Koniec spotkania! Ruch i Odra kolejne spotkanie bez zwycięstwa!

Odra jeszcze próbuje. Wysiłki spełzają na niczym. Niecelny strzał z dystansu.

91'

Sędzia wyrzucił z ławki rezerwowych trenera Odry - Jarosława Skrobacza

89'

Na boisku leżał Stolpa, ale gospodarze grali dalej i dopiero Buchalik złapaniu piłki wybił ją na aut

89'

Odunka zmienił Kuczoka, który wszedł na boisko w 68. minucie

87'

W ostatniej chwili Nganbe został zatrzymany przez Beliacina, inaczej wyszedłby sam na sam z bramkarzem Ruchu

86'

Kowalski chciał dośrodkować, a wyszedł mu strzał. Niecelny

83'

Rocki strzelał wysoko nad bramką

81'

Przybecki z wolnego celnie, ale piłka po plecach jednego z graczy Odry wpadła prosto w ręce Buchalika

80'

Pierwszy celny strzał w meczu i od razu gol

79'

Adrian Świątek wykorzystał dokładne podanie Rockiego i z dwóch metrów wepchnął piłkę do bramki

78'

Świątek na 1:1!

76'

Świątek zgrywał piłkę wzdłuż bramki, a tam nie było żadnego z jego kolegów i wodzisławianie wybili futbolówkę na aut

75'

Buchalik łatwo złapał dośrodkowanie Giela

73'

Tak więc Ruch wciąż nie oddał celnego strzału na bramkę Odry

72'

Szymura z wolnego w poprzeczkę, piłka odbiła się jeszcze od ziemi, ale do bramki nie wpadła

71'

Przybecki ambitnie powalczył o piłkę i wywalczył rzut wolny ok. 20 metrów od bramki Odry

70'

Defensywna taktyka Odry przynosi zamierzony efekt, bo wodzisławianie są o 20. minut od zwycięstwa, pierwszego wiosną. A Ruch na najlepszej drodze do czwartej z rzędu porażki 0:1

68'

Kuczok w miejsce Skrobacza

67'

Nganbe strzelił celnie, a Skorupski odbił piłkę na rożny

67'

Sobik zmieni, grającego na prawej stronie Polaka

65'

Świątek i Przybecki... potknęli się o siebie i stracili piłkę

65'

Świątek chciał mocno wbić piłkę w pole karne, ale został zablokowany

62'

Efektowna oprawa, składająca się z flag w wykonaniu kibiców Odry, którzy jeszcze głośniej dopingują swoją drużynę po pierwszej bramce. Fani Ruchu nie są gorsi i wspierają gospodarzy w tej trudnej sytuacji

60'

Centra Rockiego z lewej strony boiska prosto w ręce Buchalika

59'

Stolpa wyszedł sam na sam ze Skorupskim po kapitalny, prostopadłym podaniu Skrobacza i pewnie zdobył pierwszego gola w meczu

58'

Tomasz Stolpa! Odra prowadzi 1:0

58'

Dośrodkowanie Skrobacza do... nikogo

56'

Kibice obu drużyn dopingują żywiołowo i głośno. Nie pokusimy się o wskazanie kto lepiej, stawiamy na remis

55'

Rocki po podaniu z pierwszej piłki Giela znalazł się sam na sam z Buchalikiem, ale przestrzelił nad bramką

53'

Fatalnie podawał Kowalski do Rockiego

52'

Buchalik wyszedł z bramki, ale nie zdołał złapać piłki. Przez chwilę bramka Odry była pusta, jednak Ruch nie wykorzystał tej okazji

51'

Dobrze piąstkował Skorupski i przy okazji znokautował Cybulskiego

50'

Giel przekroczył przepisy i dostał żółtą kartkę

50'

Szymura ofiarnie zablokował strzał Stolpy

47'

Pierwszy celny strzał! Brzozowski trafił w bramkę, ale Skorupski pewnie złapał piłkę

47'

Przybecki za Cielucha

46'

Mróz został zmieniony przez Rzepkę

46'

Czekamy na celne strzały w drugiej połowie

48'

Obie drużyny w pierwszej połowie nie oddały celnego strzału

48'

Groźnie pod bramką Odry! Nabity został Jarka i piłka przetoczyła się tuż obok słupka

48'

Nganbe trafił w słupek! Skrzydłowy Odry najlepiej odnalazł się z zamieszaniu podbramkowym, ale zabrakło mu szczęścia

46'

Sikorski wbiegał w pole karne Ruchu i mógł podać do Stolpy lub Nganbe, ale zagrał do rywala

43'

Kowalki minął na lewej stronie jak tyczki trzech piłkarzy Odry, ale zatrzymał się na czwartym już w szesnastce gości

41'

Jarka założył siatkę Jaremu, ale potem wywalczył tylko rzut rożny

39'

Pierwsza połowa zbliża się do końca, a tymczasem żadna z drużyn nie oddała celnego strzału. W niecelnych uderzeniach jest remis 5:5

37'

Za mocne dośrodkowanie z narożnika boiska Cielucha. A chwilę później Beliancin pokazał, że kopie mocniej niż jego kolega i piłka po jego strzale poszybowała kilka metrów nad bramką Odry

36'

Strzał z 20. metrów Cielucha zablokowany i gospodarze muszą zadowolić się rożnym

35'

Odra gra bardzo defensywnie. Nawet jak piłkarze z Wodzisławia ruszają do ataku, to pięciu piłkarzy z pola nie wychodzi dalej niż do linii środkowej. Często też Stolpa zostaje osamotniony w ataku i nie ma komu podać

34'

Stolpa w kontrze niecelnie podawał do Sikorskiego

32'

Łącznie kibiców na stadionie jest ok. 1500. Ale ciężko tak "na oko" określić dokładnie

30'

Twardo, ale zgodnie z przepisami Foszmańczyk zatrzymał Stolpę na trzydziestym metrze od bramki Ruchu

29'

Uderzenie Giela ponad bramką Buchalika

28'

Za faul ukarany Sikorski

27'

Według oficjalnej listy kibiców z Wodzisławia powinno być 260

27'

Jary zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka przeleciała daleko od słupka bramki Skorupskiego

25'

Polak dośrodkowywał prosto w ręce Skorupskiego, który źle złapał piłkę i prawie sam sobie wrzucił ją do bramki

23'

Ławka rezerwowa Odry: Musioł, Bańczyk, Szałek, Marek, Sobik, Kuczok, Odunka

22'

Nganbe z wolnego mierzył pod porzeczkę, a piłka przeleciała nad bramką

22'

Sędzia przerwał mecz, bo kibice gospodarzy zapalili race, a dym przeszkadza piłkarzom w grze

19'

Przepraszamy za błąd. Na boisku nie gra Odunka, a Nganbe...

17'

Szymon Jary ukarany za faul

16'

Mróz ruszył do ataku prawą stroną, ale skończył na tym, że sfaulował Cahę

14'

Ładna dwójkowa akcja Stolpa - Nganbe. Pierwszy najpierw zgrał głową piłkę do Nganbe, który później odegrał futbolówkę do Stolpy, ale uderzenie tego ostatniego nie trafiło w bramkę

12'

Jarka podał piłkę... na aut. Snajper Ruchu był pewny, że przy linii bocznej pójdzie za akcją Giel

10'

Głośno dopingują swoich piłkarzy także fani gospodarzy

9'

Odunka minął się z piłką w polu karnym Ruchu, a gdyby doszedł to mogłoby być 1:0 dla gości

7'

Dobre dośrodkowanie Sikorskiego z wolnego i Stolpa strzelał niecelnie głową

7'

Caha podawał do Odunki, jednak ten nie zdołał ograć Mróza i Odra wywalczyła tylko aut

4'

Dośrodkowanie Jarki przed bramkę Buchalika, gdzie Świątek przestrzelił głową w doskonałej okazji. Piłka poleciała nad poprzeczką

3'

Długie podanie Giela w pole karne Odry, a tam dobrze ustawiony Tanżyna wyjaśnił sytuację

3'

Stolpa przyjął piłkę i ładnie obrócił się w stronę bramki, ale strzelił wysoko nad bramką

16:00

Rozpoczęli gospodarze

15:59

Obie jedenastki wychodzą na boisku, a z głośników rozbrzmiewa hymn Ruchu Radzionków

15:53

Na trybunach stadionu w Radzionkowie tak jak innych obiektach wisi transparent z napisem:- Niespełnione rządu obietnice=temat zastępczy kibice

15:51

W Radzionkowie pogoda do gry jest bardzo dobra. Słońce świeci, ale nie jest za gorąc. Tak więc piłkarzom nie pozostaje nic jak tylko grać

15:49

Oficjalna strona internetowa Odry Wodzisław witała użytkowników hasłem:- Wojna o 1. ligę. Bitwa pod Stroszkiem – zobaczymy czy podopieczni Jarosława Skrobacza wrócą z tarczą, czy na tarczy...

15:49

Ruch natomiast może spokojnie grać, bo degradacja mu nie grozi. Ale zawodnicy z Radzionkowa będą chcieli dzisiaj wreszcie wygrać, bo trzy ostatnie mecze przegrali po (0:1)

15:47

Odra wiosną robi wszystko, aby za rok zagrać w drugiej lidze. W sześciu ligowych meczach na wiosnę zdobyła tylko punkt, a tydzień temu przegrała u siebie z GKP Gorzów Wielkopolski (1:3), który jest bliski wycofania się z rozgrywek

15:47

A Wodzisławianie punktów nie oddadzą za darmo, bo zajmują czternaste miejsce i mają tyle samo punktów, co znajdującą się w już... drugiej lidze Pogoń. Piłkarze ze Szczecina również dzisiaj o 16 grają z Wartą Poznań

15:38

Gospodarze są na siódmym miejscu z 34. punktami i cały czas po cichu mogą myśleć o włączeniu do walki o trzecią pozycję. A żeby tak się stało, to najpierw trzeba wygrać z Odrą

15:29

Witamy ze stadionu w Radzionkowie. W meczu 24. kolejki pierwszej ligi Ruch podejmuje Odrę Wodzisław Śląski