Chi Fon za Nwaogu

92'

Tanżyna to trzeci kapitan, który wyleciał dziś z boiska

91'

Daniel Tanżyna za faul taktyczny. Sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Nwaogu

90'

Mickiewicz za Dylewskiego

88'

Jeszcze próbował Odunka. Tym razem nie strzelać, ale dośrodkowywać. Ale też nic z tego zagrania nie wyszło

86'

Ostalczyk

85'

Odunka strzelał, a piłka zatrzymała się przy chorągiewce

84'

Nalepa wznowił grę i podał do nikogo, bo gdzieś za linię boczną

83'

Dylewski oddał pierwszy celny strzał w drugiej połowie, prosto w Nalepę

83'

Dobre wyjście Żukowskiego z bramki, który przechwycił dośrodkowanie z prawej strony

80'

Ostalczyk tak jak reszta strzelał niecelnie

80'

Ciekawostka statystyczna - w celnych strzałach jest 1:1 i oba były w pierwszej połowie

78'

Tanżyna szybszy niż Ostalczyk i Flota nie zagroziła bramce Odry

74'

Trwa festiwal zmian. Jary za Kuczoka

73'

Skrobacz za Sikorskiego

73'

Ostalczyk za Misana, czyli strzelca jedynego gola

72'

Nwaogu zablokowany przy strzale z pięciu metrów. Znowu groźnie pod bramką Odry

71'

Zagapili się obrońcy Odry i Misan wyszedł sam na sam z Nalepą. Nie zdążył jednak oddać strzału, bo został wcześniej zablokowany i tylko rożny dla Floty

70'

Tomasik uderzył kapitalnie z rzutu wolnego i trafił w słupek! Sporo szczęścia miał Nalepa

68'

Piłka w bramce Floty. Ale już po gwizdku, bo wcześniej faulowany był Żukowski

67'

Kuczok obrócił się w polu karnym i zdołał oddać strzał. Został jednak zablokowany

65'

Tomasik strzelał z wolnego, ale bardzo niecelnie. Bardzo.

65'

No to w czerwonych kartkach mamy remis. A co ciekawsze z boiska zeszli obaj kapitanowie

64'

Pruchnik za faul i też w konsekwencji czerwona kartka

63'

Sytuacja Odry jest w tym momencie tragiczna, bo grają w dziesiątkę, bez kapitana i przegrywają. Czerwona kartka dla Cahy wzbudziła wielkie poruszenie wśród fanów Odry, którzy mają odmienne zdanie w tej sprawie

62'

Caha za faul na Nwaogu dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną

60'

Udarević do Żukowskiego, a ten do Udarevicia. Co zrobił obrońca Floty, stojący tuż przed własnym polem karnym? Wybił piłkę na... aut

59'

Niedziela łatwo ograł Cahę, ale zgubił piłkę i kapitan Odry zdołał się jeszcze zrehabilitować

56'

Misan dostał prostopadłe podanie na wolne pole, wpadł w pole karne i chciał dograć do Nwaogu. W ostatniej chwili przerwał to podanie Tanżyna. Gdyby nie ta interwencja najlepszy snajper pierwszej ligi miałby pustą bramkę przed sobą

54'

Zamieszanie z poplątaniem przed bramką Floty. Ale wodzisławianie nie byli w stanie oddać celnego strzału, mimo że próbowali dwukrotnie

53'

Pruchnik zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, był jednak niecelny

51'

Stracili piłkę gospodarze tuż przed własnym polem karnym. Przejął futbolówkę Misan, który zagrał potem wzdłuż pola karnego, gdzie nie było żadnego z graczy Floty

50'

Długie podanie do Nwaogu, tyle że za mocne

49'

Caha - za faul

46'

Odra musi ruszyć w drugiej połowie do przodu, bo Kszo i Dolcan do przerwy wygrywają swoje mecze. Zaczęli wodzisławianie

49'

Do przerwy Flota prowadzi z Odrą 1:0

48'

Końcówka pierwszej połowy, to gra w środku pola. Obie drużyny czekają już na zejście do szatni

44'

Odunka za kontuzjowanego Stolpę

43'

Pruchnik - za faul

43'

Tomasik strzelił mocno prosto w... Nwaogu

42'

Odra gra w dziesiątkę, bo na ławce usiadł już kontuzjowany Stolpa. Ale rezerwowy Odunka wejdzie za chwilę

40'

Fatalne podanie Polaka do Stolpy i Odra zmarnowała kolejną kontrę w tym meczu

38'

Uderzenie Misana było pierwszym celnym na bramkę Odry. I od razu gol...

37'

Figiel strzelał, ale bardzo niecelnie

36'

Misan dostał kapitalne podanie z prawej strony, uciekł obrońcom Odry i strzałem głową umieścił piłkę pod poprzeczką

36'

Damian Misan i Flota prowadzi w Wodzisławiu

32'

I znowu złe doniesienia dla Odry, bo Kszo prowadzi z GKS Katowice (2:0), a Dolcan wygrywa z Górnikiem Polkowice (1:0)

30'

Leży na boisku Figiel i przerwa w grze

29'

Niedziela z prawej strony do Nwaogu, który miał już przed sobą pustą bramkę. Ale piłka nie dotarła do snajpera Floty, bo wybił ją na rzut rożny Cybulski

27'

Przedarł się w pole karne Nwaogu, ale jego podanie przed bramkę zatrzymał w ostatniej chwili Cybulski

25'

Dwie dobre interwencja Tomasika we własnym polu karnym

23'

Bodziony zagrywał z wolnego w pole karne, gdzie Nwaogu faulował Nalepę

23'

A tymczasem zła informacja dla Odry, bo Kszo prowadzi z GKS Katowice (1:0)

20'

Płaskie, niecelne uderzenie Stolpy zza pola karnego

20'

Prostopadłe podanie do Nwagou, który oddał strzał mimo asekuracji obrońców Odry i trafił w poprzeczkę. Piłka odbiła się w górę i ponownie spadła na,.. poprzeczkę

17'

Próbował dostać się w pole karne Odry, Nwaogu, ale został zatrzymany przed stoperów gospodarzy

15'

Rożny dla Floty, po którym z kontrą wyszli gospodarze, ale zakończyli ją już na linii środkowej boiska

11'

Uderzenie Stolpy z dystansu, jednak za lekkie i do tego prosto w Żukowskiego

11'

Figiel faulowany 20 metrów od bramki, Odra szybko rozegrała rzut wolny. Piłkarze Floty nie dali się jednak zaskoczyć

10'

Kolejne długie podanie do Nwaogu, ale tak jak wcześniej niedokładnie zagrana piłka

8'

Tomasik za mocno do Misana i od bramki Nalepa

7'

I znowu Polak, tym razem strzelał niecelnie

6'

Dośrodkowanie Polaka prosto w ręce Żukowskiego

6'

Brzozowski przerwał przy linii bocznej akcję Nwaogu, Tomasika i Dylewskiego

3'

Długa piłka z obrony do ataku zagrana przez graczy Floty, ale za mocno i Nalepa spokojnie złapał futbolówkę