OCENY piłkarzy Śląska Wrocław za mecz z Sandecją 1:0

17 kwietnia 2018, 10:43 | JG

OCENY piłkarzy Śląska Wrocław za mecz z Sandecją 1:0. Jak pokazują statystyki - to był najlepszy mecz Śląska Wrocław w tym sezonie. Co najważniejsze - wygrany. Jednak nie wszyscy zawodnicy zagrali z Sandecją (1:0) na miarę oczekiwań. Kto zawiódł? Kto zagrał równie dobrze jak Cholewiak? Zobaczcie nasze subiektywne oceny piłkarzy Śląska za mecz z Sandecją (w skali 1-10).

Nie miał wiele pracy, ale świetnie spisał się w pierwszej połowie po strzale Pawło Ksionza, gdy piłka zmierzała prosto pod poprzeczkę.
Zagrał lepiej, niż w poprzednim meczu z Koroną Kielce. Służy mu chyba, gdy gra z prawej strony. Gliwa miał sporo problemów z jego strzałem z dystansu w pierwszej połowie.
Wypadł dobrze, a mogło być bardzo dobrze, gdyby głową strzelał w bok, a nie prosto w ręce bramkarza.
W pierwszej połowie zgrubił krycie i tylko szczęście sprawiło, że piłka po uderzeniu rywala zatrzymała się na słupku.
Piękna bramka - pierwsze jego trafienie w ekstraklasie. Choć grał na boku obrony, to ciągnęło go do przodu.
Ksionz założył mu w pierwszej połowie taką siatkę, że przykro było patrzeć. Wypadł nie najlepiej.
Przyzwoicie. Wydawało nam się, że był jednak faulowany w polu karnym, lecz sędziemu Lasykowi VAR nie pomógł.
W idiotyczny sposób osłabił zespół, co mogło się skończyć tragicznie. Na dodatek - gdy zobaczył czerwoną kartkę - natarł na sędziego, co może zakończyć się dłuższą dyskwalifikacją.
To jest ten moment w którym (nareszcie) możemy pochwalić Koseckiego. Robił sporo wiatru na skrzydle. Niestety - dostał kolejną żółtą kartkę i nie zagra z Niecieczą.
Dostał trochę odpoczynku i od razy wyglądało to lepiej. Wciąż jednak oczekujemy od niego wyższego poziomu.
Tym razem - słabiutko. Niewidoczny, nie stanowił zagrożenia dla bramki rywali.
Kamil Vacek, Dragoljub Srnić i Arkadiusz Piech grali za krótko, by ich ocenić.