Koniec spotkania. KSZO pokonało Ruch Radzionków 2:0.

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Persona.

87'

Cieciura za Bzdęgę.

84'

Wykluczenie Beliancina, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Gevorgyana!

82'

Bardzo groźnie uderzał teraz Pavlović! Piłka przeszła tuż obok słupka.

80'

Ruch szuka kontaktowej bramki w indywidualnych akcjach Rockiego i Cielucha. Ciągle bez rezultatu. Zawodnicy gości w tej połowie poważnie nie sprawdzili czujności Dymanowskiego.

77'

A także Mąka zastępuje Skórnickiego w zespole gospodarzy.

77'

Michał Mak wchodzi za Kaciczaka.

72'

Jedna z nielicznych okazji dla gości w drugiej połowie. Uderzenie Miłosza Przybeckiego z kilku metrów zostało jednak zablokowane.

66'

GOOOOOLLLL!!! 2:0!! Gevorgyan w sytuacji sam na sam z łatwością podwyższył prowadzenie gospodarzy!

60'

Fantastyczny strzał Gevorgyana sprzed pola karnego trafił w poprzeczkę!

59'

Faul Nikoli Kolarova na Świątku.

57'

Stachurski sfaulował Rockiego. Pierwsza żółta kartka dla zawodnika KSZO w tym spotkaniu.

52'

Przewrócony w polu karnym Świątek, gwizdek sędziego milczy.

48'

Druga już w tym meczu interwencja Rzepki, który ratuje swój zespół!

47'

Gevorgyan sam na sam ze Skorupskim! Górą bramkarz Cidrów!

46'

Cieluch zastąpił Jarkę.

46'

Rozpoczynamy spotkanie po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Trwa napór KSZO. Strzał Igora Pavlovicia po bloku wyszedł na rzut rożny. Chwilę potem kolejne uderzenie minimalnie niecelne.

43'

Tym razem ukarany Świątek.

38'

Ależ blisko gospodarze! Uderzenie Janusza Wolańskiego z linii pola karnego o centymetry minęło bramkę Szymury!

36'

Żółtą kartką upomniany Rocki.

35'

Bardzo blisko pokonania własnego bramkarza był jeden z obrońców KSZO!

35'

Świetnie w polu karnym znalazł się Adrian Świątek, jednak strzał snajpera Ruchu po nogach obrońcy wyszedł na rzut rożny.

33'

Jan Beliancin ofiarnie przyblokował aktywnego Gevorgyana. Coraz większą przewagę osiągają gospodarze, którzy prowadzą jak najbardziej zasłużenie.

29'

Pewny chwyt Łukasza Skorupskiego po strzale Tomasza Bzdęgi.

27'

Powinno być 2:0!! Ofiarną interwencja Rzepka wybił piłkę z pustej bramki po strzale Trzeciakiewicza!

24'

Spokojna gra obu zespołów. Bardzo mało płynnej gry i czystych sytuacji pod bramkami.

19'

Tomasz Dymanowski broni mocne uderzenie z dystansu Dawida Jarki.

15'

Tym razem Trzeciakiewicz obsłużył dobrym podaniem Gevorgyana, którego w ostatniej chwili uprzedził obrońca Ruchu.

11'

GOOOOOLLLL!! Michał Trzeciakiewicz znalazł się doskonale w polu karnym po dośrodkowaniu Vahana Gevorgyana z rzutu rożnego!

9'

Niesamowita sytuacja! Po konsultacji z arbitrem bocznym, sędzia Piotr Siedlecki ostatecznie nie przyznał jedenastki.

8'

Rzut karny dla Radzionkowa!

6'

Pierwsza odważniejsza próba Cidrów w tym spotkaniu. Z dość ostrego kąta przed polem karnym strzelał Piotr Rocki, jednak bardzo niecelnie.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

17:49

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

17:45

Zobacz przygotowania gospodarzy do dzisiejszego meczu:

17:42

Sytuacja w "Cidrach" jest krytyczna. Jeszcze wczoraj nie było pewne, czy zespół pojedzie do Ostrowca. - Musimy z czegoś żyć - mówią piłkarze z Radzionkowa, którzy wciąż czekają na pensje i zaległe premie.

17:40

Witamy w relacji na żywo z meczu pierwszej ligi w którym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podejmuje na własnym stadionie Ruch Radzionków.