menu

Miesiąc oglądania PKO Ekstraklasy ZA DARMO w aplikacji CANAL+. Jak to zrobić?

22 maja, 12:05 | etc

Ruszyła nowa usługa do transmisji meczów PKO Ekstraklasy. W internetowej aplikacji CANAL+ dostępne są kanały na żywo oraz biblioteka VOD. W ramach promocji pierwszy miesiąc jest całkowicie bezpłatny.


fot.

W nowej usłudze nie potrzebujesz ani umowy, ani kabla, ani tym bardziej anteny. Do korzystania wymagane jest konto na stronie Canal+, podpięta do niego karta bankowwa, łącze internetowe i dowolne urządzenie - np. laptop, smartfon, tablet albo telewizor.

- Z usługi CANAL+ można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV - czytamy.

Z aplikacji można zrezygnować w dowolonym momencie. CANAL+ działa bowiem na zasadzie subskrypcji.

Ile kosztuje dostęp do aplikacji CANAL+ i ile urządzeń może z niej korzystać równocześnie? W ramach promocji usługa będzie dostępna przez miesiąc za darmo. Mogą z niej korzystać dwa urządzenia równocześnie - np. telefon i tablet, albo telewizor i komputer.

W aplikacji Canal+ do wyboru są cztery pakiety tematyczne: Film, Sport, Fun&Info oraz Kids. Pakiet Sport został stworzony dla kibiców. Zawiera dostęp do kanałów sportowych Canal+, Fightklub oraz grupy Eleven Sports. Po darmowych 31 dniach pakiet Sport będzie kosztować 50 złotych (miesięcznie).

Pakiet Sport zapewnia dostęp do transmisji meczów Premier League, PKO Ekstraklasy, Bundesligi, La Ligi czy Serie A. W pakiecie dostępne są też transmisje z innych dyscyplin: z ligi NBA, F1, żużla, piłki ręcznej czy sportów walki.

Co ciekawe, część kibiców z PKO Ekstraklasy otrzyma darmowy dostęp do CANAL+ do zakończenia sezonu - czyli do połowy lipca. Pracuje nad tym Ekstraklasa S.A. razem z Canal+. - Rozwiązanie może być wykorzystane przez kluby w dowolny sposób – np. w relacjach z wybranymi posiadaczami karnetów na cały sezon lub z nabywcami wirtualnych karnetów na rundę finałową - tłumaczy Ekstraklasa S.A.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy