Puchar Włoch. Inter Mediolan potrzebował dogrywki, by awansować. Co za gol Murillo

17 stycznia 2017, 23:32 | JCZ

Puchar Włoch. Zgodnie z przewidywaniami Inter Mediolan awansował do ćwierćfinału. W mecz 1/8 potrzebował jednak dodatkowych 30 minut, aby wyeliminować Bolognę. Zwycięskiego gola na 3:2 strzelił wprowadzony Antonio Candreva. Najładniejszą bramkę w spotkaniu zaliczył jednak Jeison Murillo, który przewrotką skierował piłkę do siatki. To ósme spotkanie z rzędu wygrane przez Inter. Spora w tym zasługa trenera Stefano Pioliego.

Inter Mediolan - Bologna 3:2

Inter Mediolan – Bologna 3:2 (2:2) – po dogrywce

Bramki: Murillo 34', Palacio 39', Candreva 98' – Dzemaili 43', Donsah 73'
Żółte kartki: D'Ambrosio, Medel, Candreva - Donsah, Di Franscesco 102'

Inter Mediolan: Carrizo - D'Ambrosio, Medel, Murillo, Ansaldi - Gagliardini, Kondogbia, Gabriel Barbosa (74' Candreva), Joao Mario, Eder (94' Brozović) – Palacio (72' Icardi).

Bologna: Da Costa - Krafth, Oikonomou, Maietta, Masina - Donsah, Pulgar, Dzemaili (72' Nagy) – Rizzo (61' Mounier), Destro (78' Okwonkwo), Di Francesco.

PS: Serie A table after #DeBoer or when #Pioli became #Inter coach... pic.twitter.com/T7RqOwCGhs— Enjoy Inter News (@EnjoyInterNews) 17 stycznia 2017

O mamusiu, Murillo strzelił na pewno gola miesiąca we Włoszech, może półrocza, może roku. Przewrotka z 12 metrów po centrze z rożnego. Perła— Marcin Długosz (@DlugoszMarcin) 17 stycznia 2017