Sparing: Bruk-Bet Termalica 1-2 Zagłębie Sosnowiec. Michał Kieca zdobył zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry

13 stycznia 2018, 17:38 | Przemysław Drewniak

W rozegranym w sobotę sparingu w Niecieczy Zagłębie Sosnowiec pokonało Bruk-Bet Termalikę 2-1. Decydującego gola w doliczonym czasie gry zdobył Michał Kieca.

W pierwszym zimowym sparingu Zagłębie Sosnowiec pokonało Bruk-Bet Termalikę Nieciecza

Gol 18-letniego wychowanka Zagłębia przesądził o zwycięstwie sosnowiczan w pierwszym zimowym sparingu. W Niecieczy podopieczni Dariusza Dudka spisali się bardzo dobrze i byli lepsi od gospodarzy. To drużyna znad Brynicy zdobyła jako pierwsza bramkę po strzale Konrada Wrzesińskiego. Tuż przed przerwą wyrównał obrońca Termaliki Przemysław Szarek, ale ostatecznie to Zagłębie wróciło z Małopolski w dobrych nastrojach.

Już w środę Zagłębie rozegra kolejny sparing z przedstawicielem Ekstraklasy - na Stadionie Ludowym zmierzy się z Cracovią.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Przemysław Szarek 40' - Konrad Wrzesiński 33', Michał Kieca 90'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa) Dariusz Trela - Gabriel Matei, Artem Putiwcew, Przemysław Szarek, Martin Mikovič - Szymon Pawłowski, Vlastimir Jovanović, Dejan Janjatović, Łukasz Piątek, Dávid Guba - Bartosz Śpiączka. (II połowa) Dariusz Trela (68 Michał Leżoń) - Szczepan Kogut, Ákos Kecskés, Vitālijs Maksimenko, Martin Mikovič - Piotr Nowak, Patrik Mišák, Mateusz Kupczak, Samuel Štefánik, Roman Gergel - Bartosz Śpiączka (62 Jakub Wróbel).

Zagłębie Sosnowiec:
(I połowa) Matko Perdijić - Robert Sulewski, Arkadiusz Jędrych, Arkadiusz Najemski, Tymoteusz Puchacz, Vamara Sanogo, Alexandre Cristóvão, Adam Banasiak, Konrad Wrzesiński, Sebastian Milewski, Callum Rzonca. (II połowa) Dawid Kudła - Nuno Malheiro, Rafał Makowski, Mateusz Cichocki, Žarko Udovičić, Michał Kieca, Tomasz Nowak, Mikołaj Gądek, Patryk Mularczyk, Tomasz Nawotka, Szymon Lewicki.