menu

Łotwa - Polska stream online NA ŻYWO Mecz Łotwa Polska transmisja tv, stream live w internecie

9 października 2019, 22:02 | etc

Łotwa - Polska stream online, transmisja tv, live w internecie. W czwartek 10 października reprezentacja Polski skonfrontuje się na wyjeździe z Łotwą. Nasz rywal to outsider grupy G. Czy Robert Lewandowski i spółka odniosą w Rydze łatwe zwycięstwo? Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisja tv w TVP 2, TVP Sport i Polsat Sport. Gdzie obejrzeć darmowy stream w internecie?

Łotwa - Polska stream online NA ŻYWO Mecz Łotwa Polska transmisja tv, stream live w internecie
Łotwa - Polska stream online NA ŻYWO Mecz Łotwa Polska transmisja tv, stream live w internecie
fot. Bartek Syta

Mecz Łotwa - Polska online, na żywo

Łotwa - Polska. Kiedy i o której godzinie?


Wrześniowe występy reprezentacji Polski mocno popsuły nastroje kibiców. W konfrontacjach ze Słowenią i Austrią drużyna Jerzego Brzęczka zdobyła ledwie punkt. Polacy zachowali jednak pozycję lidera grupy G. W najbliższy czwartek (10 października, godz. 20:45) kolejnym rywalem naszego zespołu będą Łotysze.

W marcu Polacy w Warszawie wygrali 2:0. Do siatki trafili Robert Lewandowski z Kamilem Glikiem. Po stronie rywali szansę dostaną być może dwaj piłkarze z polskich lig: bramkarz Pavels Steinbors (Arka Gdynia, ekstraklasa) i napastnik Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica, 1 liga).

Łotwa nie posiada najmniejszych szans na awans. Z zerowym dorobkiem zamyka tabelę grupy G. Jej bilans to sześć porażek, jeden strzelony gol i dwadzieścia jeden straconych. We wrześniu uległa Macedonii Północnej (0:2) i Austrii (0:6).

Łotwa - Polska. Przewidywany skład reprezentacji Polski:
Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Piotr Zieliński - Arkadiusz Milik Robert Lewandowski.

Polska - Łotwa transmisja na żywo w TV i stream online


Polska - Łotwa transmisja tv
Transmisję ze spotkania Polska - Łotwa od 20:45 przeprowadzą TVP 1 HD, TVP Sport HD i Polsat Sport HD. W TVP mecz z Rygi komentować będą Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow, a w Polsacie Sport Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Studio przedmeczowe w Polsacie Sport rozpocznie się o 18:00, natomiast w TVP Sport o 19:30, a w TVP o godzinie 20:30.

Łotwa - Polska stream live, online
Gdzie obejrzeć mecz Łotwa - Polska za darmo w internecie? Darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Płatna transmisja na platformie IPLA TV.

Gdzie oglądać mecz Polska - Łotwa w tv i online?


[polecane]19259163,19264333,19262159,19250521;1;Czytaj również[/polecane]


Polecamy