Czwarta liga mazowiecka. Radomiak II Radom zremisował 2:2 z liderem Błonianką Błonie. Mecz rozegrano w Pionkach

31 sierpnia 2019, 08:40 | WŁ

W meczu czwartej kolejki, czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom zremisował 2:2 z Błonianką Błonie. Mecz rozegrano w Pionkach, bo tam swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Radomiak.

[b]Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:2 (2:1)[/b]
[b]Bramki:[/b] Maciej Filipowicz 11, Patryk Winsztal 11 - Tomasz Sieński 40, Rafał Włodarczyk 60.
[b]Radomiak:[/b] Haluch - Faraji, Wiatrak, Klabnik, Pietrzyk - Winsztal, Kluska, Karwot (46 Nowakowski), Filipowicz, Luz (46 Nowosadko) - Nowak (71 Markiewicz).

Już w 11 minucie, po strzale kapitana, Macieja Filipowicza radomski objął prowadzenie. Za kilka minut, po Patryka Winsztala w samo okienko bramki, Radomiak prowadził 2:0 i przestał grać. Końcówka pierwszej połowy, bo dwie kapitalne interwencje Artura Halucha i gol dla Błonianki po strzale z woleja Tomasza Sieńskiego.
Początek drugiej połowy dla lidera i gol wyrównujący Rafała Włodarczyka.

Od 67 minuty, Radomiak grał w dziesiątkę, po tym jak Chams Faraji został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.