Crvena Zvezda – Napoli LIVE! Serbowie wracają na salony

18 września 2018, 17:01 | red

Liga Mistrzów. UEFA Champions League. Wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią do gry wracają zespoły, które od dawna nie gościły w europejskiej elicie. Jednym z nich jest Crvena Zvezda Belgrad.

Crvena Zvezda – Napoli LIVE!

Do gry wraca Liga Mistrzów. Wśród europejskich gigantów nie zabraknie w niej drużyn, których w ostatnich latach nie było na tym poziomie. Do nich należy drużyna dzisiejszych gospodarzy, czyli Crvena Zvezda Belgrad. Mistrzowie Serbii po udanej grze w Lidze Europy postawili kolejny krok i w tym sezonie zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Co ciekawe, gospodarze dzisiejszego spotkania wciąż nie przegrali meczu w nowym sezonie. Zupełnie inaczej, niż ich dzisiejsi rywale, wygląda więc na to, że Crvena Zvezda może dziś postawić trudne warunki na Maracanie, stadionie, na którym doping kibiców zaczyna się przez pierwszym gwizdkiem i trwa jeszcze po ostatnim.

Crvena Zvezda – Napoli ONLINE

Napoli z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim w składzie ma powody do niepokoju. Jeszcze niedawno wydawało się, że drużyna z Neapolu będzie dominować rywali w Serie A zupełnie tak jak Juventus, tymczasem na ziemię brutalnie sprowadziła ich Sampdoria, która bez skrupułów obnażyła wszelkie braki i problemy Napoli. O dobre wyniki będzie jeszcze trudniej w europejskich pucharach, bo tam Azzurri trafili do grupy śmierci, i to nie oni stawiani są w roli faworytów do awansu.

Crvena Zvezda – Napoli TRANSMISJA TV

Zdecydowanym faworytem meczu będą Włosi, dla których zwycięstwo w Belgradzie jest obowiązkiem, przynajmniej, jeśli chcą walczyć o awans do następnej rundy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi kanał Polsat Sport Premium 3, zapraszamy na relację tekstową minuta po minucie do Gol24.pl!

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

TOP 5 frajersko zaprzepaszczonych tytułów mistrza Polski

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/173883ae-b6a2-c02e-8e70-d220d5ead325,b3f00b7c-bacc-b39c-98b7-17caedccdaeb,embed.html[/wideo_iframe]