menu

Lotto Ekstraklasa. Lech Poznań gotowy na powrót Marcina Robaka?

6 grudnia 2018, 15:27 | PBER

Lotto Ekstraklasa. Lech Poznań. Już jutro w Poznaniu Lech zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Oznacza to, że ze swoim byłym klubem zmierzy się Marcin Robak. Jak zaprezentuje się doświadczony snajper na tle byłych kolegów? Lech Poznań – Śląsk Wrocław.


fot. Pawel Relikowski / Polska Press

Lech Poznań – powrót Robaka


Już jutro Lech podejmie na Bułgarskiej Śląska Wrocław. Będzie to pierwszy mecz Adama Nawałki przed poznańską publicznością, ale nie tylko były selekcjoner będzie obiektem obserwacji zebranych na trybunach. Jeżeli nie przydarzy się nic niespodziewanego, na murawie powinniśmy zobaczyć również Marcina Robaka, który występował w ostatnich latach właśnie w barwach Kolejorza, zdobywając wiele ważnych bramek oraz zostając królem strzelców Lotto Ekstraklasy.

Kiedy tylko jednak Robak nie grał w Lechu, a przeciwko Kolejorzowi, to bywał niezwykle skuteczny.

Marcin Robak – kat Kolejorza


Wszyscy pamiętają mecz w Szczecinie, gdy Marcin Robak strzelił Lechowi pięć goli, co w naszej lidze nie zdarza się często. Ze Szczecina trafił on właśnie do Poznania, ale i w barwach Śląska zdarzało mu się trafiać do siatki Kolejorza. Ma już na koncie dwa gole strzelone w koszulce Śląska Wrocław w starciach z Lechem Poznań. Mało który zawodnik może mówić, że ma patent na jakiś klub, co jest szczególnie ciekawe, biorąc pod uwagę, że sam kiedyś reprezentował barwy tego zespołu.

Jak będzie jutro w Poznaniu? Mecz ten zapowiada się ciekawie między innymi właśnie przez pryzmat powrotu Marcina Robaka do Poznania.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

10 najstarszych piłkarzy w Lotto Ekstraklasie

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/c21ee9de-f341-fe4b-4715-c540877f8a83,b3350663-3c79-07c1-4929-f61336d6a42c,embed.html[/wideo_iframe]


Polecamy