menu

Rafał Wolski nie leci z Lechią Gdańsk do Turcji!

13 stycznia, 12:37 | ŁŻ

W sobotę Lechia oficjalnie opublikowała listę piłkarzy, którzy najbliższe dni spędzą na obozie przygotowawczym w Turcji. Zgodnie z przewidywaniami, nie znalazło się w niej nazwisko Rafała Wolskiego.


fot. Piotrhukalo

Do Belek w Turcji, poza Rafałem Wolskim, nie polecą też m.in. Mateusz Matras, Romario Balde, Grzegorz Kuświk, Michał Nalepa i Damian Podleśny. Nie da się ukryć jednak, że to Wolski jest największym nieobecnym w tym zestawieniu.

O co właściwie chodzi z Wolskim? Przypomnijmy, że piłkarz podobno miał się zdenerwować, że nie otrzymywał pensji, choć już zaległości zostały wyrównane. Jednak nie to miało być decydujące. Zawodnik już wcześniej nie krył się z tym, że chciałby zagrać w Legii Warszawa. Problem w tym, że mistrzowie Polski albo w ogóle nie składali oferty, albo była bardzo słaba.

A co na to wszystko sam zawodnik?

- Dotarły do mnie te wszystkie informacje i naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, co się dzieje. Nie mówiłem ludziom w Lechii, że chcę teraz koniecznie odejść z Gdańska. Wiem przecież, że mam szansę znaleźć się w reprezentacji na mistrzostwa świata i bardzo mi na tym zależy - mówił nam ostatnio Wolski.

Zawodnik w najbliższych dniach będzie trenował na boisku przy ulicy Traugutta z pozostałymi piłkarzami, którzy nie wylecieli na obóz do Turcji.

Dodajmy, że w Belek biało-zieloni przebywać będą do 22 stycznia. Rozegrają tam dwa mecze kontrolne – z azerskim Karabachem Agdam oraz rumuńską Universitateą Craoiva. 25 stycznia z kolei udadzą się na kolejny obóz, tym razem do niemieckiej Kolonii.

Kadra Lechii Gdańsk na obóz w Belek w Turcji

bramkarze: Dusan Kuciak, Maciej Woźniak, Oliver Zelenika

obrońcy: Błażej Augustyn, Adam Chrzanowski, Gerson, Mateusz Lewandowski, Mato Milos, Joao Nunes, Paweł Stolarski, Steven Vitoria, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak

pomocnicy: Lukas Haraslin, Milos Krasić, Patryk Lipski, Flavio Paixao, Daniel Łukasik, Sebastian Mila, Joao Oliveira, Sławomir Peszko, Florian Schikowski, Simeon Sławczew

napastnicy: Marco Paixao, Przemysław Macierzyński, Mateusz Żukowski

TOP Sportowy24: zobacz hity internetu


Polecamy