II liga. Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 1:1 (WYNIK 23.11.2019)

23 listopada 2019, 21:30 | jg

II liga. Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 1:1 (WYNIK 23.11.2019). Ten remis Górnik Polkowice musi szanować. Prowadzenie dał gospodarzom Bednarski, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim, który odgwizdany został bramkarzowi Olimpii. Przed przerwą wyrównał strzałem głową najwyższy na boisku Lewandowski. W drugiej połowie bramek nie oglądaliśmy. Górnik zajmuje w tej chwili dziewiąte miejsce w lidze z przewagą pięciu punktów nad strefą spadkową. Za tydzień ostatni mecz tej jesieni - w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem.