menu

Jarosław Niezgoda: Gole bardzo mi pomogły. To może być dla mnie przełomowy sezon

12 września 2019, 13:21 | Stanisław Moneta / Legia.com

- Pod względem psychicznym jestem gotowy. Fizycznie, na ten moment, również. Czasem po treningach czuję się gorzej, ale razem z trenerem i lekarzami przygotowujemy się tak, żebym zawsze był do ich dyspozycji - podkreśla napastnik Legii Warszawa Jarosław Niezgoda.

Jarosław Niezgoda
Jarosław Niezgoda
fot. brak

Przed przerwą na mecze reprezentacji powracający po serii kontuzji Jarosław Niezgoda okazał się antidotum na problemy Legii ze zdobywaniem bramek. Strzelił dwa gole w wyjazdowym meczu z ŁKS (3:2), dołożył do tego hat tricka z Rakowem Częstochowa (3:1).

- Te mecze pozwoliły mi poczuć się pewniej. Wiadomo, że w obu przypadkach naszymi rywalami byli beniaminkowie, ale bramki zdobyte w tych spotkaniach bardzo mi pomogły - podkreśla Niezgoda.

Jesienią 24-latek powinien być pierwszym wyborem trenera Aleksandara Vukovicia. Nie tylko ze względu na skuteczność. W ostatnich dniach z Legii odeszli Sandro Kulenović i Carlitos.

- Faktycznie, ubyło mi dwóch konkurentów do miejsca w składzie. Ale nadal mam z kim rywalizować. Jest przecież choćby Jose Kante. Mam zawsze takie samo podejście do treningów. Niezależnie od tego, czy jestem pierwszym, drugim, czy trzecim napastnikiem - przekonuje.

- Pod względem psychicznym jestem gotowy. Fizycznie, na ten moment, również. Czasem po treningach czuję się gorzej, ale razem z trenerem i lekarzami przygotowujemy się tak, żebym zawsze był do ich dyspozycji. Bardzo liczę na to, że to będzie dla mnie przełomowy sezon. Dokładnie tak samo myślałem jednak rok temu. Wtedy złożyło się tak, że nie mogłem pokazać pełni swoich możliwości. Teraz jestem zdrowy i gotowy - dodaje Niezgoda.

219[/sonda]

[polecane] 19119477, 19100527, 19070487, 16856299, 16854999, 19150823;1; ZOBACZ TEŻ:[/polecane]

ZOBACZ TEŻ: [url="https://polskatimes.pl/tamara-vesovic-goraca-zona-zawodnika-legii-warszawa-i-reprezentacji-czarnogory-zdjecia/ga/13885743/zd/33851247#sport" title=""]>> TAMARA VESOVIĆ - GORĄCA ŻONA PIŁKARZA LEGII I REPREZENTACJI CZARNOGÓRY [ZDJĘCIA] PAULO DYBALA MA OKO NIE TYLKO DO STRZELANIA GOLI. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ DZIEWCZYNĘ TOPLESS [ZDJĘCIA] NAJCIEKAWSZE TRANSFERY LETNIEGO DEADLINE DAY 2019. ZAKUPY LAST-MINUTE W PSG, LEGIA SPRZEDAŁA DWÓCH PIŁKARZY