menu

ŁKS. Michał Brudnicki wypożyczony do Unii Skierniewice

12 lutego, 17:01 | -

Bramkarz Michał Brudncki


fot.

Michał Brudnicki po pół roku spędzonych na wypożyczeniu w Unii Janikowo drugą połowę sezonu spędzi na wypożyczeniu w innej trzecioligowej Unii – tej ze Skierniewic - podaje strona lkslodz.pl.

Rundę jesienną tego sezonu Brudnicki rozpoczął jako podstawowy bramkarz klubu z Janikowa. 23-letni bramkarz zagrał w pięciu pierwszych kolejkach grupy II trzeciej ligi, ale potem na boisku pojawił się jeszcze tylko cztery razy, bo szkoleniowiec „Dumy Kujaw” zdecydował o tym, aby golkiperem był jeden z młodzieżowców. Tym samym dorobek „Brudiego” za pierwszą część rozgrywek zamknął się bilansem 9 meczów (w tym dwoma bez straty gola) i 18 wpuszczonych bramek, a klub z Janikowa skończył rok na szóstym miejscu w tabeli.

Nowa drużyna Brudnickiego w grupie I trzeciej ligi zajmuje natomiast na półmetku 10. miejsce. Spośród 18 spotkań wygrała 8, jedno zremisowała i 9 przegrała. Warto też dodać, że Unia Skierniewice strzeliła dotąd 31 goli i straciła aż 39, co jest drugim najgorszym wynikiem w całej lidze (więcej bramek stracił tylko zdecydowanie najsłabszy w stawce KP Wasilków). Do rundy wiosennej skierniewiczanie przystąpią z przewagą ośmiu punktów nad strefą spadkową i ze stratą 12 „oczek” do lidera z Ostródy.