Liga Mistrzów. Czwarta bramka Jakuba Świerczoka w eliminacjach do elitarnych rozgrywek. Awans Łudogorca Razgrad

17 lipca 2018, 22:49 | red

Liga Mistrzów. Mocny początek sezonu notuje Jakub Świerczok. Napastnik Łudogorca Razgrad znowu trafił w I rundzie eliminacyjnej. W rewanżu z Crusaders zdobył jedną bramkę, a w całym dwumeczu łącznie cztery.

Jakub Świerczok nie znalazł się w ostatecznej kadrze na mundial

Świerczok w nagrodę za występ sprzed tygodnia, kiedy w siedem minut ustrzelił hat-tricka, dzisiaj pojawił się w wyjściowej jedenastce mistrza Bułgarii. W 65 minucie wpisał się na listę strzelców, podwyższając wynik na 2:0. Jego zespół wygrał dwumecz aż 9:0. W żadnym z tych spotkań nie zagrał drugi Polak - Jacek Góralski - który dostał więcej wolnego z uwagi na obecność na mistrzostwach świata.

Crusaders - Łudogorec Razgrad 0:2

Bramki: Burns 11' (s.), Świerczok 66'
Żółte kartki: Cushley - Lukoki, Terziev

Łudogorec Razgrad: Jorge Broun – Cicinho (61' Cwetomir Panov), Georgi Terziev, Cosmin Moti, Natanael (Anton Nedylakow) – Swetoslaw Diakow, Marcelinho, Lucas Sasha – Jody Lukoki, Jakub Świerczok (79' Dimo Bakalow), Joao Paulo da Silva Araujo.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

TOP 10 największych wzrostów wartości w Ekstraklasie

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/eb2395de-27c7-5c62-19a4-9b1881cb2075,552a2f07-2601-e674-331c-5091de71da50,embed.html[/wideo_iframe]