Liga Europy. Arsenal zareagował pozytywnie. Najazd kibiców FC Koeln na Londyn

14 września 2017, 23:58 | JCZ

Liga Europy. O godzinę później niż zaplanowano rozpoczął się mecz w grupie H. A wszystko przez to, że kibiców FC Koeln pod stadion Arsenalu przybyło niemal dziesięć razy tyle, ile przysługiwało im biletów – 20 tys. Organizatorzy opóźnili samo spotkanie, by umożliwić wszystkim wejście na widownię. Na boisku Niemcy nie dominowali jednak przez całe spotkanie, chociaż to zaczęło się dla nich bardzo obiecująco, bo od bramki po wpadce Davida Ospiny. Drużyna Arsene'a Wengera wzięła się do pracy dopiero po przerwie. Dobra druga połowa przeważyła o jej zwycięstwie 3:1. Do siatki trafili kolejno Sead Kolasinac, Alexis Sanchez oraz Hector Bellerin.

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/aeec4d01-e3a4-fa07-06b6-879a3edc1926,0bb87111-1caa-46ca-0f5c-57da820b443c,embed.html[/wideo_iframe]