menu

Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

17 sierpnia 2019, 13:45 | WŁ

Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Po trzech rozegranych kolejkach Radomiak oraz Warta mają po sześć punktów na koncie. W sobotę 17 sierpnia o godzinie 18 obie ekipy skonfrontują się na miejskim stadionie w Radomiu przy ulicy Narutowicza 9. Relacja na żywo w GOL24!

Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO
Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO
fot. Warta Poznań

Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE


Na przestrzeni ostatnich sezonów, Radomiak z Wartą spotykał się czterokrotnie. Raz wygrał Radomiak 3:2, raz Warta 1:0, dwa mecze zakończyły się remisami 1:1 i 0:0. Ciekawostką jest to, że wszystkie cztery bramki dla Radomiaka strzelił Brazylijczyk Rossi Leandro, w tym trzy z rzutów karnych.

W tym sezonie, Radomiak wygrał dwa mecze, po 2:1 z GKS Tychy i Stomilem Olsztyn i jeden mecz przegrał 0:3 z GKS w Bełchatowie. Warta też dwa mecze wygrała 1:0 z GKS Bełchatów (w Grodzisku Wielkopolskim, tam Warta rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza) i 2:1 z Wigrami w Suwałkach oraz jeden mecz przegrała 1:2 ze Stalą w Mielcu.

Po przegranym 0:3 meczu z GKS w Bełchatowie, radomski szkoleniowiec zapowiedział zmiany w wyjściowym składzie. Powiedział wprost, że na ławce rezerwowych usiądzie defensywny pomocnik, Michał Kaput. Czy będzie to jedyna zmiana, czy więcej na wyjściowej jedenastce na Wartę. Trener Dariusz Banasik, być może skorzystałby z Łukasza Bogusławskiego (ostatnio GKS Tychy), który z Radomiakiem trenuje już ponad trzy tygodnie, ale cały czas nie podpisał umowy z radomskim klubem. Może postawi na doświadczonego Adama Banasiaka, który zagra w środku pomocy wraz z Meikiem Karwotem i Rafałem Makowskim.

W ekipie Warty może zadebiutować Łukasz Trałka, który w czwartek podpisał umowę z poznańskim klubem. Nowy zawodnik Zielonych jeszcze w ubiegłym sezonie był podstawowym graczem Lecha Poznań, przez wiele lat pełnił rolę kapitana tej drużyny.

Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE


Spotkanie Radomiaka z Wartą nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Początek spotkania w sobotę o godzinie 18.

1. LIGA w GOL24


Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]788d4774-a993-6b67-51d5-6fdb22a3c15e,6426dc67-3c16-87b5-afe7-3169740e4b26[/xlink]