Puszcza wygrywa w Mielcu dzięki konsekwentnej grze w całym meczu

13 września 2017, 20:55 | DW

Nice 1 Liga. Piłkarze Stali sami sprawiali sobie problemy w starciu z Puszczą Niepołomice, ale uratowali remis w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mielczanie byli kompletnie bezbarwni w pierwszej połowie, natomiast goście pewnie wykorzystali swoje sytuacje. Pobudzenie w drugiej części gry dało jednak gospodarzom punkt. Gola dla gości zdobył Marcin Orłowski, który dostał piłkę w lewym narożniku pola karnego i pięknym strzałem pokonał Majeckiego. Ratunkiem dla drużyny Zbigniewa Smółki okazało się trafienie Mateusza Cholewiaka.

26.08.2017 niepolomice

pilka nozna i liga mecz puszcza niepolomice wigry suwalki n/z:

26.08.2017 niepolomice pilka nozna i liga mecz puszcza niepolomice wigry suwalki n/z: fot. anna kaczmarz / dziennik polski / polska press

Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Marcin Orłowski

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/0708160e-c91a-50af-cfb5-8c77972e8c41,5fd32e20-1d26-b7dc-fd69-c471d5a5f16b,embed.html[/wideo_iframe]