Liga włoska. Pierwszy gol Arkadiusza Recy dla Crotone. Efektowne salto jako cieszynka [WIDEO]

12 grudnia 2020, 16:59 | etc

Liga włoska. Arkadiusz Reca zdobył pierwszą bramkę dla Crotone. Jego zespół pokonał Spezię 4:1, ale nadal zamyka tabelę. Polak z trafienia cieszył się w stylu Kalu Uche albo jak kto woli akrobaty; po strzale wykonał bowiem efektowne salto.

Reca rozegrał cały mecz na pozycji wahadłowego (lewy bok). Do siatki trafił kilka minut po przerwie. Po długim zagraniu przełożył piłkę na prawą nogę, położył tym jednego z rywali, a na koniec uderzył obok interweniującego bramkarza.

Od końca września Reca przebywa na wypożyczeniu z Atalanty do Crotone. To beniaminek ligi. W poprzedniej edycji 25-latek grał dla SPAL - dzisiejszego drugoligowca.

Bilans Recy we włoskiej Serie A to 38 spotkań, 1 gol i 4 asysty.

Crotone - Spezia 4:1
Bramki: Messias 7', 96', Reca 49', Henrique 56' - Farias 18'