Marcal zatrzymuje faulem groźną kontrę.

84'

Ronaldo pędził już z piłką na bramkę, ale został złapany na spalonym.

87'

Goście ruszyli do przodu, aby oddalić zagrożenie. Szczęsny naciskany przez dwóch zawodników został zmuszony do wybicia futbolówki na aut.

81'

Sandro minał rywala na skrzydle i znakomicie podał w pole karne do Ronaldo. Ten miał juz uderzać na bramkę, ale został w ostatniej chwili uprzedzony przed obrońców.

77'

Lopes kombinuje jak może, by tylko zyskać na czasie. Dyskusja z arbitrem i jest kartka.

75'

Szczęsny był teraz czujny we własnym polu karnym. Wyprzedził rywala i przejął zagranie Dembele.

71'

Ostatnia zmiana w zespole Starej Damy. Dybala w miejsce Bernardeschiego.

70'

Danilo zastąpił Cuadrado.

67'

Podwójnie defensywna zmiana we francuskim zespole. Depay zszedł, wszedł Dembele.

67'

Reine-Adelaide za Toko Ekambiego.

63'

Higuain w nietypowej dla siebie roli - dośrodkował w pole karne, ale Bonucci nie trafił strzałem głową.

62'

Andersen zastąpił Denayera.

62'

Ramsey za Pjanicia.

61'

Portugalczyk znalazł się w rogu pola karnego, uderzył lewą nogą i zanotował trafienie dzięki pomyłce bramkarza. Juventus nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

60'

GOOOOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDO!

57'

Bruno Guimarares potężnie uderzył na bramkę Szczęsnego. Minimalnie nad bramką.

55'

Teraz Cuadrado słabo dośrodkował. Lopes tym razem złapał piłkę i ukradł kilka sekund.

52'

Pjanić znalazł trochę miejsca na skrzydle, posłał piłkę w polu karnym, ale Lopes wypiąstkował ją z własnej szesnastki.

49'

Ekambi dostał świetne podanie od partnera z zespołu, ale w ostatniej chwili przed strzałem uprzedził go Bonucci.

47'

Niecelny strzał Ronaldo po zagraniu Rabiota.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Kartka dla Bentancura. Zaostrza się gra obu drużyn.

43'

Uderzenie w prawy róg bramki Lopesa, bez szans tym razem był portugalski golkiper.

43'

GOOOOOOL! RONALDO PEWNIE Z KARNEGO!

41'

Rzut karny dla Juventusu! Depay zablokował strzał ręką i arbiter podyktował drugą jedenastkę w tym meczu!

39'

Ronaldo z wolnego! Znakomita interwencja Lopesa. Niebywałym refleksem wykazał się teraz bramkarz gości.

38'

Dubois ostro zaatakował Bentancura. To musiało skończyć się kartką.

37'

Depay szuka lepiej ustawionego partnera, chce zagrać w pole karne, ale w obronie dobrze radzi sobie dziś Alex Sandro.

34'

Denayer zablokował Rabiota po kluczowym podaniu Ronaldo. Goście skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

33'

Depay próbował wykorzystać stały fragment gry. Zbyt lekkie uderzenie z rzutu wolnego. Na posterunku był Szczęsny.

31'

Cuadrado podciął przeciwnika. Jest kartka dla gracza Juventusu.

30'

Marcal zablokował Ronaldo i wybił piłkę po dośrodkowaniu Cuadrado.

28'

Niebezpieczne zderzenie Depaya i Bentancura. Obaj potrzebują chwili przerwy na interwencje lekarzy.

26'

Krótka przerwa w grze. Piłkarze muszą uzupełnić płyny.

23'

Kolejna szansa Ronaldo. Dośrodkowanie Bernardeschiego na głowę Portugalczyka, lecz ten przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

21'

Aouar nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Jest kartka

19'

Długa piłka do Ronaldo, Portugalczyk przekłada sobie piłkę na prawą nogę, potężnie uderza płasko na bramkę, lecz minimalnie obok bramki.

17'

Higuain wyszedł do prostopadłej piłki i Lopes wyjął mu ja tuż przed strzałem. Dobra interwencja golkipera.

14'

Efektowna wcinka napastnik Olympiqu, Szczesny rzucił się do boku i został oszukany.

12'

GOL! DEPAY Z KARNEGO!

11'

Rzut karny dla gości! Aouar upadł w polu karnym po wślizgu Bentancura, arbiter pokazuje na jedenasty metr.

9'

Aouar uderzył na bramkę z dystansu i świetną interwencją popisał się Szczesny. Pierwsza dobra parada polskiego bramkarza.

4'

Rozpędzony Sandro powalony przez rywala. Jest stały fragment gry dla gospodarzy.

3'

Bernardeschi delikatnie dośrodkował w pole karne i Denayer był na posterunku. Zagrożenie oddalone.

21:03

Zaczynamy spotkanie!

20:55

Juventus zakończył ligę 1 sierpnia. Wygrał ją dziewiąty raz z rzędu, ale z ledwie punktem przewagi nad Interem i zdecydowaniem mniejszą liczbą zdobytych bramek od Atalanty. Wicekrólem strzelców został Cristiano Ronaldo. Portugalczyk trafił 31 razy - o 5 mniej niż Ciro Immobile z Lazio Rzym.

20:53

Co ciekawe, Lyon w lipcu rozegrał aż sześć meczów. Pięć z nich to były sparingi. Szósty, ostatni dotyczył finału Pucharu Ligi. W zeszły piątek po serii jedenastek trofeum zgarnęło Paris Saint-Germain, nie myląc się w żadnej z sześciu prób. Po stronie Lyonu pomylił się jedynie Bertrand Traore.

20:51

Trudno powiedzieć, kto jest w gorszym położeniu. Czy Juventus, który w marcu przegrał po bramce Lucasa Tousarta, czy jednak Lyon, bo we Francji zawieszonych wtedy rozgrywek nie wznowiono tak jak we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Hiszpanii. Brak gry o stawkę może odbić się dzisiaj czkawką.

20:46

Liga Mistrzów wraca po pięciu miesiącach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału to mistrz Włoch ma do odrobienia jednobramkową stratę.