastnika, trafia głową w bramkarza. Doliczone 3 minuty.

88'

Żółtą kartką za faul w ataku ukarany Michał Mak.

87'

Powinien wyrównać Piotr Giel ! Trafia jednak z najbliższej odległości w bramkarza !

84'

Nie wykorzystali swoich sytuacji gospodarze, za co skarcił ich Wojciechowski. Ruch - Warta 0:1

81'

Odpowiedź Warty ! Dobrze uderza Reiss, jeszcze lepiej, nogą broni Suchański. Czy doczekamy się wreszcie bramki ?

80'

Niesamowite szczęście Warty ! Piotr Giel zagrał do Jarki, ten powstrzymany, a dobitka Mateusza Maka wybita z linii bramkowej przez obrońców Warty !

78'

Ostatnia zmiana w Warcie. Za Gajtkowskiego Białożyt.

77'

Rozpoczęli doping fani Ruchu. Na trybunach widocznych jest kilku fanów Warty.

77'

Będziemy mieli drugą parę bliźniaków na boisku, za Cielucha wchodzi Piotr Giel.

72'

I doczekaliśmy się zmiany w drużynie Ruchu. Za Balata wszedł Paweł Giel.

71'

Pod linią końcową rzut rożny wywalczył Reiss. Piłka wrzucona w pole karne pada łupem Suchańskiego.

68'

Po ładnym podaniu Cielucha uderzał zza pola karnego Foszmańczyk. Niecelnie.

65'

Kolejny raz na przebój w pole karne wszedł Michał Mak, ostatecznie powstrzymany przez obrońców. Po rzucie rożnym szybko tracą piłkę gospodarze.

61'

Za Marciniaka wejdzie Wojciechowski.

61'

Zpodwójna zmiana w drużynie Warty. Za Otuszewskiego wchodzi Iwanicki.

60'

Faulowany przez Kieruzela był Jarka, to już czwarty kartonik pokazany zawodnikom Warty.

58'

Niecelna próba Gajtkowskiego z dystansu.

54'

Ngamayama blokuje ręką centrę Mateusza Maka. Kolejna żółta kartka.

52'

Lepiej rozpoczęli goście tą drugą odsłonę, jednak posiadanie piłki nie przekłada się na zagrożenie pod bramką Suchańskiego.

50'

Ładna akcja Warty, jednak dośrodkowanie Otuszewskiego zablokowane. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

18:00

Wracamy na obiekt Ruchu, drugą połowę lada chwila rozpoczną goście.

17:55

Pierwsza połowa pokazała, że piłkarze z Radzionkowa potrafią grać lepiej kiedy nie ciąży już na nich żadna presja. Bardziej mogły podobać się akcje braci Mak niż te przeprowadzane przez Reissa i Zakrzewskiego, czyli poznańskich wyjadaczy.

45'

I w tym momencie kończy się pierwsza, przyzwoicie wyglądająca część meczu.

45'

Mija regulaminowy czas pierwszej połowy. Minutę dolicza pan Radziszewski.

41'

W dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Mak, trafił jednak wprost w bramkarza Warty.

40'

Ciągnął rywala za koszulkę Scherfchen, żółta kartka.

36'

Dzieli dzisiaj piłkami swoich kolegów kapitan Ruchu. Tym razem podania Foszmańczyka nie spożytkował Cieluch.

33'

Zatrzymał nieprzepisowo rozpędzonego Gajtkowskiego Balat. Żółta kartka dla zawodnika Cidrów.

31'

Żółta kartka za kolejny z rzędu faul dla Marciniaka.

29'

Faulowany przed polem karnym Foszmańczyk. Wolny egzekwowany przez Kaciczaka nie wymaga jednak komentarza.

26'

Wypuszcza z rąk dośrodkowaną przez Foszmańczyka piłkę Bledzewski, jednak bez konsekwencji.

23'

Zakręcił w polu karnym rywalem Michał Mak, jednak jego uderzenie z trudem wybronił Bledzewski. Rzut rożny.

20'

Po uderzeniu Reissa odbitą od obrońcy piłkę do siatki skierował Zakrzewski. Spalony.

17'

Prostopadła piłka do Jarki, przytomnie jednak na linii pola karnego Bledzewski.

14'

I kolejny raz świetnie centruje Foszmańczyk, strzał Niewulisa również niecelny.

13'

Po raz kolejny blisko szczęścia, bo dośrodkowaniu Foszmańczyka był Rzepka. Przeniósł jednak piłkę minimalnie nad poprzeczką.

11'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy, przewrotką, minimalnie niecelnie uderzył Rzepka.

8'

Nie może to spotkanie zakończyć się bezbramkowym remisem ! Atak sunie za atakiem, tym razem szanse Zielonych zmarnował Gajtkowski.

7'

Kontra Ruchu po kolejnym rzucie rożnym Warty i blisko szczęścia Mateusz Mak.

5'

W odpowiedzi prawą stroną goście. Rzut rożny, po którym wyjaśniają sytuację defensorzy Ruchu.

3'

I mamy pierwszą groźną akcję gospodarzy zakończoną niecelnym strzałem Balata.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

16:58

Obie drużyny już na murawie, losowanie stron i zaczynamy !

16:57

Wciąż przelotne opady nad stadionem Ruchu, miejmy nadzieję, że nie wpłyną one negatywnie na jakość spotkania.

16:49

Kończą rozgrzewkę obie drużyny, za dziesięć minut początek spotkania, którego stawką jest szósta pozycja w ligowej tabeli.

16:45

Nieciekawe warunki atmosferyczne, brak większej stawki tego meczu, protest kibiców, zamknięcie sektorów gości... To wszystko negatywnie odbija się na frekwencji przy Narutowicza. Jeśli doświadczymy dopingu to pewnie tylko w końcówce spotkania.