Ruch RadzionkówRuch Radzionków
0 : 1
Górnik PolkowiceKS Polkowice
94'

Koniec meczu. Drama Ruchu, który traci bramkę w takich okolicznościach. Zapraszam do Ekstraklasa.net na pomeczowy materiał z tego spotkania - wywiady, relację i zdjęcia!

94'

Piątkowski z dystansu pogrążył Cidry. W ostatniej chwili 3 punkty jadą do Polkowic.

94'

Gooooooool! Mateusz Piątkowski i jest 1:0 dla Górnika!

90'

3 minuty doliczył sędzia.

88'

Obie drużyny grają bez pomysłu i bez błysku. Ciężko im będzie zaskoczyć rywala

87'

Mak za Przybeckiego. I więcej zmian już dzisiaj nie będzie

85'

Ostatnia zmiana w Górniku. Oleksy zastąpił Opałacza

83'

Ukarany Bancewicz

82'

Mieli rzut rożny goście i to na tyle, bo nic wielkiego nie zdołali stworzyć

79'

Piątkowski wszytko zrobił tak jak trzeba, poza strzałem. Ładnie przyjął piłkę, zszedł do środka, ale po jego uderzeniu futbolówka minęła bramkę Ruchu w bezpiecznej odległości

77'

Tumicz nie strzeli dziś kolejnego gola, bo zmienił go Chyła

77'

Piotrowskiego zmienił Bancewicz

76'

Ponownie Świątek znalazł się w dobrej sytuacji. Tym razem jego strzał zdołał odbić Szymański

75'

Adrian Świątek strzelał bardzo mocno i minimalnie niecelnie. Szymański nie był w tej sytuacji pewny swego

71'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Beliancina podsumował okres chaotycznej i niedokładnej gry

67'

Beliancin strzelił groźne z dystansu, ale Szymański zdołał sparować piłkę

66'

Zmiana też w ataku Ruchu. Świątek w miejsce Jarki

66'

Cieluch zmienił Rockiego

66'

Wacławczyk ruszył odważnie ze środka pola, minął dwóch piłkarzy Ruchu. Ale strzał już tak efektowny nie był, bo piłka przeleciała nad bramką

64'

Tumicz strzelał głową, odwrócony do bramki tyłem i piłka poszybowała nad poprzeczką

62'

Przybecki faulowany przy linii bocznej i z wolnego zagrywał w pole karne Foszmańczyk, gdzie pojedynek główkowy wygrali goście

58'

O strzał z ostrego kąta pokusił się Piotrowski, trafił jednak tylko w boczną siatkę

55'

Giel stracił piłkę i z kontrą wyszli polkowiczanie, po której sam na sam z bramkarzem Ruchu był Tumicz, ale strzelił minimalnie obok bramki

51'

Foszmańczyk ponownie w dobrej sytuacji, ale nie zdołał przyjąć piłki po podaniu od Jarki

49'

Foszmańczyk zamiast strzelać lewą nogą, zdecydował się nad podanie i Ruch stracił piłkę

46'

Liczymy, że po przerwie będą bramki

46'

Do przerwy zabrakło goli

46'

Rzut rożny mieli górnicy, ale piłkarze Ruchu dali sobie radę

43'

Znowu strzelał Piątkowski, ale tym razem lekko i w środek bramki. Skorupski łatwo poradził sobie ze złapaniem piłki

39'

Ładnie prawą stroną przedarł się Piotrowski i wyłożył piłkę do Piątkowskiego, którego strzał został zablokowany

36'

Przekombinował w ataku Przybecki i stracił piłkę

35'

Wacławczyk strzelał ponad bramką

33'

Giel strzelał w... aut

33'

Prostopadłe podanie do Jarki przeciął Pokorny

29'

Foszmańczyk faulowany na osiemnastym metrze i doskonałą okazję mieli gospodarze. Z rzutu wolnego uderzył sam poszkodowany, ale nie trafił w bramkę

28'

Wacławczyk uderzał z dystansu, ale zabrakło mu precyzji

26'

Foszmańczyk dośrodkowaniem po kolejnym rożnym sprawił wiele problemów Szymańskiemu, który z trudem wypiąstkował piłkę poza pole karne

25'

Rożny dla Ruchu po prostym błędzie Pokornego. Piłkarze z Radzionkowa nie wykorzystali jednak tej okazji

23'

Kapitalnie prawą stroną przedarł się Trzcionka, który dograł do Przybeckiego, a młody pomocnik Ruchu minimalnie przestrzelił

19'

Kokoszka dośrodkowywał w pole karne Ruchu, a tam pewnie interweniował Skorupski

18'

Szymański wyszedł pewnie z bramki i uprzedził raz jeszcze Jarkę

17'

Rcoki za mocno wypuścił sobie piłkę i nie zdołał do niej dojść

14'

Piątkowski strzelał tuż zza pola karnego, został jednak zablokowany

13'

Giel chciał przelobować bramkarza Górnika, ten jednak czujny w bramce i złapał futbolówkę

12'

Breznican strzelał 14. metrów, ale nad bramką

11'

Rożny dla Górnika wywalczył Wacławczyk. Nic groźnego po tym stałym fragmencie gry pod bramką Ruchu nie było

9'

Foszmańczyk podał piłkę do... Szymańskiego. Pomocnik Ruchu przesadził z siłą zagrania

7'

Szymański szybszy niż Jarka i spokojnie złapał piłkę

5'

Podanie Rockiego w ostatniej chwili przeciął Kokosza, gdyby nie ta interwencja sam na sam z bramkarzem gości byłby Jarka

3'

Dobre wyjście z bramki Skorupskiego zażegnało zagrożenie pod bramką Ruchu

3'

Breznican podawał do przodu, ale za mocno i Tumicz nie miał szans dojść do tego zagrania

1'

Tumicz złapany na spalonym, a byłby w dobrej sytuacji

16:00

Rozpoczęli goście

15:47

Na boisku trwa rozgrzewka, a z głośników rozbrzmiewa hymn Ruchu Radzionków

15:46

Zobaczymy czy dziś snajper Górnika okaże się także katem Ruchu i zakończy wspaniałą passę skutecznej gry w obronie ekipy z Radzionkowa

15:44

Polkowiczanie natomiast rozegrali w rundzie rewanżowej cztery spotkania. Wygrali dwa razy i tyle samo przegrali. Gole dla górników strzelał w tych potyczkach jedynie Łukasz Tumicz, który zapisał na swoim koncie dwa trafienia

15:44

Wiosną Ruch w czterech meczach odniósł dwa zwycięstwa i raz zremisował. W tych trzech meczach rywale ani razu nie zdołali pokonać bramkarza "Cidrów"

15:41

Faworytem są gospodarze, bo Ruch w tabeli zajmuje piąte miejsce z 34 punktami na koncie. Górnik natomiast jest siódmy i ma zaledwie trzy "oczka" mniej niż dzisiejszy przeciwnik