menu

Motor Lublin: Kto może przyjść i kto może odejść w najbliższym oknie transferowym?

14 stycznia, 10:36 | Lubelski sport

Do mediów regularnie trafiają nowe informacje na temat piłkarzy, którzy mogą trafić do Motoru Lublin lub z niego odejść. Zebraliśmy wszystkie ostatnie plotki transferowe dotyczące zespołu żółto-biało-niebieskich.

34-letni obrońca jest obecnie zawodnikiem Wisły Płock, z którą Motor zmierzy się w sparingu 19 stycznia. Jego aktualny kontrakt traci ważność z końcem czerwca.
fot. fot. https://twitter.com/JakubRzezniczak
30-letni pomocnik gra obecnie w Jagielloni Białystok. Jego aktualny kontrakt traci ważność z końcem czerwca.
fot. fot. Piotr Łozowik
27-letni skrzydłowy od października nie ma klubu. W przeszłości grał w lidze francuskiej, duńskiej, czy Górniku Zabrze.
fot. fot. Bartek Syta / polska press
Pochodzący z Lublina 26-letni obrońca jest obecnie wolnym zawodnikiem, po tym jak kilka dni temu rozwiązał kontrakt z ekstraklasowym Podbeskidziem Bielsko-Biała. W przeszłości Komor bronił już barw Motoru w latach 2014-16.
fot. fot. Łukasz Kaczanowski
Pochodzący z Bychawy lewy obrońca/pomocnik występuje obecnie w ekstraklasowej Stali Mielec, gdzie ma ważny kontrakt do końca czerwca.
fot. fot. K. Kapica
33-letni bramkarz trafił do lubelskiego klubu latem ubiegłego roku, ale podczas rundy jesiennej wystąpił tylko w dwóch meczach drużyny żółto-biało-niebieskich. Z kolei jego główny konkurent Sebastian Madejski zbierał mnóstwo pozytywnych recenzji za swoje występy.
fot. fot. Motor Lublin
25-letni środkowy obrońca pojawił się w rundzie jesiennej na boisku tylko w dwóch spotkaniach, przegrywając rywalizację z innymi defensorami.
fot. fot. Motor Lublin
26-letni pomocnik wszedł na boisko z ławki rezerwowych tylko w jednym meczu rundy jesiennej II ligi. Regularnie występował za to w drużynie rezerw grającej w Klasie Okręgowej.
fot. fot. Motor Lublin
29-letni pomocnik wszedł z ławki rezerwowych tylko w dwóch jesiennych meczach II ligi. Podobnie jak Adam Nowak, częściej występował w zespole Motoru II Lublin.
fot. fot. Motor Lublin
19-letni lewy obrońca jest wypożyczony do Motoru z ekstraklasowego Zagłębia Lubin. W rundzie jesiennej zagrał w czterech spotkaniach żółto-biało-niebieskich w II lidze. Po raz ostatni wybiegł na boisko w czwartej kolejce, a później nie mieścił się w kadrze meczowej lub nie podnosił się z ławki rezerwowych. Niewykluczone więc, że lubelski klub skróci wypożyczenie.
fot. fot. Motor Lublin

fot.
1 / 11

ZOBACZ TAKŻE: