Niesamowity mecz w Szczecinie. Pogoń w "dziesiątkę" odrobiła straty

28 kwietnia 2011, 11:47

@paprykarz po co piszesz takie farmazony? gdy krzyknęliście Górnik Łęczna dostaliście brawa od nas i tyle w tym temacie

• Bosek
    24 kwietnia 2011, 21:50

Pogoń w kazdym nastepnym meczu powinna grac w 10-tke. Jesli jeszcze nie zauwazyliscie, to kazdy mecz bez 1 zawodnika konczyl sie remisem lub wygrana (moze nie kazdy), ale na pewno graja lepiej.....

• Kruk
    24 kwietnia 2011, 15:59

W żadnej 95 minucie, karny padł na początku doliczonego czasu gry. W 95 minucie , to Pogoń zdobyła bramkę na 4-3, tylko sędzia się czegoś dopatrzył i tylko On sam wie czego. Chyba po prostu jaj mu zabrakło, bo wynik szybko by się odwrócił.

• .
    24 kwietnia 2011, 10:55

16 min. Pierwsza żółta kartka. Ukarany Kaczmarek, który próbował wymusić faul tuż przed polem karnym Pogoni. Kibice Pogoni wspierają protest przyjezdnych fanów i skandują: - Górnik! Łęczna! – fani gości odpowiadają brawami. Dzięki za wsparcie. @paprykarz : BRAWAMI ! a nie gwizdami ;d