menu

Paul Bragiel w przyszłym tygodniu zjawi się w Krakowie. Spotka się m.in. z prezydentem Jackiem Majchrowskim

2 marca 2018, 14:12 | Bartosz Karcz

Amerykański milioner Paul Bragiel, który niedługo może zostać udziałowcem piłkarskiej spółki Wisły Kraków, w przyszłym tygodniu przyjedzie pod Wawel. Cel przyjazdu Bragiela to rozmowy, które mają doprowadzić do finalizacji negocjacji w sprawie zakupu kilkunastu procent udziałów w Wiśle Kraków SA.


fot. Youtube

Bragiel w ostatnim czasie przebywał na igrzyskach w Pjongczangu, gdzie nie tylko kibicował, ale pełnił też bardziej formalne role i to dla dwóch krajów. Był bowiem członkiem olimpijskich delegacji Kolumbii oraz Tonga. Pierwszy z tych krajów reprezentował na stadionie w Pjongczangu podczas ceremonii otwarcia, a drugi – ceremonii zamknięcia.

Po Korei Południowej przyszedł już czas na Polskę. Już w tym tygodniu biznesmen polskiego pochodzenia przyleciał do naszego kraju, gdzie w Warszawie uczestniczył w imprezie, zorganizowanej przez Reaktor, czyli firmę związaną ze sturtupami. Bragiel w tej branży jest ekspertem i dzielił się swoimi doświadczeniami z uczestnikami wydarzenia.

Kolejnym etapem jego pobytu w Polsce będzie już Kraków, gdzie Bragiel będzie prowadził rozmowy z zarządem Wisły. Z naszych informacji wynika, że przy ul. Reymonta liczą na finalizację całej transakcji w przeciągu dwóch, trzech tygodni – góra miesiąca.

Pobyt w Krakowie dla Paula Bragiela to jednak nie tylko rozmowy z działaczami Wisły. Na wtorek ma on bowiem zaplanowane spotkanie z prezydentem Jackiem Majchrowskim. Dojdzie do niego z inicjatywy Wisły, które chce przedstawić potencjalnego udziałowca piłkarskiej spółki prezydentowi miasta.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Wiśle Kraków;nf

Follow @sportmalopolska

Sportowy24.pl w Małopolsce

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/2c26e53a-b055-21c6-1a2f-d869130242ae,342dd2ac-1c98-aa91-9ea2-1d2bcdf8b5fb,embed.html[/wideo_iframe]


Polecamy