88'

87'

Po zamieszaniu w polu karnym strzelał Ałdaś.

85'

Goście po zdobyciu bramki przejęli inicjatywę, jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Górnika.

78'

Zmiana w Polkowicach. Bancewicz za Piotrowskiego.

78'

76'

Kontaktowa bramka dla Kolejarza. Jarosiewicz płaskim strzałem z 14 metrów zdobywa gola.

72'

Zmiana w Polkowicach. Chyła za Tumicza.

74'

Zmiana w Kolejarzu. Gruca za Sochę.

70'

Od kwadransa z boiska po prostu wieje nudą. Nie dzieje się nic ciekawego, a oba zespoły nie były nawet blisko oddania celnego strzału na bramkę.

58'

Po wrzutce z rzutu rożnego Salamońskiego groźnie główkował Breznican, jednak nie ma bramki.

56'

Salamoński strzelał z 20 metrów, broni jednak Zarychta.

55'

Po przerwie obserwujemy bardzo wyrównane widowisko. Goście dążą do zdobycia wyrównującej bramki, jednak Górnik skutecznie niweczy wszelkie próby budowania ataków przez rywali. Gra toczy się w dużej mierze w środkowej części boiska.

54'

Zmiana w zespole gości. Madejski zmieniony przez Zawiślana.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Górnika. Wracamy po przerwie.

45'

Minuta doliczona.

44'

Przed doskonałą szansą na kontaktową bramkę stanął Walęciak, jednak Szymański popisał się dobrą interwencją.

40'

Górnik ma przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce. Zanosi się na pewne zwycięstwo gospodarzy.

35'

Gra się nieco uspokoiła, brak jest składnych akcji, a oba zespoły ograniczają się do strzałów z dystansu.

31'

Próbował tym razem Kokoszka, ale ponownie dobrze spisał się Zarychta.

29'

Wacławczyk strzelał zza pola karnego, ale broni bramkarz.

25'

Spotkanie nieco się ożywiło. Do głosu zaczynają dochodzić goście, jednak ich ataki nie są w stanie stworzyć poważnego zagrożenia.

24'

Kolejna próba Kolejarza, strzał Niane broni jednak Szymański.

22'

Próba strzału Walęciaka, jednak dosyć niecelnie i nie było zagrożenia.

21'

Piątkowski strzelał zza pola karnego, jednak niecelny.

20'

Gra toczy się w w dużej mierze w środku pola. Gospodarze zadowoleni z prowadzenia spokojnie kontrolują przebieg gry. Kolejarz jakby w szoku po szybko straconych bramkach. Debiut Janusza Kubota nie zapowiada się na udany.

11'

Piotrowski przedarł się prawą stroną, wypuścił w uliczkę Tumicza, a ten pokonał Zarychtę.

8'

Po zdobyciu bramki Górnik utrzymuje się przy piłce, jednak gra toczy się w środku pola. Na razie bez kolejnych sytuacji podbramkowych.

2'

Po dośrodkowaniu Ałdasia z lewej strony gola zdobył Damian Piotrowski.

1'

Początek spotkania. Górnik na zieloni, Kolejarz na czerwono.

18:59

Spotkanie poprzedza minutą ciszy.

18:55

Na rezerwie Górnika Jarosiński, Janus, Mróz, Szuprytowski, Bancewicz, Chyła i Soboń. W zespole gości na ławce zasiądą Lisak, Gruca, Zawiślan, Rado, Kominiak, Basta i Ciećko.

18:52

Witamy w relacji ze spotkania Górnika Polkowice z walczącym o utrzymanie Kolejarzem Stróże. Znamy już składy obu zespołów. Za niecałe dziesięć minut początek spotkania.